Нашите second hand находки- 10-та ЮБИЛЕЙНА!

  • 48 629
  • 724
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 199
Аз, също не се вълнувам от модните течения. Винаги гледам дрехата която, купувам да е запазена и да ми стои добре. За мен други неща са важни.Peace
 
newsm10

# 46
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Ей че бързо пишете. Сега се връщам да се порадвам на красоти. Видях че има и въпрос - не се ръководя съвсем от модата - тоест нещо което доста нашуми - не си гу купувам, но пък и адски демодирани неща направо ме дразнят като ги видя в някои ВУ. Все още може да се видят якета с огромни яки и от изкуствена грозна материя от края на 60-те - не често, но съм срещала.

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 00:19 от mama mariana

# 47
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147
Приемате ли още фенки на втората употреба?  Wink Mr. Green

На въпросчето... Нищо не вдявам от модни тенденции!  Crazy Та, сещате се, надали пазарувам по модата. Макар че от време на време на цветове го докарвам. Гледам сега е доста модерен цвят, който харесвам, не му знам името, едно такова розово-оранжево-праскевено-пенбяно  Mr. Green

# 48
# 49
  • Мнения: 805
Добрутро Simple Smile

Вчера преминах набързо през ЗЗ и Мания в Младост - ЗЗ=0, Мания=12лв за 7неща (потнико-туника, пола-панталон, блузка с дълъг ръкав,  бяло клинче, 3 тениски за малкия) ... доволна съм Simple Smile

ВЪХ... току що разбрах че мъжо е пуснал всичко в пералнята Sad... и аз ако ми окепази панталона ще ....  Sick

# 50
  • Карлово
  • Мнения: 4 704
Добрутро Simple Smile

Вчера преминах набързо през ЗЗ и Мания в Младост - ЗЗ=0, Мания=12лв за 7неща (потнико-туника, пола-панталон, блузка с дълъг ръкав,  бяло клинче, 3 тениски за малкия) ... доволна съм Simple Smile

ВЪХ... току що разбрах че мъжо е пуснал всичко в пералнята Sad... и аз ако ми окепази панталона ще ....  Sick
Изключвай я веднага!

# 51
  • Мнения: 2 802

ВЪХ... току що разбрах че мъжо е пуснал всичко в пералнята Sad... и аз ако ми окепази панталона ще ....  Sick

На колко градуса ги е пуснал ... ако е на 30-40 проблем няма  Wink

Нощни очи добре дошла  Hug

# 52
  • Мнения: 805
ех ... късно е за изключване - пусната е м/у 8:30 и 9ч... аз разбрах малко след 9:30.... Програмата е кратка (синтетика)... градусите 30-40 ... само дето го е пуснал с цветни ....
Резултата ще разбера довечера в 19ч Simple Smile може да звънна на свекървата ... която ще простира и първа ще се запознае с резултата ... да ми разкаже Simple Smile

Само се чудя как може да се ядосвам така за панталон за 2 лв Simple Smile

Някой ще ходи ли на откриването в Младост 4 в петък? Да направим агитка Simple Smile От вчерашното пазаруване имам 3 талона за -25%. Важат от 3ти до 10ти ...

# 53
  • Мнения: 2 802
ех ... късно е за изключване - пусната е м/у 8:30 и 9ч... аз разбрах малко след 9:30.... Програмата е кратка (синтетика)... градусите 30-40 ... само дето го е пуснал с цветни ....

Дишай спокойно  Mr. Green ... и аз ги пускам винаги всички дрехи на тази проглама и тези градуси  Heart Eyes

# 54
  • Мнения: 805
ех ... късно е за изключване - пусната е м/у 8:30 и 9ч... аз разбрах малко след 9:30.... Програмата е кратка (синтетика)... градусите 30-40 ... само дето го е пуснал с цветни ....

Дишай спокойно  Mr. Green ... и аз ги пускам винаги всички дрехи на тази проглама и тези градуси  Heart Eyes

мдааам ... взе да ми минава първоначалния бяс Simple Smile  Hug добре че сте тук че да си споделя Simple Smile

# 55
  • ул. "Мечтание"
  • Мнения: 6 147

май-май така му се вика  Thinking  Wink

Фейт, благодаря!  Hug

По-късно ще ви пусна снимчици на последните ми попадения.
Чудесен летен панталон, една блузка с къс ръкав, риза за мъжа ми, риза за големия ми син и чисто нов потник H&M за мен със Снупи (само дето съсипах малко щампата, като по погрешка го пуснах с дрехи за сушене в сушилнята  Tired). Другата седмица мисля пак да се поразвихря.  Mr. Green

# 56
  • Мнения: 81
Здравейте,
отскоро съм в Пловдив, и виждам че има много хубави отзиви за 33..А Маниите как са? И колко? Струва ли си да ги издирвам, или да заложа на "сигурно", доверявайки ви се напълно?  bouquet


Според мен няма смисъл да ходиш в Мания ... специално пловдивската не става  


Благодаря за отговора! ..и все пак- какво и е на пловдивската Мания..Я погледнете в Русе как са се облекли оттам Hug
юлфет ибрям-браво  Peace

# 57
  • Мнения: 2 802
Благодаря за отговора! ..и все пак- какво и е на пловдивската Мания..Я погледнете в Русе как са се облекли оттам Hug
юлфет ибрям-браво  Peace


Ами просто оставам с впечатление, че за всеки град имат различна по вид стока  Peace
Тук за трите пъти когато съм ходила съм виждала само "парцали", което ще рече, че са заваляни или протрити дрехите, а обувките да не говорим.Магазинът е малък и няма голям избор, а в зона Б, както и викат са само захабени дрехи. А цената винаги варира около 20 лева.
Все пак това е лично мое мнение. Правя сравнение с пловдивския ЗЗ ... еми нищо общо Peace
Там цените падат и дори на 5 лв кг можеш да откриеш страшни находки  Heart Eyes

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Най-добре да посетиш и двата магазина и сама да прецениш. Но и аз не я харесах Манията. Бях с приятелка от Русе, която често пазарува от тяхната Мания и беше възмутена от тукашната.

# 59
  • Мнения: 81
..хм..наистина сериозни мнения..благодаря и пожелавам успешни и неотразими покупки на милите дами  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт