Нашите second hand находки- 10-та ЮБИЛЕЙНА!

  • 48 615
  • 724
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 097
Добре дошли в темата за дрехи втора употреба!
Тук ще намерите информация, относно зарежданията, асортимента, адресите на магазините, предлагащи дрехи second hand

 
Магазини Мания: Адреси по градове

 Зареждането във всички магазини Мания е в ПЕТЪК. Изключение прави Мания в Централни хали, и в Дружба, когато зареждат в СРЯДА

Информация за Бонус картата на Мания


Сайт на Мания
Мания във Facebook



Магазини Зиг Заг: Адреси по градове
Сайт на Зиг Заг
Цените падат по следната схема:
27.99 лв/кг
21.99
15.99
  9.99
  5.99 - 0,50 лв/кг
Стоките за бита - чаршафи, пердета и други за на 15 лв./кг. първите три седмици
   

Магазин Екстра Варна.

жк. Владиславово, ул. Шести Септември 23. Къщата срещу пощата. Големина 200 квадрата.


Магазин Екстра, гр. Бургас
пазар Краснодар.  350 квадратни метра.

Магазин Екстра Бургас
Новата поща срещу Свободния.В самата поща до Виваком.  500 квадратни метра.

Магазин Екстра Ямбол
Магазинът се намира в Кауфланд- 400 квадратни метра. Зареждане има всяка седмица и цената пада всеки ден.
Магазин Екстра София
Пиротска 149
Сайт на магазини Екстра
Други магазини в София
Remix
Facebook страница на Remix – работно време, адрес, снимки
Мъпет маг София
Магазин Мъпет Маг има на бул. Стамболийски и ул. Одрин. Зареждането е в петък.
Мъпет Маг има и на ул. Пиротска 66( където завива трамвай 20)
Мъпет Маг- бул. Стамболийски, зад спирката на трамваите на пазара Димитър Петков в посока ж.к Западен парк- зареждането е в сряда.
Голям магазин има на Лъвов мост зад спирката на автобусите. Зареждането е в събота, 19лв./кг.
Магазини на Хумана има на Алабин( пак около спирката на трамваите) и Пиротска.
Стоки за бита( одеала, чаршафи, кърпи, покривки, завеси): Шик Шик за дома- площад Възраждане( срещу Син Сити). Зареждането е в понеделник с цена 14,90лв./кг. Шик Шик за дома има и на първата спирка на трамвай 8 и 5( зад Съдебната палата)

Други магазини във Варна
Магазини Бултекс:
работно време 9:30-19:00
Дрехи втора употреба директно от Скандинавия

Магазин:(Владиславово),ул.Асен Разцветников №24 (срещу Лидъл)
Магазин в кв.Аспарухово,ул.Св.Св. Кирил и Методий №45 (до Била)
Магазин на Колохозен пазар ,ул.Капитан Райчо №12 (до рибна борса)
Магазин на Окръжна болница,Ул.Македония №140

Падащи цени:
1.седмица- 19,99лв/кг
2.седмица - 11,99лв/кг
3.седмица - 7,99лв/кг
4.седмица -2,99лв/кг
Магазини Мъпет Маг :

Двата магазина се намират център Варна пл.Независимост (зад магазин New Yorker,посока жп гара)

Зареждане всеки петък,събота и неделя:
Петък -  бутикови дрехи на фиксирана цена
Събота - обувки
Неделя - цялосно ново зареждане на дрехи

Магазини Плевен
магазин Мъпет Маг (Euro Store) - в уличката на бившият Куклен театър - зареждане в понеделник
Магазин Мъпет Маг, на същото място, но само с отбрани дрехи
магазин Мъпет Маг, ул. Дойран 138, до Първа инвестиционна банка - зареждане сряда

Магазин  Ямбол -
Магазин Макс  - 350 кв.м. ул. Граф Игнатиев 6
Нашата сергийка във Facebook




Нашите second hand находки- част 9!
Нашите second hand находки- част 8!
Нашите second hand находки- част 7!
Нашите second hand находки- част 6!
Нашите second hand находки- част 5!
Нашите second hand находки- част 4!
Нашите second hand находки- 3 част
Нашите second hand находки- 1 част

Facebook  размени



Моля, вместо "записче", "цоп", "троп", "хоп", "и аз тук", отговорете на въпроса   bouquet
Влияят ли Ви модните тенденции на покупките от нашите си магазини?

# 1
  • Мнения: 8 980
Записвам се да следя с удоволствие и тази тема.
Да ви кажа за едно магазинче на центъра, близо е до работата ми, за сега само веднъж съм влизала, че е малко скъпичко, но има хубави неща. Коняк и канела се казва, има много хубави неща, от този тип магазини с дрехи на бройка, избрани са , според мен са прани и гладени. Тук има малка статия за този магазин.

Аз имам доста нови находки, но нямам време да снимам.

Хубава седмица! Simple Smile

# 2
  • София-в сърцата на моите деца
  • Мнения: 1 729
Хайде отчитайте се в новата тема... Heart Eyes

# 3
# 4
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Вместо запис, да попитам, за сергийката във ФБ, одобрение от админ ли се чака?

# 5
  • Мнения: 73
Аз, за да мога да ви следя ще отговоря, че модата въобще не ме касае.. Избирам една дреха не по това коя година е направена и т.н., а по това дали на мен ми стои добре и дали мога да изляза с нея изобщо. "Тенденциите" са много далеч от моя стил (за радост или не).

# 6
  • Мнения: 7
Тенденциите не ми вляят като купувам от какъвто и да е магазин - независимо обикновен магазин или ВУ. Аз да се оплача ... напоследък нямам никакво време за ВУ, успях да се добера скоро само до едно синьо-зелено потниче ....

# 7
  • Мнения: 2 889
и аз да ви следя...
на въпроса : и мен не ми влияят особено модните тенденции,да не кажа и хич,мисля че най-важното е да ми стои добре и да се чувствам удобно  Hug
blackisback   bouquet

# 8
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 529
Изобщо не знам дори какво е модерно, та да диря някакъв ефект  Wink Купувам това, което на мен ми харесва, и с което се чувствам добре. Другото е повече от суетата, която мога да поема.

# 9
  • Мнения: 50
Аз също съм на мнение, че дрехата трябва да е удобна, ако е модна още по-добре  Grinning. Е, случвало се е и да изляза и с неудобна, но модерна дреха - еми кофти е.
Пожелавам ни още по-големи находки да показваме в новата тема  Hug

# 10
  • София
  • Мнения: 44 257
От модни тенденции не се вълнувам, нося каквото ми е приятно и удобно, а то не се е променило много в последните 10 години Wink

# 11
  • Мнения: 230
Ама грам не се съобразявам с модните тенденции.. И винаги си е било така. Често ми се случва да изпитвам някаква силна непоносимост към това, което е абсолютен хит в момента и ми се струва ужасно всички да са облечени с някаква безвкусица... само защото е модерно. Предполагам, че е въпрос на вкус. Аз ще досадя като пак ще попитам за мнения относно магазина за ВУ Фреа в Пловдив  Rolling Eyes

# 12
  • Варна
  • Мнения: 522
И аз се записвам в новата тема. Hug

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 1 219
Ако е „ последен писък на модата“ = хората пищят от ужас като го видят, съзнателно избягвам да купувам. Това в нормалните магазини де. То кое им е нормално като, когато съм влизала - все дрехи за недохранени тинейжърки или за освинили се лелки съм намирала. То ако не е впито и тясно/късо, ще е като чувал, и като размер и като форма.
Затова ВУ, с малко ровене се намира всичко, за всякакъв размер хора.
Че и за всякакъв вкус даже. Wink

# 14
  • Мнения: 2 802
От модни тенденции не се вълнувам, нося каквото ми е приятно и удобно, а то не се е променило много в последните 10 години Wink


Напърно подкрепям  Peace

Имам си личен вкус и не може модата да ми казва какво да нося  Crossing Arms Mr. Green
Случва се разбира се като видя нещо  "модерно" да ми допадне, но като видя, че половината град е също толкова "модерен"  Mr. Green бързо ми минава желанието Hug

Общи условия

Активация на акаунт