Лежащи бъдещи мами, заповядайте да не скучаем - 23 тема

  • 17 299
  • 711
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 250
Белоснежка  Hug и твоите момчета добре растат, само така:)))
Мая, днес ще пратя мама да ги види, лидъла ни е много близко, само че май са големички! Ако са хубави ще пиша:)
Лаленце  Hug благодаря:))) само хубави новини да носим всички Hug Hug Hug

# 691
  • Мнения: 747
Лаленце, трябваше едни документи да ходя да оправям, но се отказах в тази жега.
Радвам се за добрите резултати от прегледа на Инчето и Белоснежка  Hug
За промоцията за боденцата, наистина си заслужава, ако някоя мама ги види да изкаже мнение. Тук нямаме Лидл, но все ще намеря някой познат да ми вземе ако са добри.
Много съм гладна и нищо не ме насища, направо не знам какво да правя

# 692
  • Мнения: 576
Белоснежка, малчовците растат чудесно, все така да е до края  Wink

Попито и тя е сигурно яко във филма с бебешорите, дано да пише скоро как са  Wink И Жени Иванова и тя не е писала...

Филма, както обещах:
Файл : The_Happiest_Baby_on_the_Block.rar
Линк за сваляне  :  http://dox.bg/files/dw?a=ac853fe54d

# 693
  • Мнения: 2 211
 ПОПИ ми се губи..))))            

Пуши ми куфара, малката е пак със запек и я боли коремче, утре сме при педиатърката и да оправяме нещата, че ми се къса сърцето  newsm45

Чета ви набързо, но нямам време да се включа.
Много ви обичам всичките! Липсвате ми!

# 694
  • Мнения: 99
Привет от мен, момичета. Исках да споделя една статия за раждането.

http://www.rodilnitza.com/blog/pregnancy/ina-may-gaskin-sphincter-law/#more-405

Аз влязох в деветия, в петък съм на жк и ще говорим с доктора какви са му идеите за дирижирано раждане. Да ви кажа много съм раздвоена, особено като чета в нета. Проблема е че сме на час и половина път и не знам кое е по-рисково. Като цяло съм  се шашнала вече. И за бебето се шашкам как ще се гледаме, ще кърмя ли и всички нормални страхове.

Искам да кажа на всички момичета, които са със скъсени шийки да имат вяра, да си лежат, да си пият хаповете и да не се страхуват. И аз влязох много уплашена в тази тема със скъсена шийка на 50%. Два пъти влизах за задържане на системи, но ето че изтиках до деветия. Даже бягах миналата седмица на преглед, че имах яки контракции със болки в гърба и стягане като обръч, а шийката ми си беше супер. Сега даже се притеснявам ще мога ли да родя естествено с тези всичките хапчета за отпускане на матката.

# 695
  • Мнения: 125
Инче,промоцията е от утре,така че предупреди мама да не ходи днес. 60 см не е голямо.В началото бебетата растат с дни:)

# 696
  • Мнения: 513
Ina, браво, страхотни килограми зя тази седмица Hug. Белоснежка браво и на теб, аз утре също съм на преглед и ще кажа и моите госпожици как вървят, ние с тебе сме май само с 4 дни разлика в термина, ама моят доктор каза за края на септември секцио - в 38 тоест, а ме иска в болницата за наблюдение още от 36 седмица.
Дрън-дрън и fx - страхотни съвети, направо ви се възхищавам как намирате време и за нас и да давате съвети, браво, аз сигурно като ми се родят двете госпожици няма да имам време и да се храня.
Лаленце, ти май като мен ненавиждаш жегите, трябва да измислим как да оцеляваме. Аз иначе също пия Тотхемата ама ей така - желязото ми е добре, но ме карат защото били две бебетата.
Много прегръдки за всички останали Hug

# 697
  • на земята
  • Мнения: 4 096
Попи  Hug    Linnel ,всичко ще е наред  Praynig     ivette ,мразя тази африкаснка жега и лятото намразих заради нея  Joy Ти къде ще раждаш? За тотхемата няма да пия докато не изследвам другата седмица желязото и Б12,от къде знаят защо ми е нисък хемоглобина,може да не е желязодефецит..)))Като мойта приятелка изписаха и,тя изследва на своя глава желязото ,то беше даже над горната граница пък те и дават желязо ..)))Като имаш нисък хемоглобин и веднага желязо..)))То си има хематотлог има сиизлседвания преди това..)))          Ей тука много жега ,кво да ви кажа  ooooh!

# 698
  • Мнения: 1 179
Привет момичета! Вярно, че голяма жега, а на нас за похлупак ни спряха водата. Просто не е истина.  #Cussing out
Браво за хубавите новини от Ина и Белоснежка, много добре се справят бебоците.  Hug Само така до края.
Сега, момичета аз се заемам с правенето на нова тема, но ще стане бавно, защото някои неща нямахме възможност да ги упражним с Попи.  Като стане готова ще пиша, до тогава МОЛЯ не пишете в нея.

Дано само не ми спрат и тока.  Close

# 699
  • Мнения: 747
Милата Аера, дано не спрат тока ама и без вода си е ад. При нас нямаше вчера в рамките на 5 часа и беше повече от неприятно
Попи  Hug дано намерите правилното разрешение на проблема със запека  Praynig
Линел  Hug
Дрън, мерси за филмчето, златна си  Hug

# 700
  • Мнения: 4 651
ivette,  с две наистина ще е трудно. А първия месец аз наистина все гладна ходех. Общо взето изборът храна или сън беше винаги в полза на съня. В резултат съм под килата, на които забременях. Като минат втория месец малчовците на 7 хранения нещата се подобряват (първите 4-5 седмици моичкият ядеше 10-12 пъти на денонощие).
Утре ще мина през Лидл, ако не стане нещо извънредно.

# 701
  • Мнения: 460
Привет и от нас Hug!
Браво на Ина и Белоснежка за прегледите Heart Eyes
Ина,ама вие сте си доста големи,браво на вас,ние преди седмица бяхме 2кг и малко..Болни4ния ще си го взема в петък.
АЕРА видях в темата на авгостовските мами,4е Рени_М е родила мом4енце Жорко на 10 август.Да е живо и здраво,4акаме мама скоро да пише и при нас  bouquet

# 702
  • Мнения: 558
Ивет, и на мен, както и на теб, ми предписаха Тотхемата защото се близнаци, а и преди месец Желязото ми беше към долна граница, сега се е увеличило. А и хемоглобина ми е станал 116, а беше към 108, предполагам, че е имало ефект и за него.И витамините ги пия още от началото, и Клексан с Аспирин имам през ден, въпреки, че нямам тромбофилия, всичко е за презастраховане, защото са две бебетата, но няма лошо, до тук изкарах що годе лека бременност,даже все още не съм разбрала точно какво представляват контракциите, за това продължавам с това, което ми каже док. Ти ще си в МД, доколкото знам, нали? За това може би могат да те приемат за следене две седмици по-отрано. А аз съм в частна клиника и това ще е доста голям лукс, да ме вземат за 2 седмици х 60 лв. на ден  Crazy
Лаленце, аз я пиех по една ампула на ден, смесена със сок. Сега ще я продължа през ден,  за да се поддържа нивото.
Попи, стискаме палци малката Мария скоро да се пребори със стомашните неразположения и да се радвате една на друга безгрижно  Hug Hug Hug
Линел, браво на теб, вече в 9 месец, а колко стресната и притеснена беше, като се записа при нас  Hug
Аера, ще се справиш, имаш пълната ни подкрепа   bouquet

# 703
  • Мнения: 205
Попи Hugдано се оправя бързо малкия разкош Мери!

# 704
  • Мнения: 304
малеее този човек с това "шъткане" имам чувството , че ако го направи на моето дете и ще го замерям с нещо
не е ли доста силно и доста близо до ушенцето на бебчето ?
а и как го кандилка на ляво на дясно...  ooooh!
нещо не ми се нрави и едва ли ще го пробвам

мнооогггооо ви  Hug всичкитеееееееее

Общи условия

Активация на акаунт