Астмата, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 19

  • 50 457
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • около Варна
  • Мнения: 1 084
И на Гого му потъмняха предните зъбки, скоро ги забелязах, мислех че е от  Пулмикорта, надявам се поне да е само козметично, да не се развалят зъбите

# 691
  • Sofia
  • Мнения: 756
Ето ме за бьрз отчет  Sunglasses
Слава Богу сме добре.Хремичката си я има още но не е тьмна просто са по мьтни както се изрази Филчев.Гарлото е леко червено и до там.Похвалини че сме отличници че такьв вид сьстояние успяваме вече да го задьржим горе в носогльтката.Каза че сме най добрият рецидив на боледуващо дете и то с Астма.Секрет не ни е пуснал защото каза че при разни гадинки не се променя цвета а са си все жьлти зелени още по вече е нащте са такива като станем от сьн и малко след тово което било нормално ама нали до сега той ни.е е имал такива проблими и така се вкарах в филма за бактерия  newsm78
Ще си покапем капките с адреналина да се подсушим че са много ама много сополките и ще пием две хомеопатични едното е за кашлица причинена от задни секрети.Макар ясно да ми обясни че така не категоризира кашлиците но в нашият случай каза че не е друго а точно това.
Ейфел безкрайно благодаря за порьчката.Отидох взех си ги и си заминах без да чакам изобщо.Абе трябва да се сьберем че имам да черпя. Hug

# 692
  • Мнения: 5 531
На този етап поне при Михаил няма потъмняване на зъбките. Но сега като се върна години назад с Мария - от малко бебе беше на Зиртек, вентолин, урбазон, Фликсотид. На 1,5 започна потъмняване на зъбките и се оказа, че е с 12 кариеса в устата #CrazyВярвайте ми адски тежко ми беше тогава защото никой не искаше да се заеме да прави зъбките на бебе. Искаха да ги намажат със сребърен нитрат само, за да ги запечатат а знаете че зъбките стават черни в тези случаи. Е намерих си заболекарка, коята в рамките на 1,5 работи нас устата на дъщеря ми и на 3г тя вече имаше нормална усмивка, а предните зъбки бяха с коронки. Аз Михаил вече съм го водила на зъболекар и да ви кажа, моите деца са на 6м. на контролен преглед, не пропускаме никога, а заболи ли ги нещо  големите сами се класират в кабинета.

# 693
  • София,
  • Мнения: 4 267
Кате не се тревожи, ще се видим някой ден няма страшно! Да не те питам и теб някъде ти ли си това -  Joy, както Меричери я питах в болницата, хем нея поне съм я виждала и друг път, и пак едва я познах - добре че беше фурията Михаил, че можеше и да ги подмина! Забравих да ти кажа за капките - понашата рецепта капането е 2 пъти на ден - сутрин и вечер по пет капчици, но на вас незная как са Ви изписани, всеки си ги капе по негово усмотрение. Надявам се да ви помогнат. Аптекарката сигурно ти е обяснила как  да ги съхраняваш, ако има въпроси питай!
Ние спешно се изстреляхме следобед при един нов хомеопат, и честно да Ви кажа така добре се почувствах - така ме успокои човека за тези бактерии - каза да си лекуваме симптоматичното състояние и хич да не ги мислим бактериите - ясно е че като е слаб организма и те се разпространяват повече! Затова целта е сега да намерим баланса и правилната конституция, а това уви е многоооо трудно!

# 694
  • Мнения: 5 531
Кате не се тревожи, ще се видим някой ден няма страшно! Да не те питам и теб някъде ти ли си това -  Joy, както Меричери я питах в болницата, хем нея поне съм я виждала и друг път, и пак едва я познах - добре че беше фурията Михаил, че можеше и да ги подмина!
Mr. Green ех айфел ама ти си с 20 кила надолу, а аз с 10 нагоре от последното ни виждане. А Михаил от лекарствата ли не знам, обаче е наистина голяма фурия, направо не му смогвам на белите.

Последна редакция: сб, 10 ное 2012, 16:14 от marychery

# 695
  • sf
  • Мнения: 10 207
Дани, защо смени хомеопата? То не е ли кофти като се сменят така  Thinking

# 696
  • Мнения: 1 351
Ние пък започнахме да кашляме по 3- 4 пъти по време на сън - ще се гръмна направо . #2gunfire
Понеже отскоро ни откриха тази диагноза - имам питане - има ли периоди , през които въобще не кашлят децата ви ?

# 697
  • Sofia
  • Мнения: 756
Ние пък започнахме да кашляме по 3- 4 пъти по време на сън - ще се гръмна направо . #2gunfire
Понеже отскоро ни откриха тази диагноза - имам питане - има ли периоди , през които въобще не кашлят децата ви ?
Ние имаме и даже смея да кажа вече сме главно така без да кашляме.Сега се е леко поразкашлял но си е чиста давещта кашлица само при спинкане от хремичката която както каза дактора му е като пяна отзад в гьрлото.

# 698
  • Мнения: 492
здравейте,
ние също сме се присъединяваме.Бяхме 2 дни само с температура, но без никакви други оплаквания.Вчера вечерта се разкашля  и тръгнаха водни сополи.Прегледаха го и казаха , че гърдите са чисти  и кашля от секрета.Писна ми от тези водни сополи.Все ни изписват виброцил, преди 10 дни пак бяхме с него имам чувството , че много бавно се повлиява с него.Вие какви капки слагате?Сега заради и червеното гърло и стичащия назад секрет ни предписаха Виброцил и черни капки, май Коралгол се казваха.Дано задържим нещата само със сополи.Какво давате за червено гърло, а капки какви?

# 699
  • Мнения: 1 351
Кога ходите на доктор - при всяко просвирване ли ? Днес го преслушах аз със слушалките свират ни гърдичките и от двете страни  Cry

# 700
  • Варна
  • Мнения: 395
Ха ха,значи в понеделник сутринта ще се видим при Грънчарова,ние здраво кашляме от снощи,обаче от какво newsm78 идея си нямам,само кашля,сега стъргах ряпа с мед да видим и това като дам ефект ще има ли,по цял ден я гоня все с нещо #Cussing out

# 701
  • Мнения: 1 351
Ха ха,значи в понеделник сутринта ще се видим при Грънчарова,ние здраво кашляме от снощи,обаче от какво newsm78 идея си нямам,само кашля,сега стъргах ряпа с мед да видим и това като дам ефект ще има ли,по цял ден я гоня все с нещо #Cussing out

В колко часът ще ходите - то понеделник ще е митинг сигурно ......Грънчарова от 8,00ч ли работи ?
 Ние повръщаме ряпата с мед .

# 702
  • Варна
  • Мнения: 395
То и моята почти повърна третата лъжица,ама не се предавам ще я гоня до дупка до понеделник Laughing.
Ами сутринта ще ходим,след 8- 8,30 предполагам,митинг или не, тя така ни каза да я доведем в понеделник,е с надеждата,че ще е годна за ваксина,но уви не е .Ще я видим какво ще излезе и ПКК ще пускаме тогава

# 703
  • София
  • Мнения: 110
Здравейте мамчета.Искам да се включа и аз в тази тема.Казвам се Ани.
Моят син е на 2г и половина и от 7 месеца сме с диагноза астма с алергичен компонент.6 месеца бяхме на сингулер,а сега минахме на флексотит.Незнам при Вас как е,но с моя син и с бейбихалера неможем да се разберем.Като го види и изпада в един див рев.

# 704
  • Мнения: 1 351
То и моята почти повърна третата лъжица,ама не се предавам ще я гоня до дупка до понеделник Laughing.
Ами сутринта ще ходим,след 8- 8,30 предполагам,митинг или не, тя така ни каза да я доведем в понеделник,е с надеждата,че ще е годна за ваксина,но уви не е .Ще я видим какво ще излезе и ПКК ще пускаме тогава
Къде пускате ПКК в Тубдиспансера ли ?

Общи условия

Активация на акаунт