Очакваме първи ритничета от ЯНУАРските момчета и момичета - 5

  • 31 635
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 0
Не се нервирайте с ремонтите аз строя в момента пристройка към съществуващата ми къща.Разбива се при мен ,мръсотия,мизерия въобще е един малък ад,но какво да правя като съм се хванала на хорото ще го играя до края.Ние почнахме преди да забременея.Все пак е за наше добро и се надявам за зимата да сме затворени и със изолация.Успех на всички ремонтиращи мамчета.

Аз на 10,09 съм на фетална и дано да видим какво ще е.

# 676
  • Мнения: 4
Siana ти при кой доктор си на ФМ?
Аз съм на 04.09. в МЦ Св. Петка при д-р Янкова.

# 677
  • Мнения: 0
И аз съм в света Петка,но нямам лекар.Пиши ми за отношението там след това.

# 678
  • Мнения: 2
Кости,най-накрая и на теб да честитим.Браво нека му е зле сега на мъжа ти с 3 жени,честито Simple Smile Не ни каза каква беше реакцията на малката,или тя още не знае Simple Smile

# 679
  • Мнения: 235
ehheeeee kosty, nai nakraia, chestito ti  Grinning
Eeee ne, az prosto ne moga da se sdurja i da ne se pohvalia s kakvo se sdobih...
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html?mlid=548.10.27592 … #65533;ge/85623/1

Inache sme ok, ritame shavame i taka....no tatkoto o6te ne go use6ta, puk az kato si sloja rukata na korema i chat pat me podbutva
Aide lek den ot nas s tumbito

# 680
  • Мнения: 14
Ехххх, момичета, нахълтвам и аз, ама не мога да се стърпя да не се похваля!!! Най-сетне и аз да разбера: очаквам момченце!!! Точно това си мечтаех! И като си имам вече едно, сега вече знам, че ще си бъдат неразделни братчета!!!!!
В тази връзка искам да поздравя и Kosty за втората девойка. Каквото и да си говорим връзката между 2 сестри или 2 братя е по-силна в повечето случаи.... smile3503 smile3503 smile3503

# 681
  • Мнения: 11
mimik много газарско костюмче си му взела,модерен младеж ще е Hug
Red RoseЧестито момченце,добре дошла в клуба на мъжките мами  bouquet
Момичета мъжа ми има рожден ден на 8-ми септември,но няма как да му купя подарък,защото преди месец имахме годишнина и му подарих много скъп часовник(събирах парите 3 мсеца)и се разбрахме,че няма да харча за рд-то му,защото сме в малко труден момент и няма възможност.Та в тази връзка реших,че не може ей така нищо да не му взимам и реших да го изненадам с нещо,което не струва пари(или не струва много пари).Купий една голяма,красива картичка и я надписах и украсих,купих една количка малка(много си пада по колите) и свещички.Идеята е като се събуди на осми да ходи на работа,на маста да го чака подаръка с картичката,един мъфин с запалена свещичка,листенца рози или цяла роза на мастата..нещо такова е идеята.Как мислите дали е добра идея и ако някой може да предложи нещо допълнително? newsm78

# 682
  • Мнения: 119
Аз съм на фраксипарин докрая,поне нищо не са ми казвали кога трябва да го спра,но като чета се спира малко преди раждането.То трябва лекар да каже ,но все пак да ви питам някоя знае ли нещо?
Сиана - аз бях на фраксипарин през първата бременност - до последния ден. По принцип казват да се спре, защото ако се наложи операция е голям риска от образуване на хематом, поради несъсирване на  кръвта. Аз лично родих вагинално, но исках епидурална и ми казаха, че е много рисковано, т.е почти ми отказаха и аз реших да не рискувам.
Честито на знаещите вече пола на бебоците, аз можех и до края да изчакам, но като исках да знам и тътрпение не ми беше останало. Все едно отивах да раждам, толкова ентусиазирана бях. Wink

# 683
  • Мнения: 0
Здравейте Януарски Мамчета!

# 684
  • Мнения: 0
И на мен много ми харесва заглавието на темата ! Моето Януарско момченце вече ритка с краченце !

# 685
  • Мнения: 99
Моята ФМ беше при д-р Янкова,млада докторка.Не знам дали има друга със същото име.

Честито на мамите,които вече знаят какво ще е бебчето.Аз от сега трябва да изпера количката и матрака от какта,че да може докато има слънце да се напекат хубаво и да изсъхнат

Вие кога мислите да си останете вкъщи (по желание де,не по лекарски препоръки).
Аз от 17-09 съм "летен" отпуск за  10дни и мисля след това въобще да не се връщам.Не че ми е много тежка работата,но мисля,че вече много по-лесно се изморявам,тежи...а и блъсканицата по метрото...сега ще започнат и редовните за сезона вируси.Ще гледам да си почивам докато мога,пък и каката ще тръгне на градина

# 686
  • Мнения: 4
tintiviki, д-р Янкова в св. Петка нали? Само хубави неща съм чувала за нея и за другата д-р Стратиева също. Като отида ще пиша как е било.
За оставането вкъщи, мисля да си работя до края. Стига всичко да е наред, работата ми е много лека и първият път си работих до последно. Иначе вкъщи ще ми се развали вратата на хладилника от отваряне и затваряне  Laughing А така ще се движа повече и ще правим разходки с каката като я взимам от детска.

# 687
  • Мнения: 496
Бубе,след като и на мен ми каза ,че имам скъсен а шийка на матката20%  не се сетих да пита дали е проблем ако  luvbed,при теб какво е положението.Марков или Минев забраниха ли ти ?

Ох, и двамата ми забраниха, ама в различна поредност.  Tired
Минев ми беше забранил още в началото, като имах спазми.
А онзи ден Марков ни каза да забравим изобщо...  ooooh! Каза, че максимално трябва да се пазя. И като знам след раждането кога чак възстановихме горе-долу нещата, се очертава един дъъъъълъг период на въздържание.  Confused

# 688
  • Мнения: 12
ehheeeee kosty, nai nakraia, chestito ti  Grinning
Eeee ne, az prosto ne moga da se sdurja i da ne se pohvalia s kakvo se sdobih...
http://www.c-and-a.com/de/de/shop/product.html?mlid=548.10.27592 … #65533;ge/85623/1

Inache sme ok, ritame shavame i taka....no tatkoto o6te ne go use6ta, puk az kato si sloja rukata na korema i chat pat me podbutva
Aide lek den ot nas s tumbito


Mimik
, това от C&A от БГ ли си го поръчала или си живееш в ДЕ? Аз живях там 3 год. и съм голям фен на този магазин, но като гледах оттук нямаше как да поръчам...Ако знаеш начин, моля те, сподели:)

# 689
  • Мнения: 3
Аз съм на фраксипарин докрая,поне нищо не са ми казвали кога трябва да го спра,но като чета се спира малко преди раждането.То трябва лекар да каже ,но все пак да ви питам някоя знае ли нещо?
Сиана - аз бях на фраксипарин през първата бременност - до последния ден. По принцип казват да се спре, защото ако се наложи операция е голям риска от образуване на хематом, поради несъсирване на  кръвта. Аз лично родих вагинално, но исках епидурална и ми казаха, че е много рисковано, т.е почти ми отказаха и аз реших да не рискувам.

Момичета вие за какви проблеми сте или сте били на фраксипарин, аз имам мутация за тромбофилия 4g/5g и до 32 седмица ще съм на аспирин всяка вечер, а после трябва да го спирам и да почвам фраксито, от сега малко ме притеснява това, не че няма да го направя де, но разкажете малко повече  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт