Отговори
# 675
  • Мнения: 222
val_stef няма за какво да ти е неудобно, аз и без това се чудех на кой да ги харижа, но размера е 2XL

# 676
  • Мнения: 1 029
а във вторник като ги прави кога бяха готови   

всичко беше готово в сряда с изключение на гърления секрет, който стана в петък, но той на вас няма да ви е нужен.
благодаря  bouquet да знам кога да отида

# 677
  • град Русе
  • Мнения: 78
Цитат
Хубави ролери купихме от специализиран магазин, който се намира на ул. К. Иречек. Намира се на тротоара срещу Странджата, нагоре по посока към ул. Борисова.
Благодаря ти много, не го знам този магазин, но ще го потърся непременно!

# 678
  • Русе
  • Мнения: 11 928
Цитат
Хубави ролери купихме от специализиран магазин, който се намира на ул. К. Иречек. Намира се на тротоара срещу Странджата, нагоре по посока към ул. Борисова.
Благодаря ти много, не го знам този магазин, но ще го потърся непременно!
  За да ти е по лесно да го намериш - http://www.yakobg.com/bg/kontakti
  Може д им разгледаш и каталога.

# 679
  • Мнения: 2 035
O, Пипи, 4D, не 4D, ама накрая е истината явно Mr. Green За миг до 7 месец нямаха съмнения за пола, толкова беше твърд и убеден док, че сме ги ошарели, но последния път се извини и каза, че мъж в корема ми вече не виждал  Crazy Пожелавам ти и на теб здраво бебенце,  това е най-важното, пък какъвто пол ни се падне  Heart Eyes И леко и безпроблемно раждане, че май малко ти остава на теб!   bouquet

пчелица, аз с тая ми бременност съм тъкмо за тоя размер, в по-малкия едва ли ще вляза  tooth

# 680
  • Мнения: 4 841
Цитат
Хубави ролери купихме от специализиран магазин, който се намира на ул. К. Иречек. Намира се на тротоара срещу Странджата, нагоре по посока към ул. Борисова.
Благодаря ти много, не го знам този магазин, но ще го потърся непременно!

http://vegatoys.com/view/1863.html тук също има ролери, доставката е безплатна и има различни номера и цветове. Имат и контактна форма, където можеш директно да си задаваш въпроси от всякакъв тип. Аз съм много доволна от сайта.

# 681
  • Мнения: 1 310
O, Пипи, 4D, не 4D, ама накрая е истината явно Mr. Green За миг до 7 месец нямаха съмнения за пола, толкова беше твърд и убеден док, че сме ги ошарели, но последния път се извини и каза, че мъж в корема ми вече не виждал  Crazy Пожелавам ти и на теб здраво бебенце,  това е най-важното, пък какъвто пол ни се падне  Heart Eyes И леко и безпроблемно раждане, че май малко ти остава на теб!   bouquet
Да. Права си - да са живи и здрави, пък каквито ще да са - момченце или момиченце, важното е, че ще здраво детенце.  Hug

Цитат
Хубави ролери купихме от специализиран магазин, който се намира на ул. К. Иречек. Намира се на тротоара срещу Странджата, нагоре по посока към ул. Борисова.
Благодаря ти много, не го знам този магазин, но ще го потърся непременно!
  За да ти е по лесно да го намериш - http://www.yakobg.com/bg/kontakti
  Може д им разгледаш и каталога.

Да. Точно този е магазинът. Има много компетентен продавач. Посъветва ни към какви модели да се ориентираме и не съжалявам за избора. Peace

# 682
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Имаме ролерите от сайта на Вегатойс. Мммм, виждала съм и по-хубави  Whistling

# 683
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Как може горе на иконката с ролерите да пише ДЕТЦКИ ролери  ooooh! hahaha

# 684
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Гледайте да са тип обувки, а не тези пластмаси, иначе е супер неудобно. По-скъпи са, но са много много по-удобни. Наистина в Яко продават хубави неща, но сравнете цените с други магазини, малко по-скъпо е като цяло.

# 685
  • Мнения: 250
⅞ ...and Happily Ever After, страхотно ново заглавие на темата  Peace

# 686
  • Мнения: 1 070
⅞ ...and Happily Ever After, страхотно ново заглавие на темата  Peace

Щото вече не палим климатиците  Joy

  bouquet Благодаря за вниманието!

# 687
  • Русе
  • Мнения: 3 711
⅞ ...and Happily Ever After, страхотно ново заглавие на темата  Peace

Щото вече не палим климатиците  Joy

  bouquet Благодаря за вниманието!

Палим, палим, все още 3 климатика работят нон стоп у нас Simple Smile.

# 688
  • Мнения: 4 841
Аз скоро не съм пускала климатика и заглавието е много хубаво  smile3501

Днес се сетих за един репортаж по БТВ миналата година, за някакви гадинки по кестените, които изгризваха листата и те пожълтяваха много рано (още юли). Пред нашия блок има два кестена и се загледах в листата им, че тази година са що годе добре.

Маги, кога ще се видим да давам каменни листа?

# 689
  • Русе
  • Мнения: 3 711
Офф, ами не знам, утре сутринта ще съм свободна, излизам към 9 ч, с кола съм. След това евентуално петък преди обяд пак.

Ние до доста късно пускаме климатика и рано рано пролетта пак започваме. Сметките ни за ток лятото гонят зимните сериозно.

Общи условия

Активация на акаунт