Отговори
# 45
# 46
  • Мнения: 131
Аз не мога да разбера, защо си даваме парите по лекари всички? newsm78
 Вижте на какво се казва лечение цък
Леле, много ми стана мъчно за жената. Какви неща е правила, за да има дете.   smile3556 smile3555 smile3556, а жената, пуснала темата за гърнетата дано не се е обидила много, но поне да отиде наистина в клиника по стерилитет, а да не си губи времето с шарлатани.

# 47
  • Мнения: 3 784
това нищо не е, да бяхте чели темата за клечането над варената в мляко зелка и над прясна къртичина.... ехеее, какви теми имаше навремето... Simple Smile класика и култ!



Jam, сподели с линк, по-новите дори не знаем по какви думи да задействаме търсачките, за да намерим тези класики.

# 48
  • Мнения: 1 086
Заповядай цък

Знам и по-цветни разкази, ама не искам да споделям, че познавам момичетата  Mr. Green

# 49
  • Мнения: 3 784
Лолита, мерси!

# 50
  • Мнения: 796
Аз не мога да разбера, защо си даваме парите по лекари всички? newsm78
 Вижте на какво се казва лечение цък

баба Дора е велика newsm20. Благодаря за споделената информация, отивам да слагам кофата hahaha Joy Joy Joy hahaha

# 51
  • Мнения: 1 086
Аз не мога да разбера, защо си даваме парите по лекари всички? newsm78
 Вижте на какво се казва лечение цък

баба Дора е велика newsm20. Благодаря за споделената информация, отивам да слагам кофата hahaha Joy Joy Joy hahaha

Само внимавай да не си изгорош шушулинката, че историята познава и такива случаи...

# 52
  • Мнения: 796
Само внимавай да не си изгорош шушулинката, че историята познава и такива случаи...

Разбира се Peace, ще подходя с нужната сериозност и ще следвам стриктно указанията за действие  Laughing

# 53
  • Мнения: 97
олелеее божеее  ooooh! ooooh! ooooh!
не знам какво да кажа................
към авторката на темата: по-малко чети форуми, защото явно от там бълват великите идеи.
момичетата вече дадоха правилния съвет: ако има проблем - разбери какъв е и какво е лечението, ако не - СПОКОЙСТВИЕ му е майката  Peace
успех!

пп. не мога да разбера как има хора, които се връзват на подобни идиотщини  #Crazy

# 54
  • Мнения: 55 067
Ти ела да видиш с бебетата после какво става ! Naughty
Как ги къпят в орехова шума , после ги вадят за небцето от коритото , солят ги и ги мажат с мас ! Sick Twisted Evil Shocked

Не само се връзват , ами все още ги правят ! Shocked

# 55
  • Мнения: 796
после ги вадят за небцето от коритото

какво ги правят... newsm78 newsm78

# 56
  • София
  • Мнения: 16 691
Ти ела да видиш с бебетата после какво става ! Naughty
Как ги къпят в орехова шума , после ги вадят за небцето от коритото , солят ги и ги мажат с мас ! Sick Twisted Evil Shocked

Не само се връзват , ами все още ги правят ! Shocked
тая мас и сол пък за какво? Да не ги подготвят за пържене hahaha hahaha hahaha hahaha

# 57
  • Мнения: 55 067
Ето , момичета , подгответе се :

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=670589.0

Жалко , че я заключиха току-що , можеше още някое безумие да научим !  Rolling Eyes

# 58
  • Мнения: 17 995
ама защо подминавате клечането над къртичина! ей тука явно е успеха! айде сега, всички софиянки, в стройни редички да тръгваме да търсим къртичини

# 59
  • София
  • Мнения: 16 691
Уникално hahaha hahaha
Ето, този коментар най-много ми хареса: Спрете с това осоляване, това са бебета, не риби за пържене!

Общи условия

Активация на акаунт