Вече на финалната права, бъдещата мама за среща със Септемврийчето се стяга!

  • 24 495
  • 742
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 10
Да се запиша и аз в динената ни тема  Mr. Green Точно вчера това вечерях.
Изпекох кекс и ще ходя на обяд да ми изправят косата,после на тонове.
Днес малкия ми брат става на 8 години...Да ми е жива и здрава мишката и все така ученолюбива  Heart Eyes
Фейтче беше ме питала дали са ми следели желязото.Ами да,всякакви изследвания ми правиха напълно редовно,даже на моменти ми се струваше,че се оливат направо.И всичко беше ок,изведнъж е паднало,а най-странното е ,че не чувствам някакво неразположение...
Мама зайка....... Hug успееееееееееееееххххххххххххх!!!!!!!!!!!!!!

# 46
  • Мнения: 184
http://www.horoskopa.com/info.php?id=2478
Стефанелче- за теб. Аз съм си я "поръчала" девичка- повече ми харесва  Wink

# 47
  • Мнения: 4
Хайде и аз в темата. Гледам пак сте погнали имената , на мен Калоян ми харесва , но Калин повече Wink
А Боян също не е лошо... Боби на галено Simple Smile  Абе Мамите с момиченца Лили също е хубаво име, защо не го виждам в списъците ви  Embarassed Embarassed Шегувам се естествено , аз моето име изобщо не си го харесвам много грубо ми звучи затова и всички ми викат Лили,а не Лиляна де че някой като ми каже Лиляна ииии  #2gunfire Поръчах си кошарката по интернет ама нещо не ми се обаждат за потвърждение и се притеснявам да не би да я нямат в наличност.. сега и тях трябва да ги мисля ..Аман

# 48
  • София
  • Мнения: 104
Хайде и аз в темата. Гледам пак сте погнали имената , на мен Калоян ми харесва , но Калин повече Wink
А Боян също не е лошо... Боби на галено Simple Smile  Абе Мамите с момиченца Лили също е хубаво име, защо не го виждам в списъците ви  Embarassed Embarassed Шегувам се естествено , аз моето име изобщо не си го харесвам много грубо ми звучи затова и всички ми викат Лили,а не Лиляна де че някой като ми каже Лиляна ииии  #2gunfire Поръчах си кошарката по интернет ама нещо не ми се обаждат за потвърждение и се притеснявам да не би да я нямат в наличност.. сега и тях трябва да ги мисля ..Аман

Сега модерните момичешки имена са Магдалена, Виктория, Никол...Много е хубаво като ти отива името някак. Дано имената, които сме избрали са най-подходящи за малчовците.

# 49
  • Мнения: 39
Момичета,я да ви питам нещо за болничните.След колко време виждате в сайта на НОИ дали са подадени болничните?Защото аз от началото на месеца съм дала на работодателите 2 болнични листа,но в сайта на НОИ не виждам да са нанесени.

# 50
  • Мнения: 40
Преди време бях писала за зодиите Simple Smile Аз съм "ДЕВА", сестра ми е "ЛЪВ" - имаме 2 седмици разлика в рождените дати. Майка ми може дисертация да напише по въпроса за разликите и ползите  Joy

За мен винаги е казвала, че съм била много спокойно дете, като изключим първите 4 месеца, когато съм ревяла денонощно. В крайна сметка, тя установила, че просто имам нужда от повечко топлина, което в общи линии, важеше до преди да забременея - винаги съм била зиморничава. После вече в социализирането - аз съм била по-лесна от "лъвицата". Разказваше, че не можела да ме прибере от пясъчника в детската градина - винаги в центъра на купона и после вадела пясък от мен от невъзможни места. А "лъвицата" седяла на пейката и както я заведат, така я прибират - със снежно бели чорапки, чиста и натъкмена като принцеса. Аз съм била по-трудна откъм хранене - по-капризна към храните, към целия процес като цяло. "Лъвчето" ядеше от всичките чинии, изправена до масата и не разбирахме кога колко е яла. Simple Smile Тя пък беше по-капризна откъм внимание - който я погледнеше и веднага рев. Разказва също, че аз съм била по-своенравно дете - каквото си науми и трябва да стане, докато "лъвицата" се поддавала на манипулации. Simple Smile Аз съм боледувала доста като дете, но това защото са ме дали на ясла и защото съм била по-буйно дете и вечно потна. С "лъвицата" не са направили същата грешка и малко отпада аналогията, понеже тя цял живот все внимава да не се изцапа.  Mr. Green

# 51
  • Варна
  • Мнения: 64
За зодиите, ние вкъщи сме две деви и чакаме трета  Mr. Green На всичкото отгоре сме на една дата и ще бъде върха ако и малкия се роди тогава. За децата деви - спокойни, дисциплинирани, любознателни, сами се учат на всичко. Мъжа ми казва - още един темерут вкъщи  Mr. Green. Алена скоро говори за децата деви, че са крайно самостоятелни и нямат нужда даже от майка си. Не са емоционални и разглезени, абе чукове. Ние и сега сме такива. Ред, дисциплина и перфекционизъм. Майка ми каза, че като съм била малка изобщо не се е занимавала с мен и е нямала никакви проблеми. Никога не съм имала претенции и искания за нещо и сама съм се занимавала с игрите и ученето. Лоши черти - никаква емоционалност, голям перфекционизъм, не ни интересува нищо и никой, не можеш да спориш с нас, не сме много контактни, особено с хора от които не можем да научим нещо или да извлечем някаква информация или изгода. Кротки сме, но ако ни настъпят ще те сринем със земята без да разбереш. Аз съм типична дева, така, че може да вярвате на написаното, че отговаря на зодията.
П.С Характера зависи и от декадата. Аз съм трета декада, а познавам деви в първа, които са страшно нервни и избухливи.

