Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Ох,до сега търсих темата ,но не можах да я намеря! А какви бисери имаше само-включително и промивки на влагалището с оцет... Joy Joy

# 16
  • Мнения: 55 067
Божкее , чудя се наистина ли има все още толкова невежи хора ... Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes

Ама какво значи биене на гърнета , стана ми любопитно ? Joy Joy Joy

# 17
  • София
  • Мнения: 16 691
Ох,до сега търсих темата ,но не можах да я намеря! А какви бисери имаше само-включително и промивки на влагалището с оцет... Joy Joy
това с оцета ми звучи, по-скоро, да е за анти-забременяване hahaha hahaha hahaha

# 18
  • Мнения: 55 067
Ох,до сега търсих темата ,но не можах да я намеря! А какви бисери имаше само-включително и промивки на влагалището с оцет... Joy Joy
това с оцета ми звучи, по-скоро, да е за анти-забременяване hahaha hahaha hahaha

За жалост има , уж съвременни жени , които го прилагат ... ooooh!

# 19
  • Мнения: 3 784
Ето откъде идвало "набиване на канче", едва сега разбрах.
Много моля, никой ли не може да помогне с темата за жабите?

# 20
# 21
  • Мнения: 3 784
Благодаря ти, Сигма!

# 22
  • Мнения: 4 737
Вижте са Mr. Green бях чела, преди време май пак тука newsm78 за друг метод със зелето, ма беше кисело  Mr. Green Сега баш посред лято ще е зорлем Thinking се вредим с такова Joy Беше нещо от типа: правиш си тампони с киселото зеле и си ги слагаш, като/вместо/ памперс #Crazy Joy
Жалко, че не помня Mr. Green къде го четох за да питаме авторката  hahaha дали и се  е получила закваската Joy

# 23
  • Мнения: 39 717
Сега се зачетох в жабешката тема и с изненада установих, че по комунизма е било много срамно да си купиш презерватив и се е наричал артикул №13  ooooh!

# 24
  • София
  • Мнения: 4 505
Боже, темата е направо култова!  #Crazy Сигурно е взаимствана оттук - http://www.zachatie.org/forum/index.php?action=printpage;topic=5910.0 newsm78

# 25
  • София
  • Мнения: 16 691
то си пише, че е от времето на баба й, т.е. преди 100-тина години hahaha hahaha hahaha

# 26
  • София
  • Мнения: 23 223
Сега се зачетох в жабешката тема и с изненада установих, че по комунизма е било много срамно да си купиш презерватив и се е наричал артикул №13  ooooh!
не е вярно, ние си ги купувахме , пълнехме ги с вода и ги хвърляхме по невинни минувачи от високите етажи  Crazy

# 27
  • Мнения: 1 661
А какво е биене на гърнета? newsm78

# 28
  • Мнения: 4 569
Чета в нета ,че има жени,които слагат вендузи и биене на гърнета.Това помагало за забременяване.
Къде се бият тия гърнета? А вендузите къде се слагат?

Отиди на кадърен гинеколог и разбери какъв точно ти е проблема, за да не можеш да забременееш. После се лекувай с традиционната медицина, не с бабини деветини.

# 29
  • Мнения: 39 717
Кадърният гинеколог няма да и свърши работа. Има си клиника за репродукции. Там хората само с това се занимават.

Общи условия

Активация на акаунт