Ин витро- клиника Селена №5

  • 42 758
  • 749
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 4 737
резултата е 440  сестрата ми се обади след това и ми каза че са поне 2 Hug Hug
Ками Hug Hug честитоооо  bouquet честита ти сбъдната мечта, разплаках се Heart Eyes

 llana   Hug Hug Hug

# 46
  • Мнения: 285
Камииииии, едно голямо честито от нас! Hug Hug Hug Хайде сега да "посурнеш" крачета, че и всички чакащи да се запишат след теб с подобаващо ЧХГ. Вече знаеш, че чудеса се случват, продължавай да вярваш в тях и ще видиш най-прекрасния финал след 8-9месеца. Пожелавам ти го от сърце... След всички преживени тревоги, притеснения и чакане - резултата си е заслужавал всичко това. Целувки Heart Eyes Да се пазиш много  Grinning Grinning Grinning
Илина, пожелавам и на теб такова ЧХГ. Вярвам, че всичко ще е ок. Не се съмнявай  Hug Grinning Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 1 498
 kamito24 ЧЕСТИТО   bouquet Hug Hug Hug Много се радвам  Hug
Оф , момичета след толкова хубава новина , не искам се оплаквам само набързо да спомена , че вчера бях с много силни болки ниско в корема и яйчниците и д-р Минев ме вика на преглед утре. Каза ,че не е нормално , при положение че пия и магнерот, абе като цяло не били нормални тези болки  Sad . Цял ден съм лежала , днес продължавам и се моля утре като отида всичко да е наред  Praynig Извинете , че помрачих темата   bouquet

# 48
  • Мнения: 4 737
Ния не се притеснявай миличка, не си помрачила темичката, тук сме и в добро и в лошо Hug Лежи, почивай и си слушай препоръките от док Peace Чакам те, утре с хубави новини Hug Praynig

# 49
  • Мнения: 372

Ния  спокойно мила  ,всичко  ще  наред утре на прегледа . Стискаме ти палци нали знаеш ,че правят чудеса .  Бебчето ще  е добре ,така  лежи  и  се пази .
 Hug Praynig
И аз малко съм притеснена ,че ми се отложи този месец трансфера ,но какво да се прави   ще слушаме лекарите. Сега само се моля  моите  ембриончета да се развиват добре ,да са качествени и здрави  ,за да може да ги замразим .

# 50
  • Мнения: 343
llana, не се притеснявай, ще имаш много хубави ембриончета, годни за замразяване!  Hug

И аз съм с отложен трансфер... Живот и здраве, другия месец ще правим ЗЕТ с моите сладоледчета  Praynig

# 51
  • Пловдив
  • Мнения: 4 149
Специално "Селена" имат доста висок процент успеваемост точно с такъв тип трансфер, така че вие ще сте следващите нови попълнения.  Laughing

 Niq_23, дано причината за болките да се окаже друга, а не следствие на бременността. Не, че е хубаво човек да има здравословни проблеми, но в един момент степенуваш и се надяваш на по-малкото зло. Дано всичко да е наред.  Peace

# 52
  • Мнения: 246
Специално "Селена" имат доста висок процент успеваемост точно с такъв тип трансфер, така че вие ще сте следващите нови попълнения.  Laughing
Напълно съм съгласна!! Peace То и няма как да не съм след като и аз бях със ЗЕТ, а и повечето момичета тук в темата. Такава е практиката в Селена, но пък успеваемостта е голяма. Chanel*, llana и вие ще успеете именно с вашите замразени ембриончета!

# 53
  • Мнения: 343
razel_dazel, george_80, благодаря за пожеланията, момичета!   bouquet
И аз като чета тук колко успешни опита има със ЗЕТ в Селена, съм много обнадеждена и спокойна  Grinning Но не знаех, че такава е практиката на клиниката...  Simple Smile

# 54
  • Мнения: 129
Ния ,мила аз през цялата бременност имах болки,не се притеснявай .Аз от вчера съм с някакъв жесток обрив от вътрешна страна на бедрата и ръцете,не съм яла никакви алергени храни,направо да се побърка човек.Дали пък не е от притеснение newsm78доки каза ,че това е нормално.

# 55
  • Пловдив
  • Мнения: 4 149
Chanel* , едва ли може да се говори за практика, но при тяхната система на замразяване на ембриони, преживяемостта след размразяване е почти 100 % гарантирана т.е., че ще има годни за трансфер ембриони. И това им позволява да отлагат трансфера за по-подходящ момент в бъдещето.  Peace Наскоро четох дори, че на някакъв конгрес в Турция е имало точно такава тема: за високата успеваемост при отложен трансфер, точно защото се подбира най-точния момент за това. И е факт, че тук успеваемостта от ЗЕТ е много висока. Доста момичета са бременни именно от такъв трансфер. Само вяра и спокойствие ви трябва, другото ще дойде само. Кураж и късмет.   bouquet

# 56
  • Мнения: 343
razel_dazel, аз малко неправилно се изразих  Simple Smile Исках да кажа, че явно при наличие на някакви показатели, предпочитат да замразят ембриончетата и да отложат трансфера. Тоест, често се практикува ЗЕТ, което е хубаво, защото не бързат да те претупат и да завършат процедурата, пък каквото стане...
А Жана ми обясни, че ползват витрификация и замразяват само качествени ембриончета, които имат най-голям шанс да преживеят размразяването. Това също ми вдъхва спокойствие, макар че имам замразени на 3 места за резерва Simple Smile

Успех на всички и от мен, много чудеса се случват в нашата клиника!   bouquet

# 57
  • Пловдив
  • Мнения: 4 149
Оф, не знам с кой акъл ходих навън в тази жега и явно трудно смилам прочетеното.  Laughing  Всъщност аз за замразяването съм чела в техния форум.....отделни виалки, електронно замразяване...все неща които не са ми много ясни, но явно системата работи успешно.  newsm10

# 58
  • Мнения: 222
Честита ни темичка и най-вече честито на Ками! много се радвам за теб и ще сме много щастливи някой ден да се запознаем с твоите близнаци!

успех на всички момичета, много ми се иска по-често да пиша при вас, но уви, няма време!

много ще се радвам някой ден да може да се съберем поне пловдиските мами и да се множим и само хубави неща да си споделяме!

Прегръщам ви силно и чакаме новите бебета  Hug Hug Hug

# 59
  • Мнения: 173
Здравейте момичета  Hug,
До сега нямаше какво ново да споделя, но всеки момент чакаме обаждане от фонда (надявам се) и пак сме на старта....
Ками - Честито, мила  Hug леки и безпроблемни месеци до термин..
Същото пожелавам и на другите бременни мамчета, а на всички тепърва стартиращи - много късмет, положителни тестчета и здрави бебенца...
 Praynig Praynig Praynig

Общи условия

Активация на акаунт