Астмата, информация, странични ефекти от лекарствата - тема 19

  • 50 453
  • 736
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 395
Ани,ние нямаме проблем с бейбихалера от самото начало,пробвала ли си да го поднесеш под формата на игра,измисли нещо,микрофон,това-онова,като разбере,че няма нищо страшно и досадно веднъж едва ли повече би реагирал така.
Ами Клемче говорихме тя да ги пуска в Туб диспансера ,да,да видим каква е картинката

# 706
  • Мнения: 5 531
И Михаил от снощи пак кашля. Засега не е много но кашля. Клемче аз го водя на всяко просвирване, а даже и да не свири. Ако Михаил свиреше от двете страни, определено нямаше да чакам до понеделник, чуя ли го веднага го водя.

# 707
  • sf
  • Мнения: 10 206
Ние ползваме инхалатор, но когато беше малък го залъгвах пред компютъра и така ги правехме. После ставаше все по-лесно,защото сам виждаше,че му помага.

Мъж ми е решил да прилага на малкия "високопланинско лечение"  Rolling Eyes  и днес направиха планинско изкачване на 2100м и ще спят в една хижа на 1800м. малко ми е притеснено,но се надявам да нямат проблеми.

# 708
  • Мнения: 129
Ха ха,значи в понеделник сутринта ще се видим при Грънчарова,ние здраво кашляме от снощи,обаче от какво newsm78 идея си нямам,само кашля,сега стъргах ряпа с мед да видим и това като дам ефект ще има ли,по цял ден я гоня все с нещо #Cussing out

В колко часът ще ходите - то понеделник ще е митинг сигурно ......Грънчарова от 8,00ч ли работи ?
 Ние повръщаме ряпата с мед .
аз съм правила ряпата така– издълбавам черна ряпа и я пълня с небетшикер и като си пусне сок,давам по 3-4 пъти по 1с.л.Може да пробвате ако не иска детето да яде ряпата

# 709
  • Варна
  • Мнения: 395
Да,за сока от ряпата става въпрос,само,че аз знам с мед,ама и небет шекер сложих

# 710
  • Мнения: 1 351
А, бе и аз съм чувала ,че висока надморска височина лекува астма - но никой няма разумно обяснение...даже казват , че ако качиш детето на самолет и край с астмата , но на мен ми изглежда като измислица .....а може би е вярно  newsm78 . Ако някой ми обясни защо , как .....- чували ли сте нещо такова  newsm78

Тази сутрин не свири Тошко и не кашля , каква е тази работа ......егати

Последна редакция: нд, 11 ное 2012, 09:50 от klem4e

# 711
  • sf
  • Мнения: 10 206
Чак за излекуване не ми се вярва, а и работата със самолета пак въобще.
Инак четох някъде,че е хубаво катеренето на високо,за да се стимулира отварянето и работата на бронхите и алвеолите и т.н. естествено не става отведнъж.

Днес с малкия сме именици, почерпете се за наше здраве  Hug

# 712
  • Мнения: 5 531
Чак за излекуване не ми се вярва, а и работата със самолета пак въобще.
Инак четох някъде,че е хубаво катеренето на високо,за да се стимулира отварянето и работата на бронхите и алвеолите и т.н. естествено не става отведнъж.

Днес с малкия сме именици, почерпете се за наше здраве  Hug
Честито , да сте живи и здрави. И моят батко е именник днес  ura

# 713
  • Мнения: 1 351
Чак за излекуване не ми се вярва, а и работата със самолета пак въобще.
Инак четох някъде,че е хубаво катеренето на високо,за да се стимулира отварянето и работата на бронхите и алвеолите и т.н. естествено не става отведнъж.

Днес с малкия сме именици, почерпете се за наше здраве  Hug
Честито , да сте живи и здрави. И моят батко е именник днес  ura
Пожелавам ви да сте мнооого здрави   bouquet

# 714
  • София
  • Мнения: 2 082
Честито на всички именници   bouquet

Бебешондел   Hug

Вчера бяхме на пулмолог. Засега не може да се каже еднозначно дали е астма, трябва да се изключи възможността за муковисцидоза  Tired и вероятността всички проблеми да са от третата сливица.

# 715
  • София,
  • Мнения: 4 267
Привет,
Честито на всички именнице, да сте здрави!!! Hug
Ендира - тези пък чак - муковисцидоза, хич не им се връзвай! Според мен е трета сливица.

Донсита не сме сменили хомеопата, просто ходихме и при друг - че нашата не е в България. Не че виждам особен ефект де, даже като че ли става  по зле знам ли- тая нощ какъв странен пристъп ми направи, то тя си е спец моята по тези пристъпи. В два часа като се разкашля, един час не спря - въздух неможеше да си поеме, и на инхалатора продължи да кашля,  newsm78 друг път винаги я успоякоява, а снощи не, кашля повръща, хърка странно, но не е като асматичен пристъп, по скоро, гъсти секрети и се разкарват нагоре надолу по трахеята, чист ларингит си е. Като поизчисти секретите и си заспа и до сутринта не е мръднала. Но още като се събуди с отварянето на очите и пак се почна едно яко кашляне, нито можеше да говори, нито да закуси, един час така. Този път направих директно инхалация с пулмикорт и странно, но двадесет минутки след инхалацията и спря веднага - изведнъж да кашля, има обаче още доста секрети, гласът и е страшно пресипнал и постоянно нещо и хърхори в гърлото!

# 716
  • Мнения: 1 351
............................

Вчера бяхме на пулмолог. Засега не може да се каже еднозначно дали е астма, трябва да се изключи възможността за муковисцидоза  Tired и вероятността всички проблеми да са от третата сливица.

Звучи много стряскащо  Shocked - ужас. Как се изключва възможността за такава болест - какви изследвания се правят ?

# 717
  • Мнения: 1 351
Въпрос към Варненските майки - къде водите дечицата си при спешност..

# 718
  • София
  • Мнения: 2 082
Звучи много стряскащо  Shocked - ужас. Как се изключва възможността за такава болест - какви изследвания се правят ?

Рентгенова снимка на белите дробове и евентуално потен тест.  Rolling Eyes

# 719
  • Варна
  • Мнения: 3 258
Въпрос към Варненските майки - къде водите дечицата си при спешност..
В Терапията.

Общи условия

Активация на акаунт