Нашите second hand находки- 10-та ЮБИЛЕЙНА!

  • 48 634
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
  • Карлово
  • Мнения: 4 708
Модни - за детето.
За мене това, което нося и ми стои.
Колко модни, скини дънки например, като ги пробвам и си ги оставям,явно са за другиго. Или Ед Харди потник, оригинал, за около 1 лв. Ми не е за мене. Hug

Последна редакция: пн, 30 юли 2012, 16:24 от chatNoir

# 31
  • Мнения: 5 114
Saudade, разкажи за слънчевите очила  Simple Smile
chatNoir, аз на Ед Харди нещата чак се чудя какво им харесват  Rolling Eyes

# 32
  • Мнения: 157

Затова ВУ, с малко ровене се намира всичко, за всякакъв размер хора.
Че и за всякакъв вкус даже. Wink

Точно. Затова все повече хора се ориентират към този тип магазини, колкото и да е неприятно на някои в бизнес темата.
За момичетата с идеи за магазин само с детски стоки, помислете за съчетаване с дамски, по рентабилно е. Най-много се купува дамското.

# 33
  • Мнения: 162
В моя гардероб, вече не се намират дрехи купени от нормален магазин, за парите които бих дала за нещо от магазин с нови дрехи си намирам прекрасни неща във ВУ. От години пазарувам само от ВУ, вече и обувките ми са от там, втора зима ботушите ми също. Просто едва  ли бих могла да си позволя такова разнообразие в гардероба за толкова пари, а и качеството и вида на дрехите е далеч от това което бих си купила за тези пари. Не съм маниак на пазаруването, купувам само това което ми е нужно, удобно и ми стои добре, просто не си представям да нямаше такива магазини!

# 34
  • Мнения: 1 377
blackisback, ами в определен ден (и определен час, както се оказа по-късно), изкарват очила в една от варненските вериги. Отидох сутринта, най-вече заради очилата, че ми станаха интересни от брошурката, която намерих в пощата си по-рано предната седмица. Имаше и интересни чанти в нея, вкл. D&G, Prada и ко. Оказа се обаче, че очилата се изкарват "след 3 следобяд". Е за да не съм капо взех да меря няколко дрешки (пълна кошница всъщност), от които след отсявката останаха само 2-3 неща  Laughing Като всеки път.
Следобяд се върнах за очилата и още с влизането ми направи впечатление лудницата в магазина. Току-що бяха изкарали очилата, но те не се виждаха от тълпата, скупчила се около тях  Laughing Поне 20тина човека един връз друг, грабеха като за последно... имаше хора, които си пълнеха цели торбички с очила. Самите очила бяха "изложени" върху самоделен "щанд", върху който беше хвърлена мрежа, а те бяха закачени по дупките й. Хората се пресягаха един през друг, очилата половината изпопадаха по земята, някои се изпочупиха... Като цяло имаше както такива без дръжки и без стъкла, така и нови, с етикети. Ние взехме един чифт, на който още му висеше кончето от етикета, чисто нови, без драскотинка, но вероятно някаква куча марка, и моите, които се надявам да са оригинални (Шанел). Имат съвсем леки драскотинки, но не са във "видимата" част, когато ги сложа, и не ми пречат. Започнал е да пада лакът по края на дръжките, но при мен така или иначе това не се вижда от косата. Моделът е този.

# 35
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
Не държа да е нещо супер модерно,но взимам само ако е ново и ми отива на фигура и възраст,аз да си се харесам...

# 36
  • Мнения: 5 173
Да ви следя, че в последно време се зарибих.

# 37
  • Мнения: 78
Ехе кога успяхте да изпишете цели три страници  Simple Smile добри сте. Тъ на въпроса  Simple Smile не не се водя по модата но често ми се случва да тръгна да си търся определен цвят и след няколко месеца да е на мода!  Mr. Green Между другото според мен модата идва доста по-късно в Б-я и можеш да си намериш и модерни дрехи във ВУ. Или пък просто модата се преповтаря както с изкрящите цветове в момента аз си спомням, че бяха модерни и преди около десет години! А наѝ- важното за мен е дрехата да е памучна, да ми отива и да ми е удобна.

# 38
  • Мнения: 5 114
Saudadе, много искам и аз да има разни разнообразни неща. Иначе, щом се лющи лакът, не знам до колко са оригинални  Rolling Eyes

# 39
  • София
  • Мнения: 35 332
Рядко се нося по модата. Иначе харесвам винтидж дрешки. Не просто в такъв вид, а да са си стари, автентични. За подобни аксесоари умирам Heart Eyes
Не знам дали ви прави впечатление, но типична мода няма вече. Тренди е от прокъсания тишърт, до леопардовия клин с кубинки и копринен потник. Няма я тази клишираност. Peace

Блеки, благодаря за темичката Hug

# 40
  • Мнения: 5 790
Не ме интересува модата. Гледам да купувам елегантни дрехи, които ми стоят добре.

Между другото, днес в Шик-шика на Пиротска имаше 50% намаление. Мъжо ме чакаше, така че набързо купих едни чисто нови с етикета черни джинсови 7/8 панталони за мама на H&M, страхотен лилав потник с герданче-връзка около врата и потник Адидас Клима на мъжо за 3 лв общо. Можех да ровя доста... утре може да намина пак.

# 41
  • Sofia
  • Мнения: 26 692
В този магазин винаги е на 50%.И аз имам от там много добри находки

# 42
  • Мнения: 5 790
Ха, не знаех. Май ще го посещавам често занапред. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 5 114
Аз все съм си мислила, че има само боклуци точно поради факта, че винаги е в намаление. Преди години съм влизала.
Скрит текст:
а и честно казано е до началното ми училище, засичала съм мои учителки и се притесняват жените като видят познато лице  Rolling Eyes

# 44
  • Мнения: 428
юлфет ибрям,много ми харесват дрешките на дъщеря ти!!!!!

Общи условия

Активация на акаунт