Отговори
# 60
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Да. И трите ми желания тогава се сбъднаха. Беше преди около десетина години...

Но, тогава ми казаха, че сбъднат ли ти се желанията, трябва да се върнеш и да благодариш.

Направих го.


След време отново отидох с нови желания.
Не се сбъднаха.
Сега не знам да ида или не...

# 61
  • Мнения: 3 164
Надявам се силно да се сбъдне и моето желание Praynig

# 62
  • Мнения: 443
 Praynig Praynig Praynig
Надявам се силно да се сбъдне и моето желание Praynig
Praynig Praynig Praynig

# 63
  • Варна
  • Мнения: 210
Два пъти съм ходила в Руската църква и съм молила да се изпълни желанието ми и двата пъти то се сбъдна. Материални неща не съм искала.Първият път се помолих за майка ми, на която предстоеше 4-та поред сърдечна операция и всички казваха,че няма да издържи. Издържа. Вторият път отидох да се помоля за детенце- имам го,да ми е живо и здраво. Освен в Руската църква ходих и в манастира Св.Мина. Когато силно искаш нещо, то се случва.

# 64
# 65
  • Мнения: 8 917
Това, което исках най-много преди 7 години - не, не се случи....останалите неща може и да са се случили...

Не разбрах,кое е станало и кое не?Останалите неща и несбъднатото все в Руската черква ли са помолени?

Молих се с цялото си същество баща ми да се оправи...мир на праха му...останалите неща са банални, но важни - живот и здраве на мен и близките ми хора /като изключим споменатото желание, останалите ги имам. "Може и да са се случили" - защото нямам идея дали е от молитвите в Руската църква или не/.Това е.

Последна редакция: ср, 08 авг 2012, 04:35 от The Sun*

# 66
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
желанието,за което се молих на Владика Серафим вече е на шест години и беснее из къщи. Стана след около три месеца. Имайте вяра.

супер!!!! това е наистина много хубаво  Simple Smile  Peace
И на мен едно едно от многото сбъднати желания ми бе за рожба  Hug след това кръстих детенце в тази църква  Grinning


# 67
  • Мнения: 1
няма ли и други хора с отзиви от там??

# 68
  • Мнения: 4 569
Преди четири години се молих за две неща. Едното беше да съм с бившия завинаги  Laughing , другото беше новата ми тогава работа да е успешна.
Слава Богу, и двете не се сбъднаха. Последиците от несбъдването им - преплетоха се много нишки за да стигна до тук и да съм това, което съм в момента. И добре че стана така.  Peace

# 69
  • Мнения: 1 296
Аз пък днес ходих там. Помолих се, написах си желанието, простичко е моето, но ми е важно Peace

# 70
  • Мнения: 4 569
Аз пък днес ходих там. Помолих се, написах си желанието, простичко е моето, но ми е важно Peace
дано да ти се сбъдне  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossed Flowers Four Leaf Clover

# 71
  • Мнения: 14 469
Преди четири години се молих за две неща. Едното беше да съм с бившия завинаги  Laughing , другото беше новата ми тогава работа да е успешна.
Слава Богу, и двете не се сбъднаха. Последиците от несбъдването им - преплетоха се много нишки за да стигна до тук и да съм това, което съм в момента. И добре че стана така.  Peace

Значи Този ,който изпълвява желанията си знае работата.

Последна редакция: чт, 09 авг 2012, 22:16 от Sause baus!

# 72
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Не разбрах... Кое е толкова смешно?

Този пък, който пише по такъв начин според мен няма належащо желание...

# 73
  • София
  • Мнения: 5 289
желанието,за което се молих на Владика Серафим вече е на шест години и беснее из къщи. Стана след около три месеца. Имайте вяра.
И при мен беше така, мисля че дори за по малко от 3 месеца се случи.Върнах се бременна в църквата, даже се снимах там /отвън/. Grinning Мисля скоро пак да отида.

# 74
  • Мнения: 1 669
Да, буквално след дни.

Общи условия

Активация на акаунт