Ин витро- клиника Селена №5

  • 42 764
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 498
kamito24 стискам палци !
Днес бях на ФМ , ще си имаме 100% момиче  Grinning
Каза , че околоплодните ми води са на долната граница и трябва да се следят , сърчицето на бебето пък биеше много бързо , на горната граница на нормата. Каза да не пия кафе и кола и в 28 г.с. пак да отида да гледаме сърчицето. Иначе бебето отговаря на 19г.с. и 2 дни т.е. 2 дни по-малко. Ами това е , всичко друго е ок. Ако може който е минал този преглед  да ми даде мнение ?

# 31
  • Мнения: 693
отивам момичета да ме боцнат  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynigот всичко този момент е най изпъкващия.дай боже всичко да е наред. Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 32
  • Мнения: 343
Паола, Ивето, леко раждане ви желая, момичета, и незабравими първи срещи с вашите бебчета!   bouquet

Камито, стискам палци и после да се похвалиш с най-положителния резултат!  Praynig

Ния, честити розови гащи!  Grinning

На всички, които са в процедура или в очакване, пожелавам много късмет и щастлив финал!   Hug

Приятни почивни дни!

# 33
  • Мнения: 894
Ками, дай Боже, да чуеш най-мечтаните думички:"Бременна сте!" newsm17 newsm17
Ния, и при мен има проблем с околоплодните води, които са на долна граница. Лежи повече на лявата страна и пий прясно мляко, айрян, хапвай белтъчни супички. Ще видим във вторник, какво ще каже Ставрев за водите. Hug
Момичета, защо тази от регистратурата на третия етаж, която замества Зори, ми каза, че Ставрев нямало да го има от 01.08. до 05.08., а той си е бил там и е преглеждал? newsm78

# 34
  • Мнения: 693
момичета Ставрев ми се обади по тела,да ми честити че съм много бременна.много се радвам Hug Hug Hug

# 35
  • Мнения: 246
Камииии, браво!!! Честито и от мен! Пожелавам ти 1 или 2 сладки бебенца на финала!!  bouquet

# 36
  • Мнения: 693
резултата е 440  сестрата ми се обади след това и ми каза че са поне 2 Hug Hug

# 37
  • Мнения: 343
Ками, много се радвам!  Grinning
Честито и безпроблемни оставащи месеци ти желая!   bouquet

# 38
  • Мнения: 246
резултата е 440  сестрата ми се обади след това и ми каза че са поне 2 Hug Hug
Да, точно на двечки намирисва...ехе супер

# 39
  • Мнения: 129
Ками,честито и от мен ,много се радвам за теб.Със сигурност са двечки,стискам ти палци всичко да ти върви по вода и занапред Hug

# 40
  • Мнения: 975
Камииииии,честито.Боже как се радвам ,колко препятствия премина по пътя до тук.
Ния,честити розови гащи.Много е готино да се пазарува в розово Grinning.

# 41
  • Мнения: 558
Ками,честита ти бременност с близнаци, мила!Моето ЧХГ беше 420 и резултата вече е по 1.400 гр в мъжки пол х 2  Joy Пожелавам ти от сърце всичко да върви нормално и след 8 месеца да гушкаш най-сладките бебчета! Praynig
Чакаме вести и от llana, да се похвали с много качествени яйцеклетки и предстоящ скорошен трансфер! Praynig

# 42
  • Мнения: 693
да момичета след 10 дни ще отида да ги видя,казаха ми да спра клексана,и да продължа хапчетата.както досега. Hug Hug Hug

# 43
  • Мнения: 894
Честито, Ками! Ти си много, ама много бременна, наистина.  newsm44 newsm44 newsm44Желая ти лека и безпроблемна докрая! Видя ли, колко борбени сладоледчета имаш? Моето ЧХГ на 12-ти ден беше 707 и имаше три закрепени ембрита. Hug

# 44
  • Мнения: 372

здравейте и от мен момичета ! Днес ми беше пункцията , имам 8 хубави яйцеклетки ,утре ще ми се обадят колко са се оплодили и как се развиват. Трансфер този месец няма да има  , тъй като прогестерона ми е висок и д-рката ,каза че няма да рискува ме защото шанса  е  малък ако правим този месец  трансфер  и затова ще замразяваме ембриончетата.
Ния мила честити  розови гащи !  Скъпа Ками  видяли ,че  успя този път  ,хайде  много късмет  и  две бебечета  за финала    bouquet
. Много се радвам за всички  момичета  ,супер хубави новини ! Прегръщам ви ! Hug

Общи условия

Активация на акаунт