Нашите second hand находки- 10-та ЮБИЛЕЙНА!

  • 48 626
  • 724
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 78
Аз, също не се вълнувам от модните течения. Винаги гледам дрехата която, купувам да е запазена и да ми стои добре. За мен други неща са важни.Peace
 

# 16
  • Мнения: 22 534
И аз да се изкажа, преди да изчезна към морето за 10дена. ))))

От модни тенденции не се влияя. Купувам това, което ми стои добре и не изглеждам като прасе в него (не че е лесно де, то килцата трудно се прикриват). ))))
В момента багажа ми за морето е на 90% от дрехи ВУ. ))))
Тъкмо после ще се хваля със снимки. ))))

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 41 016
Ех,че сме бързи... Peace
И аз съм тук.Имам 3 нови ризки от ЗЗ миналата миналата седмица и за детето 2 тениски(големи му са,но бяха нови) и едни панталонки до коляното пак за него.Ще снимам.

# 18
  • Варна
  • Мнения: 1 037
Хоп и аз тук  Hug
Напоследък съм тъжна ,нямам никакви находки   Sad

# 19
  • Мнения: 1 330
Модните тенденции не са първото нещо, с което се съобразявам при избора на дрехата, а това как ми стои, дали е удобна и практична(но все пак и моделът да не е очевидно демоде, де),та в този смисъл не се чувствам "роб на модата".

# 20
  • Мнения: 3 675
И друг път съм споменавала, не ми харесва Фреята, мирише ужасно, пък и качеството на дрехите не е добро, визирам това са по-ниските цени, иначе какъв е смисъла да дадеш примерно 15 лева за панталон ВУ, особено някакъв демодиран, каквито се предлагат там?

# 21
  • Мнения: 50
И друг път съм споменавала, не ми харесва Фреята, мирише ужасно, пък и качеството на дрехите не е добро, визирам това са по-ниските цени, иначе какъв е смисъла да дадеш примерно 15 лева за панталон ВУ, особено някакъв демодиран, каквито се предлагат там?

Напълно подкрепям  Simple Smile Peace

# 22
  • Мнения: 5 111
Айде и аз да си отговоря на въпроса. Първо, извинявам се, че такава глупост ви питах, ама разбирате- 6 часа беше, от работа по- трудно да пусна тема, та така. Аз напук на общата тенденция тук, си казвам, че спазвам някакви. Някакви, защото много мразя раздърпаните пуловери, които бяха тук на мода през 90-те години. Или пък чарлстони  Close Иначе то и при нашите магазини е по- трудно спазването, знаете защо  Laughing

# 23
  • София
  • Мнения: 1 340
Хоп и аз тук  Hug
Напоследък съм тъжна ,нямам никакви находки   Sad

Аз пък съм тъжна, че нямам възможност изобщо да стигна до такива магазини Sad Но от спетември започвам сериозно да обикалям.
Относно модните тенденции за съжаление изобщо нямам възможност да се старая да избирам, така че да съм напълно в крак с модата. В повечето случаи гледам на мен да ми стои добре.
Нещо, което искам да споделя с вас : Винаги ми харесват дрешките, които са пограбили другите хора  Embarassed Embarassed Сигурно изглеждам като гладно детенце, оглеждащо с големи тъжни очи покупките на хората Simple Smile Особено има една женица в Мания, която всеки път я засичах преди като ходех всяка седмица. Ей... тази жена избираше прекрасни дрехи. Реших, че може би минава преди мен, но не.... оказа се, че просто има много набито око и взима неща, които аз съм подминала.

# 24
  • Мнения: 4 864
Здравейте!!!

Въобще  не си купувам дрехи по модата... Моят стил на обличане съвсем се промени, откато пазарувам в тези магазини. Но си харесвам всички дрехи Simple Smile Дано скоро се нанесем в нашият апартамент,че там има много гардероби..вече дооста неща накупих Wink

# 25
  • Мнения: 1 377
Е по нашите ВУ магазини продават доста ретро боклуци, с които, както и да го въртим,
не върви да тръгнеш навън.

Иначе аз си накупих някакви неща наскоро, но не мога да се наканя да снимам  Laughing
Няколко ризи, пола, къси панталонки, малка чантичка, един страхотен полупрозрачен потник на Only..
повечето неща ги забърсах на 3лв/кг, от което съм много горда  Sunglasses

Никой не спомена нищо за истерията покрай очилата във Бултекс  Laughing
Аз си взех един чифт на Шанел, никога не съм предполагала, че тази форма ще ми отива,
но страшно се харесах с тях и си ги купих, въпреки, че са леко драснати тук таме и ми стискат лекичко. Но съм много доволна от находката си.  Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 1 377
Нещо, което искам да споделя с вас : Винаги ми харесват дрешките, които са пограбили другите хора  Embarassed Embarassed Сигурно изглеждам като гладно детенце, оглеждащо с големи тъжни очи покупките на хората Simple Smile Особено има една женица в Мания, която всеки път я засичах преди като ходех всяка седмица. Ей... тази жена избираше прекрасни дрехи. Реших, че може би минава преди мен, но не.... оказа се, че просто има много набито око и взима неща, които аз съм подминала.

Аз пък вече се оглеждам около пробните, те хората вече са подбрали хубавите неща Simple Smile
Често от кошовете до пробните изкарвам невероятни неща, затова не пропускам да ги проверя.

# 27
  • Мнения: 32
Когато си купувам нещо аз гледам най-вече да ми е удобно и изобщо не се влияя от модните тенденции в момента  Wink  макар че някои от моите покупки се оказват в крак с модата  без да съм го искала Simple Smile

# 28
  • The Vampire City
  • Мнения: 77
Не се влияя от модата, а от това дрехата да ми стои добре и да се чувствам комфортно в нея. С времето си изградих мой стил, който да отива на фигурата ми и се съобразявам единствено с него, без значение дали пазарувам от ВУ или от обикновен магазин. А от ВУ се намират доста находки  Flutter Само панталони не мога да си намеря, все не уцелвам моя размер.  Crossing Arms Дано сега като извадят есенните дрехи, най-после да се уредя и аз.  Simple Smile

# 29
  • Мнения: 805
модата и тенденциите хич не ме интересуват Simple Smile пък и тези неща са циклични .. все вадят нещо старо ... дето го има по нашите си магазини...

Момичета, кой магазин в Младост (София) си струва да посетя днес?

Общи условия

Активация на акаунт