# 52
  • Мнения: 478
Мама Зайка с Канелка явно ще си оспорвате първото бебче на темата ама по-добре стискайте още малко и двете  Hug
Между Боян и Калоян бих избрала Калоян(брат ми се казва така) означава хубав Иван и вярно баткото си ми е хубав Simple Smile Иначе аз съм повече фен на Борис Михаил и Камен, даже Камен много ми допада ама немога да му измисля галено име Simple Smile
Аз днес съм отдала деня на шиене, ще довършвам слинга и почвам с бебешкото чаршафче и калъфките и дано ми стигне времето, че съм заела на брат ми бюрото а той днес се прибира от море и ще си го ползва Simple Smile

# 53
  • Мнения: 42
Пак съм тук, малко поспах  Mr. Green а вие сте почнали новата тема, Фейт   bouquet просто няма смисъл да казвам каквото и да е    Hug
Скайче, за имената и аз съм за Калоян, но съм малко пристрастна, тъй като това е нашето име за момче  Peace
Лили, ние с мъжо изключително много харесваме името Лили с мъжо и затова кръстихме котката така   Mr. Green Peace  и сега той казва че котката е взела името на бебето и ако не сме я кръстили така сигурно бебка щеше да е Лили  Crazy
Канелка  Hug ще се вдигне
За праховете пробвах течното Сано, изпрах на бебка одеалцето и едни бебе-портове дето ми дадоха, направо светнаха, останах доволна, незнам как 6те е сухия  Whistling
Сусаменна, ще ме приемете ли към август при старозагорските мами, че ще се закотвям там докато родя  Whistling
Даная, най-вероятно не ти е занесен болничния, като го занесат ще видиш и на коя дата ти е занесен от работодателя  Peace

# 54
  • Мнения: 131
Фейт, благодарско за темичката и добре, че сложи мацка с диня, че да ми се прияде това, защото с тези скалички само се чудех къде да ходя да ги търся  Mr. Green Сега отивам да си резна едно парченце студена диня.

# 55
  • При моите мъже...
  • Мнения: 38
Момичета, искам да ви споделя една пауър пойт презентация за двигателното развитие на кърмачето, ама никаква идея как да го направя Thinking Някой да подскаже?

# 56
  • Мнения: 272
Ето ме и мен отново. Hug
За мамите от Пловдив, които още не са взели бебешки хавлии- има един специализиран магазин на бул. Мария Луиза, точно до СиБанк за спално бельо, хавлии и т.н.
Въпросните хавлиики са с размер 90/90, 100% памук с качулка, турски и на цена 7,00 лв. Има в различни десени сини, бели, зелени...аз си взех жълта за нашето патенце.  Heart Eyes
Дори ми се струва, че е по-плътна от тази, която взех на Панагюрище 98. Peace
Има промоция и на 2 бр. хавлии за тяло и коса за 9,70 лв.
 Както и шалтета двулицеви, за единично легло 12 лв/14 лв-в зависимост от размера.
 Утре ще замъкна мъжо да харесаме десени, че ми се видяха по-шарени, а аз си падам по
по-изчистените.

# 57
  • Мнения: 0
Момичета,я да ви питам нещо за болничните.След колко време виждате в сайта на НОИ дали са подадени болничните?Защото аз от началото на месеца съм дала на работодателите 2 болнични листа,но в сайта на НОИ не виждам да са нанесени.
За сега съм дала един болничен, който го занесох след 10 дни (инфо от сайта на НОИ). Обикновенно не се разкарват само за твоя документ, а чакат да съберат на всички служители и ги носят на куп, правят го преди да преведат заплатите и осигуровките. Моя болничен обхваща два месеца изплатиха ми една част и сега ще чакам началото на август за остатъка.
Да питам този 45 дневния как се заплаща на 80 или 90%? Благодаря предварително  bouquet

# 58
  • Варна
  • Мнения: 64
Радост 45-дневния се заплаща на 90%, защото вече се водиш в майчински.

# 59
  • Мнения: 1 445
Ох,много сте писали! Grinning...Едвам ви изчетох

Стаси,честити покупки Peace!

yael ,magniflexa са добри мартаци.Но не мога да кажа дали и колко са по-добри от другите марки Simple Smile

danaya80 ,честит ти официален болничен Mr. Green!

sky, аз съм за Калоян Wink

F.a.t.e.   ,аз мисля да не слагам омекотител. Нещо много химия ми се струва,че ще се събере върху кожата на лече буболече.

мама зайка_ ,мноооого успех желая!Стискам палци дълго и силно!Колкото до зодията-аз предпочитам Лъв пред Дева Peace.

Agira ,аз имам същите болки сутрин,но ми минават някъде 30 мин след ставането от леглото.

stefanel ,преди време четох много свеж хороскоп за детските зодии.Ще се опитам да го изнамеря и ще го постна.

Аз днес бях на преглед. Бебчо беше надолу с главата,но доколкото знам може още да се върти,така че не смея да се зарадвам съвсем.Иначе е 32 седмица и тежи малко над 1600 гр(доколкото са верни тези грамчета)...

За праховете за пране си говорите...За мен най-качествени са праховете,не течните или капсулите. Пробвала съм всичко,но най-чисти ми стават дрехите от праха Simple Smile


Редактирам се
-ето го хороскопа -http://horoscope.shumenbg.com/center.php?wform=det

Общи условия

Активация на акаунт