Вече на финалната права, бъдещата мама за среща със Септемврийчето се стяга!

  • 24 497
  • 742
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 32
Зайче,Канелка стискайте още малко, пожелавам ви успех и здрави бебета на финал Hug

Скайче, и на мен ми харесва повече името Калоян Simple Smile

Да са живи и здрави , а пък каквато зодия такава Simple Smile

Данайче, как си мила?

Снощи поспах доста добре, от много време насам не съм спала така Simple SmileСега отивам да спретна нещо за обяд че моите хора все са гладни Heart Eyes

# 61
  • Мнения: 33
Здравейте мами и от мен!Да се запиша и аз в темата.Аз бих искала  беба  да е дева и май ще се уреди това,понеже доки каза че най вероятно ще е  секцио,а то се правело около 10 дена по рано от термина,така че ще е дева!Име последно се спряхме на Виктория,на никого да няма сърдити!Да ви питам нещо момичета,при мен всичко е нормално с бебка и мен единствено хемоглобина е малко нисък 95,и много ми се искаше нормално раждане, но доки  каза че беба едричка вървяла и годинките са ми повечко и за това секцио най вероятно,може ли само това да са предпоставки да те режат?И още едно питане 45 болничен АГ ли трябва да ти го издаде,личната не може ли?АГ ще е отпуска когато трябва да се издаде на 08.08 и ме вика на 13.08 да ми го издаде със задна дата, а от работа им е късно тогава и ми правят физиономии?Хубав ден от мен!

# 62
  • Варна
  • Мнения: 18
Нито мога да ви изчета,нито да се включа по темите...много сте бързи момичета  Hug
Прах за пране аз взех на Сано Максима течен .Омекотител също мисля да използвам,за да се меки дрешките,а и обожавам ароматите на бебешки прахове,деликатни и чисти.Дрехите на  дъщеря ми прах с Тео бебе  и също бях доволна.Петната от всички дрешки успешно премахвам с Перилис Спот.
За имената пускам една статия "Добре е името на човека да бъде с повече срички. Многото букви носят повече и по-различни вибрации и обогатяват по този начин личността." Лично за мен избора на име е изключително отговорна задачка,пренаталното възпитание също. Наскоро коментирахте характерите на децата,мисля,че до голяма степен всичко се формира още дори преди зачеването и по време на цялата бременност.После е много по-трудно,понякога невъзможно да се изкоренят негативните черти  Heart Eyes   http://www.bratstvoto.net/vehadi/menu/b15/novi_tekstove/bukvi_ot_ps.htm
 Това е моето виждане ,не искам да го натрапвам .  Peace
Още преди да забременея си бяхме избрали име за момиче...
За зодиите Аз съм Везни,Мъжът ми е Везни,дъщеря ми за малко и тя да се роди Везни,но премина в Скорпион.Бебка по термин пак ще е Везничка,изобщо събрали сме се  Laughing
Времето мина много бързо май и скоро ще се родят първите Септемврийски бебенца.
Хубав ден на всички!

# 63
  • Мнения: 40
Sentex, за емоционалността на "Девите" не съм много съгласна - това е мноооооого индивидуално. Wink Но за сухия прагматизъм и рационализъм - да. Това обаче са качества, които се проявяват доста по-късно. Децата "Деви" имат нужда от увереността, че са обичани, това е основното, което може да им даде крила. Те с всичко могат да се справят освен с неувереността си по отношение на стойността си спрямо другите.

# 64
  • където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 790
Agira,Sentex,благодаря за отговорите  Hug Бяха ми много полезни.Avara,кажи нещо за децата везни.Някакви потребностти.Ти каква беше като дете?

# 65
  • Мнения: 1 445
Съвсем забравих...Фейт,благодарско за темата  bouquet

# 66
  • Мнения: 21
 Peace Здравейте,
не мога да ви смогна  Mr. Green страхотни сте
Фейтче, благодаря за новата тема   bouquet
Скай и на мен Калоян ми харесва повече  Heart Eyes
Мама Зайка - мъжете лъвове са страхотни  Hug успех мила
Канелка,  Hug голямо изпитание, сигурна съм че всичко ще е наред и скоро ще гушкаш малката принцеса
На всички момичета много положителна енергия и сили да "изкараме" леко последните седмици  Hug
аз покрай трепетите ви тук с идващите вече бебенца съвсем не издържам да си гушкам и моето момиченце
Имам чувството, че има цяяяяла вечност до края на септември
За име - нямам и предния път нямах, чак в 36 седмица го измислих
Винаги съм искала да имам първо момче и да се казва Стефан, а сега трябва второ момичешко име да мисля  Mr. Green
Лъки, благодаря за статията за праховете
За праха за пране - аз ползвам Сано от 4 години, заедно с омекотител Сано. Дрехите на каката и сега ще е така ги гладех от двете страни първата й годинка  Embarassed ама майка ми е ку-ку в това отношение, та и аз съм прихванала  Whistling
"Децата "Деви" имат нужда от увереността, че са обичани, това е основното, което може да им даде крила." - абсолютно съм съгласна
Дъщеря ми е Дева - много е прибрана, много е емоционална, изключително, много жизнена и дива, изпълнена е с толкова много енергия и страшно пряма и реагираща не знам как да го обясня  Heart Eyes
Сега се надявам Бебка да се роди след 22 септември, че да разнообразим зодиите Wink иначе аз съм Близнаци, а баща им Козирог. И освен декадата на зодията мисля, че има значение и Асцедента - ама тук вече става сложно и непредвидимо  Mr. Green

# 67
  • Мнения: 2 802
Моя мъж е девичка ... и искам още една вкъщи  Crossing Arms Mr. Green
Дано устискам до ... 22 -ри ли беше  Rolling Eyes

Данайче ... ако са подадени в началото на месце, вече би трябвало да ги виждаш, че са подадени, да не казвам и изплатени  Peace Провери какво става!

Аз до сега гладих бебешорски истории  ooooh!
Успех на тези на които им предстои същото  Grinning

# 68
  • Мнения: 272
И още едно питане 45 болничен АГ ли трябва да ти го издаде,личната не може ли?АГ ще е отпуска когато трябва да се издаде на 08.08 и ме вика на 13.08 да ми го издаде със задна дата, а от работа им е късно тогава и ми правят физиономии?Хубав ден от мен!
Може и личната, при мен се случи точно така. Няма никакъв проблем да ти го издаде.

# 69
  • Стара Загора
  • Мнения: 122
Забравих преди малко и сега пак ще пиша.
Искам да попитам бургаските мами,знаете ли някъде в Бургас да има магазини Липненски?
Благодаря ви предварително  Hug

# 70
  • Мнения: 39
paca73, доколкото знам болничните можеш да ги предоставиш на работодателя в рамките на 7 календарни дни от датата на издаване. Никога не съм ги носила веднага. Няма как да те задължат! Така или иначе няма да ги предадат веднага, защото се обработват в края на месеца.

# 71
  • Мнения: 217
Исках да питам за гладенето, от вътрешната страна ли е по- добре за бебетата? Сори, за глупавия въпрос.

# 72
  • Мнения: 0
Радост 45-дневния се заплаща на 90%, защото вече се водиш в майчински.
Santex благодаря ти  baloni

# 73
  • Мнения: 47
Привет Simple Smile Завърнах се, ходих да давам кръв за изследвания сутринта, после минах и си взех новата лична карта и паспорт, после малко покупки и плащане на сметки и се прибрах на климатиче  sweating Минах да видя пак количката, която съм харесала и много се ядосах - вдигнали са и цената с 30 лв. - не ги е срам #Cussing out
Фейт, благодаря на темичката   bouquet
Скайче, аз съм за Боян.
Мама Зайка, успех - стискам палци всичко да е ок  Praynig
Стефанел, честит 8-ми месец. Аз съм везни и съм била много кротка, където ме оставиш-там ме намираш. Не съм била капризна за храна, освен това съм много отстъпчива, не обичам да се карам с хората, много рядко някой може да ме изкара извън релси, но тежко му ако го направи  #2gunfire Като цяло везните сме много добри душички (съдейки по себе си и поне по тези, които познавам).
Канела, честит празник на братчето ти  newsm67
Рошличка, аз имам приятел Камен, на който му казват Ками.
Аа и да не забравя - днес пак било празник, на който бременните не трябва да работят:
http://dete.bg/n/sveti-pantalejmon.6641.html

# 74
  • Мнения: 175
не мога да си побликувам поста  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт