Отговори
# 735
  • Мнения: 82
Също искам за подарък на една приятелка да и подаря ваучер за фото сесия на бебчето и бихте ли ми препоръчали фотограф в София.

С две ръце препоръчвам Калина ме снима (снимала съм 2 пъти, и сега имаме уговорка за фотосесия, като се роди бебка)
http://www.facebook.com/pages/Kalina-me-Snima/113402162062038
Разгледай снимки, има и телефон за уговаряне.

Михи - да ти е жива и здрава госпожицата!!!!

# 736
  • Мнения: 4 070
Михи, честита ти девойка- много здраве, късмет и дано е едно малко ангелче винаги! Hug

# 737
  • Мнения: 370
Михи, да ти е жива и здрава Ангелина, да расте спокойна и щастлива и много радост да ви носи  Hug

Бюти, много хубав разказ, стискам палци кърменето да потръгне  Hug

# 738
  • Мнения: 664
Да се проявя и аз като щъркел, само че не знам подробности! Вчера ianna_80 е станала мама на малък Александър! Да са живи и здрави и бързо възстановяване на гордата мама!   bouquet

# 739
  • Мнения: 0
Михи да ти е жива и здрава дъщеричката  Blush Heart Eyes и бързо възтановяване   bouquet Hug

бюти аз не знам за другите,ама се счупих от смях с твоя разказ  Mr. Green е,наистина по-позитивно и забавно,успокояващо разказано раждане не бях чела  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
 Hug страхотна си  Heart Eyes пожелавам ти всичко да бъде наред и скоро да започнете да влизате в ритъм с кърменето  Hug

мен много ме боли крака,еле десния...лелеееееее... ooooh! не знам завъртяла ли се е и настъпила ли е нещо,ама от вчера ми е толкова схванат,че едвам сядам и ставам....а пък да не говорим,че ходя като Херфлик  Mr. Green много е гадно...все едно отказва да се движи...  Tired и кръста си ме понаболява гадничко... Thinking

ianna80 и на теб да ти е жив и здрав малкия Александър  Heart Eyes и бързо възтановяване  Hug  bouquet

айде бееее,ебаси...имам чувството,че останахме 5-6 неродили  Laughing

# 740
  • Пловдив
  • Мнения: 465
bg trinity  Hug

Честито за новите бебчета Hug

# 741
  • София
  • Мнения: 29
Михи,честито миличка   bouquet Да ти е жива и здрава принцеската  Hug
Оле Гунди, ужас, ако ми се случи ще умра от срам  Embarassed Няма да мога да погледна никой от екипа Embarassed, макар че едва ли ще мисля точно така тогава  Laughing
Тринити, мерси мила, но не ми е удобно, а и вече за кога, по-нататък може да ги сменя Simple Smile Иначе виж за какво става въпрос на кратко, между другото самия плат не е чак толкова лош- кафевият, отблизо стои на едни леки раета, но на снимката не се вижда добре -
Скрит текст:
   

ianna_80, честито момченце   bouquet Да ви е живо и здраво Hug

# 742
  • Мнения: 4 070
Белведере, ще те е срам около 5 мин и то след като всичко отмине и осъзнаеш какво точно се е случило, а и аз нали ще съм там- ще те успокоявам. Party Ама снимката не се вижда?

# 743
  • Мнения: 82
Белверде - не е зле бе сладурка:) Може да не е това, което си си представяла, но аз като го гледам си е много хубаво даже. Според мен не ги махай тези тънките с котвичките...правят цялата композиция по-момчешка...а това с перлите го прави по-нежно и бебшко наистина. Само не съм сигурна дали не е от снимката, но горната драперия ми се вижда леко крива Hug Hug Hug Hug Hug
Много ви е стилна стаята...мисля, че нямаше как да е по-хубава Simple Smile Hug Hug

# 744
  • София
  • Мнения: 29
Гунди,  Hug Ще се успокояваме взаимно, между другото те са две легла в родилна, отделени са в различни помещения, но се виждат, защото има стъклена преграда между двете - така че ще можем да си махаме hahaha А снимката нямам идея защо не се вижда - те са 5 бр. и докато ги кача, видях голям зор - половин час ми зарежда страницата  ooooh!
Лудница, оправяй се бързо  Hug
Тринити, не - нарочно я исках малко по-крива, т.е. асимитрична  Simple Smile. А те ще имат и кафяви реснички на драперията, но там нямаше хубави в кинкалерията им и ще ги взема от друго място, та и тях допълнително ще ги пришием  ooooh! Иначе тези морски мотиви не ни се вързват на нищо, но пък мечки имаше само за момиченца - розовки  Laughing, та малко като на свинче - звънче, но мога да вкарам нещо морско после допълнително Wink

Последна редакция: пн, 13 авг 2012, 22:38 от belverde

# 745
  • Добрич
  • Мнения: 22
Честита радост на Михи и Яна!  Hug  bouquet

Belverde, и на мен ми харесват перденцата, като им сложиш и подходящите държачи и килимчето, всичко ще има завършен вид. А стаята е толкова нежна и бебешка, поздравления!  Hug

Бюти, много хубав разказ, чаках го с нетърпение. Simple Smile С малко повече упоритост съм сигурна, че ще се справите с кърменето.

Лоа, още един глас за Калина!  Peace Ако не бях толкова далече, със сигурност щях да я посетя след раждането.

# 746
  • Мнения: 27 524
Заповядайте в новата тема  Hug

Заглавието и труда за събирането на новите промени са от бг тринити   bouquet

Утре ще дооправям и довършвам  Hug

Общи условия

Активация на акаунт