Номинация за най-абсурдна реплика, свързана с кърменето! - 14

  • 29 614
  • 735
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 30 055
Говорим си с една позната,момиченцето и таман навърши три месеца.Аз я питам "Кърмите ли се още?".Тя "О,да ама и почнах да захранвам."Аз останах много учудена тъй като малката качва прекрасно само от кърма и я питам "Защо така?Малката е чудесно само на кърма, няма нужда от захранване.?"Отговора е:"Обсъдихме го с педиатърката и до 6-я месец трябва да съм заместила поне едно кърмене, иначе, ако не ги захраниш рано и се изхитряват и отказват лъжица.Е виж твоята,виси ти постоянно на гърдите и почни нищо не яде.Много са хитри.Да знаеш."

ей, ама все повече се изумявам....!!! Това да не си кърмиш детето и да почнеш ранно захранване, че видиш ли нямало да иска лъжица  ooooh! Crazy

# 706
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Аз да споделя, че чая от коприва много помага  Peace Изпивам една чаша и след половин час бебата вече се дави в кърма. Чак ми беше странно в началото колко е силен ефекта!

# 707
  • София
  • Мнения: 6 215
Sylvana, четох някъде из този подфорум за калций:магнезий в съотношение 2:1. Аз пиех 2 пъти на ден по таблетка Калций 600мг, и един Магнерич. Действаше чудесно няколко месеца, после си загуби ефекта, не знам защо, но вече не беше от критично значение. Simple Smile

# 708
  • Мнения: 926
лято!,♥snow_angel♥ Благодаря за съветите.Аз пия бирена мая,но нямам някакви особени наблюдения за промени.Извинявам се за офф-а.

# 709
  • Плевен
  • Мнения: 1 619
Цитат
Признавам си, че не съм много веща в темата, но съм чувала, че полезните свойства на кърмата се изчерпват след 6-тия месец. За мен лично е безсмислено да се кърми дете след годината на детето. Кърмата с времето се превръща във вода, без гъстота и хранителност.
А точно на запад кърменето си е чисто извращение. Гледах един документален фа мисълтаилм на тази тема и снимаха майка на 5-6г дете, което отиде при майка си, каза й "Мамо, може ли малко мляко" и майката си оголи гърдите и онова я налапа. Гледката беше повече от извратена.
Ето да се посмеете,днес е родена мисълта  ooooh!Макар че това вече сте го чували и го знаете.

# 710
  • София
  • Мнения: 6 215
А ако се случва на изток, не е ли извратено?  Mr. Green Имаше линкове за Монголия...

# 711
  • София
  • Мнения: 929
А ние като сме на границата между Изтока и Запада...  Laughing

# 712
  • София
  • Мнения: 929
Цитат
Признавам си, че не съм много веща в темата, но съм чувала, че полезните свойства на кърмата се изчерпват след 6-тия месец. За мен лично е безсмислено да се кърми дете след годината на детето. Кърмата с времето се превръща във вода, без гъстота и хранителност.
А точно на запад кърменето си е чисто извращение. Гледах един документален фа мисълтаилм на тази тема и снимаха майка на 5-6г дете, което отиде при майка си, каза й "Мамо, може ли малко мляко" и майката си оголи гърдите и онова я налапа. Гледката беше повече от извратена.
Ето да се посмеете,днес е родена мисълта  ooooh!Макар че това вече сте го чували и го знаете.
А иначе хич не е извратено когато само малко по-големи дечица са на ти със секса а 12 годишни българчета  Naughty вече имат опит!

# 713
  • Мнения: 228
Днес на една магазинерка й увисна челюстта като разбра, че кърмя малкия. Той беше с мен, тя го гледа невярващо и ме пита: И КЪРМИТЕ ТОВА ДЕТЕ!?!? Ами да, него кърмя. А тя - явно не разбрах, и това ви е дете, а вие имате бебе, което кърмите!?!? Не, него кърмя. Тази жена ме погледна толкова смаяно, невярващо, ужасено, учудено, подозрително и странно, че излезнах от магазина със смях ... Явно помисли, че се шегувам с нея. Да ви кажа, случката ме развесели. Преди години и аз се възмущавах на едногодишни кърмачета.

# 714
  • София
  • Мнения: 929
Днес на една магазинерка й увисна челюстта като разбра, че кърмя малкия. Той беше с мен, тя го гледа невярващо и ме пита: И КЪРМИТЕ ТОВА ДЕТЕ!?!? Ами да, него кърмя. А тя - явно не разбрах, и това ви е дете, а вие имате бебе, което кърмите!?!? Не, него кърмя. Тази жена ме погледна толкова смаяно, невярващо, ужасено, учудено, подозрително и странно, че излезнах от магазина със смях ... Явно помисли, че се шегувам с нея. Да ви кажа, случката ме развесели. Преди години и аз се възмущавах на едногодишни кърмачета.

rotfImao А как ли ще й увисне челюстта ако разбере че съществуват не само едногодишни кърмачета ами и две и три че и четири годишни! Съжали се над бедната женица че без чене ще остане!  Joy

# 715
  • Cyprus, Пловдив
  • Мнения: 771
Значи в темата сме се събрали жени и майки от извратени, по-извтратени, ужас и погнуса  Joy hahaha hahaha

# 716
  • Девето поколение софиянка
  • Мнения: 438
Да дойде някой на мен да ми каже как не е хранителна кърмата след годинка, моето дете е на 2.5г. и е почти и основно на кърма, яде около 50-100мл.твърда храна и това от скоро, преди това караше на кърма и, ако се излъже по 5-6 лъжички друга храна. Преди 15 дена хвана вируса с повръщане+разстройство една седмица изкара само на кърма. Преди няколко дни и пуснах пълна кръвна картина -всичко в норма, хемоглобин 112 при р-ни с-ти от 108 до 120. Е много нехранителна тая кърма  Grinning

В метрото най-редовно ми се случва дето да му се спи и да крещи с цяло гърло - мамо цица , интерсна ми е била реакцията на хората около нас, някои гледат с учудване, други с усмивка, но не ми се е случвало да усетя нещо негативно.

# 717
  • Мнения: 926
Да дойде някой на мен да ми каже как не е хранителна кърмата след годинка, моето дете е на 2.5г. и е почти и основно на кърма, яде около 50-100мл.твърда храна и това от скоро, преди това караше на кърма и, ако се излъже по 5-6 лъжички друга храна.
Значи да не се притеснявам,че моята маймуна е предимно на кърма и хапва ей така колкото да отбие номера  Laughing.Аз вече ограничих излизанията с други майки,защото почнаха да ме гледат неодобрително и май малко ги е срам да са около мен когато се кърмим.Според една такава аз кърмя за да може гърдите ми възможно най-дълго да изглеждат напомпани  newsm78.

# 718
  • Плевен
  • Мнения: 1 619
И мойто е на кърма,кърмим се по 4 или 5 пъти на ден,зависи дали сме в къщи.На 1,4 месеца е.Малко му е нисък хемоглобина,но е по-добре от преди,84 при стойности от 120  SadСега е 115,но пиеше Легофер 2 месеца.Та съм чувала "Стига си го мъчила това дете с кърмене ,нали яде досега" ooooh!(хапна варена тиква 4 или 5 парченца,мноооого се е наял с това сякаш)

# 719
  • Мнения: 926
tani80s 115 е супер, а и при положение,че беше зимен период просто няма защо да се притесняваш.Нашият хемоглобин на 6 месеца беше 98,но доктора въобще не се притесни и каза,че е  напълно нормално  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт