МАРТенската мама сподели,в нея малко сърчице тупти.

  • 31 515
  • 744
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 67
Здравейте!

И аз се записвам в темата! Да ни е честита и само хубави новини в нея!

Покрай обрива ми ( червените точки по цялото тяло) си пуснах пълна кръвна картина и всичко ми е в норма, освен желязото - 113  при долна граница 120 и количеството червени кръвни телца в кръвта - 336 при долна граница 360. Но аз си го обяснявам с това, че цял живот си имат съмнения за анемия и още повече сега....... Довечера ще ходим на лекар за да ги разчетат и те...

А Барбалетка, ако раждаш без упойка, използват ли форцепс?

# 46
  • Мнения: 0
Белисима ,давам си изследванията в писанец, и аз съм чувала за тяхните грешки,ако пак ми ги изкарат такива тогава отивам другаде

# 47
  • Мнения: 356

А Барбалетка, ако раждаш без упойка, използват ли форцепс?

В съвременната мединицина много рядко се стига до това  Peace
Не съм специалист, но трябва да е много, много краен случай. Може би по-запознатите ще кажат.

 fingerscrossed да няма нищо сериозно и обезпокоително по изследванията ти!

# 48
  • Мнения: 0
Благодаря дано Praynig

# 49
  • Варна
  • Мнения: 2 036
Здравейте!

Ваня, благодаря за новата тема.   bouquet

Добре дошли на новите момичета.

rumipet2 , а как ти е обрива сега?

Аз прекарах една кошмарна вечер. Ужасно гадене и болки в корема. Помислих, че или е летния вирус или съм се натровила нещо, но днес няма болки, само гаденето и повръщането си остана. Детенце пак милото остана без игра навън. Сега заспа и аз мисля да го последвам, че съм като парцал, а помощ няма отникъде.

Повечето бременни се оплакват от нисък хемоглобин и изписват някакъв медикамент. Предполагам, че и сега ще съм с нисък, но ще се опитам да го повиша с храна, разбира се като ми мине гаденето, че сега нищо не мога да хапна и задържа.

Форцепс се използва все още, рядко, но ако нещата са стигнали до там, че вече не може да се направи секцио, а нормалното раждане не върви, тоновете на бебето отслабват ... го използват. Аз ще си раждам пак секцио със спинална упойка, не ми се рискува с нормално раждане. Да сме живи и здрави само.

# 50
  • Мнения: 0
Здравейте Simple Smile) гледам нова темичка имаме вече, кой знае колко много още ще изпишем докрая Simple Smile вие вече сте се замислили как ще раждате Simple Smile) ние нали още не сме били на преглед да чуем туптенето и някак си тези неща още не ги мисля. Днес на обяд толкова зле ми стана и то в почивката, та избягах от ресторанта недохапнала, от миризми ли, от жега ли, беше ужасно. Сега вече съм ок, но как така изведнъж ми призлява нз...ХУБАВ ДЕН !!!

# 51
  • Мнения: X

А Барбалетка, ако раждаш без упойка, използват ли форцепс?

В съвременната мединицина много рядко се стига до това  Peace
Не съм специалист, но трябва да е много, много краен случай. Може би по-запознатите ще кажат.
рядко е, да, естествено, че може да стане и при нормално раждане
просто притеснението ми е, че не можеш да напъваш като света, при епидуралната упойка
Сега като чета из нета , хубави работи пишат за нея обаче. Все повече се навивам. Т.е. аз съм си навита де, само бъдещия татко е малко с резерви, но той си е параноик, а пък и - нали няма да ражда той.. хихихи - лесно му е.

# 52
  • Мнения: 367
rumipet2 тази ниската стойност да не е хемоглобина,понеже желязо в такива стойности няма.Аз съм лаборант и  не съм виждала досега.Ако е за хемоглобина,не е възможно от бременността да падне,т.к. е много рано,но говори с лекаря ти да включиш и някакви витамини за бременни ако не си.
Adelina__ нали знаеш,че за да е ок резултата ,урината в това топло време трябва да престои не повече от 30 мин. и да е след тоалет.Тогава резултатите са най-добри.Надявам се втората урина да е чиста. Peace
Аз първия път раждах нормално и сега мисля да е така,не съм фен на никакви упойки,дано всичко е наред до края само.
И аз днес съм много зле,че и втора смяна едвам стоя,заредила съм се с айряни и солети Simple Smile Хайде момичета малко остана ,като влезем в третия ще е по-добре.С това се успокоявам аз.  bouquet

# 53
  • Мнения: 3
току що се прибирам от втори преглед, бебето расте Simple Smile, но.........нещо не и хареса плодното сакче как се е закрепило, затова ми увеличи дозата утрогестан на 2x3 и по повод на ниския хемоглобин ми изписа желязо, повечко да съм си полежавала и така до 4-ия, живот и здраве. Момичета, големи обърквации  с тези болнични, адски съм си възмутена, но.....кой ме пита Simple Smile

# 54
  • Мнения: X
В третия по-добре ли е?
При мен - струва ми се, че има лекиииииинко подобрение. Незнам, дали не си внушавам. Една идея по-малко ми се гади. Ама имам още доста до третия ...

# 55
  • Мнения: 367
Нощна птица предната бременност като влязох в третия и всичко стана като по книга,забравих за гаденето и неразположението.Дано и този път е така.

# 56
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
Аз си правих кръвни изследвания и чакам да ми се обадят за резултатите.
Ще раждам пак секцио, заради здравословни проблеми.

Много смешно, но лекарят ми каза да избягвам Фета (  сирене).  Mr. Green
Това е като нашето, но гръцко. Имало жива бактерия в него и не е било хубаво, нареди го до мухлясалите сирена. Американска му работа. Това е единственото нещо, за което няма да го слушам. С малката миналия път предимно сирене и кис. мляко ядях и нищо ми нямаше.

# 57
  • Мнения: 0
Ами аз на 3 август влизам в 3 месец.

# 58
  • USA, Steak State
  • Мнения: 2 480
За да се избегнат бактериите в урината за проба обикновено дават две специални мокри кърпички тук за да се почистиш с тях преди да се изпишкаш. Simple Smile

# 59
  • Мнения: X
Аз си правих кръвни изследвания и чакам да ми се обадят за резултатите.
Ще раждам пак секцио, заради здравословни проблеми.

Много смешно, но лекарят ми каза да избягвам Фета (  сирене).  Mr. Green
Това е като нашето, но гръцко. Имало жива бактерия в него и не е било хубаво, нареди го до мухлясалите сирена. Американска му работа. Това е единственото нещо, за което няма да го слушам. С малката миналия път предимно сирене и кис. мляко ядях и нищо ми нямаше.
аууу, тия дни адски ми беше прияло Фета, в кварталния магазин обаче нямаше, само затова не взех...

Черната вдовица, там не е тук, ние сме в бг все пак, последния път, когато носих урина на сина ми за изследване, ме разрева една лаборантка, ти за мокри кърпички ми говориш... Simple Smile
Аделина, ще кажеш, има ли напредък с прилошаването? Ако ти прилошава изобщо де...

Последна редакция: вт, 31 юли 2012, 17:16 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт