Опасни Улици /Arka Sokaklar/ ~ Тема 13 ~

  • 54 797
  • 724
  •   1
Отговори
# 30
# 31
# 32
  • Мнения: 11 766

Всички снимки, които си пуснала са невероятни. Направо ме остави без думи ...  newsm44 smile3525 Two Hearts

Много ти благодаря ...  Hug

На тези снимки Yüsra Geyik/ Зелиха е направо страхотна. Аз супер много си я харесвам - много е красива и чаровна ...  newsm76 Two Hearts txtloves

# 33
  • Мнения: 0

Ето от мен една фешън снимка  Joy

# 34
  • Мнения: 0
Нова снимка на Илкер с Ханде Сорал зад кадър от новия му сериал - колко са усмихнати ...  smile3525 Two Hearts newsm76




Страхотни ..   loveuuu Heart Eyes txtloves newsm10 smile3525 newsm51

# 35
  • Мнения: 0
Още малко снимки на Зелиха













































# 36
  • Мнения: 11 766
Невероятни снимки момичета - много ви благодаря ...  newsm44  smile3525 Two Hearts

Ето и от мен 3 снимки на Мехмет Али Йалмас/ Тибет - страхотен е ... newsm76 Two Hearts txtloves  Kissing Heart  Hands Clap





# 37
  • Мнения: 36 763
Здравейте момичета   bouquet

Отсъствах малко имах здравословни проблеми, а вие сте свършили старата тема и сте започнали нова  Peace Браво на вас  newsm10

Джули прекрасна златна тема  smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 Ставаш все по-добра  newsm10 newsm10 newsm10 Много се радвам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Момичета благодаря за голямото разнообразие от снимки....Но нали занаете моята слабост са Елиф и Синан и Зейнеп и Мурат

Няма ли да започват отново да излъчват сериала по Бтв  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

# 38
  • Мнения: 11 766
Здравейте момичета   bouquet

Отсъствах малко имах здравословни проблеми, а вие сте свършили старата тема и сте започнали нова  Peace Браво на вас  newsm10

Джули прекрасна златна тема  smile3501 newsm51 newsm51 newsm51 Ставаш все по-добра  newsm10 newsm10 newsm10 Много се радвам  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Момичета благодаря за голямото разнообразие от снимки....Но нали занаете моята слабост са Елиф и Синан и Зейнеп и Мурат

Няма ли да започват отново да излъчват сериала по Бтв  newsm78 newsm78 newsm78 newsm78

Здравей Ани - радвам се, че отново си тук. Надявам се вече да си добре ...  newsm51 Two Hearts newsm76

Дано скоро пуснат сериала по БТВ, но за сега нищо не се знае ...  newsm78

Знам много добре, че и ти като мен обожаваш Синан и Елиф и Зейнеп и Мурат ...  txtloves Two Hearts  loveuuu

# 39
  • Мнения: 36 763
Благодаря ти Роси  Hug Hug Hug Hug Уж вече съм добре, но ще видим  Thinking Thinking Thinking Thinking

Сериала, който замести Опасни улици, вече ми стана отегчителен. Едно и също въртят всеки ден....трудно развитие, а пък в Опасни улици няма скука. във всеки епизод се случва нещо различно и е интересно. Прочетох, че Хюсню отново няма да се отърве от леля му Назике.... ooooh! Чак го съжалявам човека - толкова гърла има да храни и лелята първа кипра....
Интересно ми е как зрителите ще възприемат новата Айля....Никога не съм харесвала да подменят актьорския състав. Винаги приемам първият за най-добрият за дадената роля....Е изключение прави само Пънар от Опасни улици.

# 40
  • Мнения: 11 766
Благодаря ти Роси  Hug Hug Hug Hug Уж вече съм добре, но ще видим  Thinking Thinking Thinking Thinking

Сериала, който замести Опасни улици, вече ми стана отегчителен. Едно и също въртят всеки ден....трудно развитие, а пък в Опасни улици няма скука. във всеки епизод се случва нещо различно и е интересно. Прочетох, че Хюсню отново няма да се отърве от леля му Назике.... ooooh! Чак го съжалявам човека - толкова гърла има да храни и лелята първа кипра....
Интересно ми е как зрителите ще възприемат новата Айля....Никога не съм харесвала да подменят актьорския състав. Винаги приемам първият за най-добрият за дадената роля....Е изключение прави само Пънар от Опасни улици.

Така е, в Опасни улици няма скука - всеки епизод става нещо интересно и вълнуващо. Затова и сериала е на екран толкова много години ...  newsm10

Относно леля Назике - да тя продължава участието си в сериала. Ще има още да трови нервите на Хюсню и да ни забавлява. Тя е един от най-забавните образи ...  smile3532

И аз незнам как ще възприема смяната на Айля, но актрисата се отказва. Хич не обичам да сменяват актьори. А и Филиз Тачбаш беше в ролята на Айля 6 години. Трудно ще възприемем друга, но ще видим коя и каква ще е ...  newsm78

# 41
  • Мнения: 11 766
Ето видео с Берк на улицата - говори малко за новия си проект и че вече не е в Опасни улици. Много е готин ... smile3525  Two Hearts txtloves

Клипа е направен преди няколко дни, когато бяха пуснали онази статия във вестника и едва ли не измисляха поредните глупости за него, заради това че вървял с колегите си от новия проект сред които Рожда Демирер. Тук ясно се вижда, че написаното е пълна глупост. Берк дори не върви редом с тях - върви си сам.  newsm44

А въпросната актриса върви под ръка с друг актьор от сериала, както и с 2-ма нейни приятели. Берк въобще не е с тях. newsm10

Клипа е от преди дни, но е излъчен сега ...
thumbsup

   

http://tvarsivi.com/player.php?i=2012080068955

# 42
  • Мнения: 11 766
Намерих една невероятна снимка на Чаала на корицата на някакво списание - много е сладка ... smile3525 Two Hearts newsm76 Two Hearts txtloves

# 43
  • Мнения: 11 766
Намерих едни интересни снимки на Гамзе, Уур и екипа на някакво парти. Явно е по време на първите сезони на сериала - всички са невероятни ...  newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts ppp  Hands Clap



         

# 44
  • Мнения: 11 766
Ето и една невероятна снимка на Мурат и Зейнеп с малкото магаре ... newsm44 smile3525 txtloves newsm76 Two Hearts



Общи условия

Активация на акаунт