Ин витро- клиника Селена №5

  • 42 762
  • 749
  •   1
Отговори
# 60
  • Пловдив
  • Мнения: 4 157
Аз съвсем съм била слънчасала вчера, чела-недочела и разбрала-недоразбрала  ooooh! Честито на Камито и лека и безпроблемна бременност.   bouquet

# 61
  • Мнения: 343
Тайрисима, да са ти живи и здрави малките принцеси и много да ви радват   bouquet

andji7000 , дано скоро си вземете заповедта и успешен опит ти желая   bouquet

razel_dazel, какво се чудиш, лятото всички сме така, пък за бременните момичета просто не знам как издържат в тези жеги Grinning

Успешна нова седмица на всички!  Hug

# 62
  • Мнения: 336
Мале Ками мила, много, ама много се радвам. Сега прочитам и се насълзих мила. Значи имам и аз надежда мила, че и при мен нещата може да се случат. Сега съм разплакана от щастие и от това, че ми даде много кураж за мен.  Simple Smile Ками много те прегръщам мила. Дали според теб нещата са се получили и благодарение на хистерото. Прегръщам те, много. Мале момичета,
 дали ще имам късмета на Ками и аз?

# 63
  • Мнения: 894
Лана, Шанел, за ваше успокоение да кажа, че и аз съм бременна след ЗЕТ. Трансферът ми беше отложен заради хиперстимулация  и повишен прогестерон. Наистина процентът преживяемост след размразяване в "Селена" е почти 100%. От пет замразени ембриона имах пет размразени - 4 перфектни и 1 добър. Прибрах си трите и не съжалявам, защото след това вече не оцеляват. Не е практика да се прави ЗЕТ в "Селена", но при противопоказания за пресен трансфер, предприемат ЗЕТ. Паола и Иветод са бременни след пресен трансфер, а Белоснежка и аз - след ЗЕТ. Скоро и вие ще си приберете ембритата и ще гушнете поне по една сбъдната мечта. Hug
Ивчег, никакво отчайване, иначе ще ти дърпам ушите! love001 При предните опити Камито ми изглеждаше доста напрегната, притеснена и на моменти дори отчаяна, а сега не беше така и виж какъв резултат постигна. Peace
Тайрисима, радвам се, че с бебите сте добре. Как им понасят тези адски горещини?   bouquet
Ния, макар да пия магнерот 3х2 т. и но - шпа 3х1 т., не ми липсват болки и контракции. Успех на прегледа днес! Praynig
Иве, кога е твоят голям ден?  bouquet
Паола, още съвсем малко остана - броени часове, затова стискай зъбки. Praynig

# 64
  • Мнения: 285
И аз съм в числото след успешен ЗЕТ, затова бъдете сигурни че и вие ще успеете - Лана, Шанел и всички които ще си прибират снежинките. Желая ви много късмет и вяра  Hug

# 65
  • Мнения: 291
Ками, честито! Чудесна новина!

 llana , добра бройка яйчица сте извадили. Не се притеснявай за отложения трансфер. Както са писали момичетата преди мен, тук има много момичета бременни точно след такъв.

llana, скорошно вземане на заповедта и успешен старт.

Паолче, още малко остана, стискам палци и те мисля... Heart Eyes


Аз трябва да устискам до началото на следваща седмица, но в събота получих болки и набързо стегнах багажа за болницата, но после преминаха, сега само лежа си чакам деня....

# 66
  • Мнения: 343
lali bali, giga82, благодаря и на вас за милите думи, и че ни вдъхвате кураж!   bouquet

Лали, а защо са размразили и петте при теб, като и без това са трансферирали само 3?
И този ембрион, който казваш, че беше "добър", така го замразиха или при размразяването може да се увреди? /сори за лаишките въпроси Simple Smile /

Паола, стискаме палци и ще те чакаме с хубавите новини!  Hug

# 67
  • Мнения: 693
iv4eg разбира се че всичко ще е наред мила,стискам ти палчета прави каквото казва доки.всички ще успеете с вас съм.аз през какво ли не преминах,за 1 година 3 опита и какво ли не.аз момичета имам днес леки болки нормално ли е това?

# 68
  • Мнения: 129
Ивето ,моя багаж е стегнат от седмия месец,радвам се за всички момичета на които са им успешни трансферите ,а на другите на които им предстои стискам палци Hug

# 69
  • Мнения: 372

Лали ,Гига благодаря ви за куража и  хубавите пожелания ,дано  другия месец има трансфер и да ни върнат  сладоледчетата и да успеем  като вас .
Паола ,Иветод  хайде милички  чакаме с нетърпение да ни зарадвате  с красиви и здрави бебчета .Успех и леко раждане!
на останалите момичета успех на които им предстои  процедура  , а на кандидат мамите  лека  бременност до края.
 Hug Heart Eyes

# 70
  • Мнения: 894
Шанел, аз имах пет ембриона и ги замразиха заедно на трети ден. Ако бяха 6 ембриона, щяха да са на две места по 3 броя. Иначе имах преди замразяването 2 компактизирани ембриона, 2 на 8 клетки и 1 на 7 клетки. Това замразиха, размразиха пет и ми върнаха 3, а другите два не оцеляха.

# 71
  • Мнения: 343
Шанел, аз имах пет ембриона и ги замразиха заедно на трети ден. Ако бяха 6 ембриона, щяха да са на две места по 3 броя. Иначе имах преди замразяването 2 компактизирани ембриона, 2 на 8 клетки и 1 на 7 клетки. Това замразиха, размразиха пет и ми върнаха 3, а другите два не оцеляха.

Благодаря за разяснението!   bouquet
На мен не ми казаха такива подробности, на колко са разделени и т.н. ембриончетата, замразени са на 3-ти ден и ме уведомиха само, че са първо качество... Ще се поровя в Гугъл за повече информация  Simple Smile

# 72
  • Мнения: 336
Шанел, извинявай за въпроса, просто съм изпуснала,а да не се връщам назад в темата колко ти изкараха и на колко места ги замразихте. Отложи ти се трансфера заради високия прогестерон ли?

# 73
  • Мнения: 336
Иве и Паола вас ви мисля постояно, и всеки път като влезна във форума, и си викам дали вече нямаме някои родени бебчета. Късмет и на двете Ви в този трепет в очакване за голямата среща. А на всички други момичета  Hug Praynig

# 74
  • Мнения: 343
Шанел, извинявай за въпроса, просто съм изпуснала,а да не се връщам назад в темата колко ти изкараха и на колко места ги замразихте. Отложи ти се трансфера заради високия прогестерон ли?

Аз не помня дали писах изобщо за тези неща  Simple Smile
Имах 34 оплодени яйцеклетки, от тях 9 ембриончета с перфектно качество и ги замразиха на 3-ти ден, на 3 места по 3 Simple Smile
А трансферът е отложен, защото при мен имаше много висок риск от хиперстимулация, с която в крайна сметка се разминах, нямаше и помен даже  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт