Отговори
# 30
  • Мнения: 796
Ето откъде идвало "набиване на канче", едва сега разбрах.
Joy Joy Joy Joy
Присъединявам се към въпроса "как се бият гърнета"?

# 31
  • Мнения: 55 065
Абе и аз питах , но не ми отговориха . Crossing Arms Crossing Arms
Пък и за какви гърнета говорим , грънци , или детски гърнета ? Joy

# 32
  • Мнения: 796
Това намерих от зачатие smile3555
""Монахинята се намира в местността Сотира,край Варна,по пътя за Виница.Тя се казва майка Епистима,а манастира Рождество Богородично. Терапията започва след свършване на менструацията.Ходи се три-четири последователни дни.Лекува като поставя глинено гърне на кръста със запален фитил вътре/нещо като вендуза,прави вакуум/за 20мин.Между другото вечер,около 10дни,правих бани от вода,орехови листа и морска сол.Един-два пъти ми прави масаж на корема и ми завива пъпа.Всичко трябва да приключи до овулацията.Това е.Каза ми,че по принцип трябва да се направи 3 месеца поред,като баните за следващия път бяха други,а до 5месеца ми даваше гаранция за бременност.При мен някакъв късмет ли беше,Божа работа ли,но стана след първия месец."

Освен, че бият гърнета - завиват и пъпове Joy Joy Joy Joy

Ето темата - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5910.0

# 33
  • Мнения: 55 065
Алелуя ! Амин ! Grinning

Разбрахме най-после ! Joy

loca ,   bouquet

# 34
  • София
  • Мнения: 16 691
Това намерих от зачатие smile3555
""Монахинята се намира в местността Сотира,край Варна,по пътя за Виница.Тя се казва майка Епистима,а манастира Рождество Богородично. Терапията започва след свършване на менструацията.Ходи се три-четири последователни дни.Лекува като поставя глинено гърне на кръста със запален фитил вътре/нещо като вендуза,прави вакуум/за 20мин.Между другото вечер,около 10дни,правих бани от вода,орехови листа и морска сол.Един-два пъти ми прави масаж на корема и ми завива пъпа.Всичко трябва да приключи до овулацията.Това е.Каза ми,че по принцип трябва да се направи 3 месеца поред,като баните за следващия път бяха други,а до 5месеца ми даваше гаранция за бременност.При мен някакъв късмет ли беше,Божа работа ли,но стана след първия месец."

Освен, че бият гърнета - завиват и пъпове Joy Joy Joy Joy

Ето темата - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5910.0
Ето каква е тайната на забременяването! hahaha hahaha hahaha
А интересно ми стана как измерва овулацията newsm78 newsm78 newsm78

# 35
  • София (Възраждане)
  • Мнения: 2 299
Това намерих от зачатие smile3555
""Монахинята се намира в местността Сотира,край Варна,по пътя за Виница.Тя се казва майка Епистима,а манастира Рождество Богородично. Терапията започва след свършване на менструацията.Ходи се три-четири последователни дни.Лекува като поставя глинено гърне на кръста със запален фитил вътре/нещо като вендуза,прави вакуум/за 20мин.Между другото вечер,около 10дни,правих бани от вода,орехови листа и морска сол.Един-два пъти ми прави масаж на корема и ми завива пъпа.Всичко трябва да приключи до овулацията.Това е.Каза ми,че по принцип трябва да се направи 3 месеца поред,като баните за следващия път бяха други,а до 5месеца ми даваше гаранция за бременност.При мен някакъв късмет ли беше,Божа работа ли,но стана след първия месец."

Освен, че бият гърнета - завиват и пъпове Joy Joy Joy Joy

Ето темата - http://www.zachatie.org/forum/index.php?topic=5910.0


Мда, несъмнено супер надеждна терапия, особено при мъжки фактор.
Просто епохално, забавлявах се с тези разкази в Зачатие преди повече от 5 години, виждам че характерите не са израстнали никак за това време, а то си лети безпощадно Sick
Относно промивките с оцет, сещам се за коментара на един гинеколог, комуто се наложило да лекува възпалнеие именно след такива промивки, които впрочем били с цел контрацепция: " Е всякакви ги бях виждал, ама маринована виждам за първи път" Joy Joy Joy

# 36
  • София
  • Мнения: 16 691
 Joy Joy Joy Joy Joy Joy
това с маринованата много ми хареса....
за мъжкия фактор сигурно пак им правят или вендузи или ги мариноват, опушват или кой знае какво hahaha hahaha hahaha

# 37
  • Мнения: 262
Пък и за какви гърнета говорим , грънци , или детски гърнета ? Joy

 Joy Сигурно може и детски гърненца  Joy
Другия месец като отида на трансфер ще взема синичко и розово, преди трансфера бой по главата с гърнетата, може пък и две бебета да се захванат, момиче и момче  Joy Joy Joy Joy Joy


пп.Извинявам се, не видях, че побликувате  Embarassed

# 38
  • Мнения: 55 065
[Относно промивките с оцет, сещам се за коментара на един гинеколог, комуто се наложило да лекува възпалнеие именно след такива промивки, които впрочем били с цел контрацепция: " Е всякакви ги бях виждал, ама маринована виждам за първи път" Joy Joy Joy

Той ще е бил млад доктор , затуй не е виждал ! Joy Joy Joy
Миналия век това е било доста авангарден метод ! Twisted Evil

Имам позната , която го прилагаше и има доста внушителна бройка аборти по желание ... Sad
Ясно е колко е ефективен ...

# 39
  • Мнения: 796
Това с оцета вече е брутално. Трябва да си пълна психо-патка, че да си слагаш подобни неща  Sick

# 40
  • София
  • Мнения: 16 691
[Относно промивките с оцет, сещам се за коментара на един гинеколог, комуто се наложило да лекува възпалнеие именно след такива промивки, които впрочем били с цел контрацепция: " Е всякакви ги бях виждал, ама маринована виждам за първи път" Joy Joy Joy

Той ще е бил млад доктор , затуй не е виждал ! Joy Joy Joy
Миналия век това е било доста авангарден метод ! Twisted Evil

Имам позната , която го прилагаше и има доста внушителна бройка аборти по желание ... Sad
Ясно е колко е ефективен ...
Тя тази сигурно е ползвала пак "народни" методи за контрацепция hahaha hahaha hahaha hahaha

# 41
  • Мнения: 1 677
Изостриха и моето любопитство тези гърнета, та взех и изчетох темата, но искрено ме разсмя и "мариноването с оцет"  hahaha

# 42
  • София
  • Мнения: 6 375
това нищо не е, да бяхте чели темата за клечането над варената в мляко зелка и над прясна къртичина.... ехеее, какви теми имаше навремето... Simple Smile класика и култ!

# 43
  • Мнения: 1 677
това нищо не е, да бяхте чели темата за клечането над варената в мляко зелка и над прясна къртичина.... ехеее, какви теми имаше навремето... Simple Smile класика и култ!


Ако има някой който да събере всички бисери, ще имаме над какво добре да се посмеем.

# 44
  • Мнения: 1 086
Аз не мога да разбера, защо си даваме парите по лекари всички? newsm78
 Вижте на какво се казва лечение цък

Общи условия

Активация на акаунт