МБАЛ Дева Мария, кв. Ветрен, Бургас - тема 11

  • 60 362
  • 721
  •   1
Отговори
# 705
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Да попитам и аз като сте отворили темата, макар и да ми е доста рано още: за секцио по желание /в смисъл, имам и медицински показания за това, но не са категорични, а на мен не ми се поемат рисковете, които носи едно нормално раждане за мен в случая/ колко време предварително, къде и какви заявления и документи трябва да подам, при положение и че искам при определен лекар да бъда? Ще говоря и с лекаря, но да попитам и тук.
Консултациите с кардиолог и анестезиолог колко време предварително се правят и при положение, че реша да ми правят секциото във вашата болница, не е ли по-добре да ги направя с анестезиолозите от вашата болница? Кои са те? На регистратура ли трябва да се обадя, за да си уговоря среща с тях? Това заплаща ли се?
Извинявам се, че ви затрупах с толкова въпроси, но първия път раждах нормално и не съм много наясно за планово секцио какво се прави предварително.
Благодаря предварително за отговорите и весели празници на всички  Hug

# 706
  • Пловдив
  • Мнения: 4 539
Мон, като ти определят дата за плановото секцио, направи сметката да си направиш изследванията поне седмица преди него.Кардиолог и анестезиолог може да минеш в Света София.Със сигурност не съм плащала за тях, платих си прегледа при алерголога за тестовете с упойки - това също трябва да минеш.При всички случаи е добре да си със запазен час, все пак жена в положение си, няма да висиш ненужно по коридорите.
А за лекаря - месец преди термина ще е добре да си подала заявлението.
Подробен списък на документите има на първа страница на темата.

# 707
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Ок, благодаря ти  Hug

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 57
Мамчета, знам че не е по темата, но ви желая Весели празници  Hug Винаги Коледите са изпълнени с топлина и усмивки, желая ви не само по празници да бъдем добри. Бъдете здрави и усмихнати! На тези, които очакват своите рожби желая лека бременност и още по-леко раждане, а за финал да се похвалите със здрави бебета  Hug Tada

# 709
  • Мнения: 25
Весели празници на всички  Hug
Нека Богородица и Младенеца бдят над децата ни и закрилят семействата ни!
Обичайте се и бъдете много, много щастливи през Новата година!!!
 cheers

# 710
  • Мнения: 93
Весела Коледа и от мен! Бъдете здрави вие и близките ви, другото ще се нареди както го искате  Hug Heart Eyes

# 711
  • Бургас
  • Мнения: 57
Гледам, че темата наближава заветните 50 страници и трабва да се прави нова. Ако може някой от болницата да напише дали има промени, които трябва да отбележа в първата страница, за да бъде всичко точно. Както се казва по форумски "да започнем новата година с нова тема"  Hug

# 712
  • Бургас
  • Мнения: 166
В тази връзка да попитам, вярно ли е, че Драгнева вече не работи в болницата? В някоя от темите четох, че вече не израждала там, но не съм сигурна дали не е поредната "муха", която се пуска из форумното пространство.

# 713
  • Мнения: 84
Гледам, че темата наближава заветните 50 страници и трабва да се прави нова. Ако може някой от болницата да напише дали има промени, които трябва да отбележа в първата страница, за да бъде всичко точно. Както се казва по форумски "да започнем новата година с нова тема"  Hug
slava_desa, ще ти пратя промените на лични  Peace

# 714
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
В тази връзка да попитам, вярно ли е, че Драгнева вече не работи в болницата?

А къде работи тогава?
Имаше разни слухове по повод едни дела май, но мисля, че в крайна сметка си продължава работата както досега.

anipalaz, ти не може ли да ни кажеш дали д-р Драгнева ще си работи в ДМ както и досега или има промяна някаква?

# 715
  • Мнения: 84
В тази връзка да попитам, вярно ли е, че Драгнева вече не работи в болницата? В някоя от темите четох, че вече не израждала там, но не съм сигурна дали не е поредната "муха", която се пуска из форумното пространство.
д-р Драгнева е в отпуск и ще бъде на работа на 31 декември. Затова я няма по коридорите на болницата, иначе си работи все още при нас.  Peace

А на всички бъдещи и настоящи майки от форума искам да ви пожелая да сте най-вече здрави, усмихнати и изпъленени с положителни емоции. Бъдете обичани жени и майки!  Hug
Весели празници!  Hug  bouquet

# 716
  • Бургас
  • Мнения: 4 097
преди време чух, че в Дева Мария  щели да купуват някакъв нов колпоскоп, дали вече се работи с него и кой лекар точно

# 717
# 718
  • Мнения: 25
Честита Нова Година!
Дебели бъчви в избата, тънки мезета на масата.
Здраве за всички във къщи, да няма защо да се мръщим.
Верни другари във трудност и малко кусури за хубост.
Къси работни дни и дълги любовни нощи!
Весели празници!
  bigdance2

# 719
  • Мнения: 0
Здравейте, момичета. Честита Нова година! smile3543 santa2 Close-mas: Nature Snowman

На 12.12.2012г.  в 12.00 часа се роди нашата прекрасна  Виктория - 3000гр. и 52 см. Раждах в Дева Мария със секцио при доктор Мирослав Минчев.  Peace
 Много добър лекар, голям специалист доволна съм много от него, а и от целият екип. Всички бяхте прекрасни, с невероятно добро отношение. Просто всичко беше на ниво. Пожелавам ви много успехи и  още много живи и здрави родени бебета. СУПЕР сте, много сме ви благодарни за всичко.

Общи условия

Активация на акаунт