Сънувате ли починали ваши близки? - 3

  • 187 731
  • 958
  •   1
Отговори
# 90
  • ГО
  • Мнения: 3 955
Сънувам почти всяко нощ мама, това съм го казвала и друг път.
Сега искам да кажа, че сънувах човек, който не познавам.
Преди малко повече от 40 дни в катастрофа загина момче от моя град. Не го познавах.
Миналата нощ го сънувах.
Седеше на една пейка, много усмихнат. Аз минах покрай него и го поздравих, а той протегна ръка и ме хвана. Сложи ме да седна до него. През цялото време беше много усмихнат.
Попитах го как е и той каза, че е много щастлив, че е добре и да кажа на всички да не се тревожат за него.
Сякаш в съня си знаех, че е мъртъв.
 

# 91
  • Мнения: 45
Сънувам почти всяко нощ мама, това съм го казвала и друг път.
Сега искам да кажа, че сънувах човек, който не познавам.
Преди малко повече от 40 дни в катастрофа загина момче от моя град. Не го познавах.
Миналата нощ го сънувах.
Седеше на една пейка, много усмихнат. Аз минах покрай него и го поздравих, а той протегна ръка и ме хвана. Сложи ме да седна до него. През цялото време беше много усмихнат.
Попитах го как е и той каза, че е много щастлив, че е добре и да кажа на всички да не се тревожат за него.
Сякаш в съня си знаех, че е мъртъв.
 

Свържи се с близките му и им предай посланието! Може да имат нужда точно това да чуят.

# 92
  • Мнения: 45
Сънувах сестра ми. Правих домашни бонбони и тя ги изяде всичките. Ама лапаше един след друг без да има намерение да остане за другите. Чак се скарахме.
Какво ли означава това?!:(

Означава че е гладна. Занеси и бонбони на гроба.

# 93
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Здравейте момичета! Днес и аз реших да се включа в темата и да ви разкажа нещо което се случи с мен. Имам един много близък човек първи братовчед на баща ми,но ми е по-близък от чичо дори. Много ме обича. дава всичко за мен и моето семейство. Говоря в сегашно време защото не мога да приема ,че вече не е между живите. Tired Та преди да замина за чужбина този човек е починал , майка ми за да не ме тревожи не ми е казала. И идвам тук и една вечер го сънувам,че идва при мен и много ми се радва и ми казва колко му е тъжно за мен ,че съм далече. Щом се събудих веднага си помислих ,че като се прибера в Бг веднага ще му отида на гости и ще му занеса подарък. Прибрах се за малко в България и майка ми заявява ,че милият е починал но още преди да тръгна. Много ми стана мъчно. Той ми беше повече и от баща винаги беше до мен и в добро и в лошо.... Cry

# 94
  • София
  • Мнения: 1 115
Онази нощ сънувах дядо.сънувах ,че изведнъж се появява и не е починал.Сякаш се е скрил през тези години ,а ние го мислиме за мъртъв.този сън го сънувам много често.
Сънувах,че всички сме много щастливи.Въртим се около него.
Сутрин като стана и ми е много криво

# 95
  • Мнения: 2 282
Здравейте,  можете ли да се опитате да разгадаеш моя сън?
Сънувах починалата си баба (почина преди повече от 10 години), до сега съм я сънувала няколко пъти но смътно и за малко. Но този път седяхме една срещу друга и си говрихме. Още като влезнах в стаята й тя ми вика "еее отдавна не сме се виждали, 3-4 месеца". (аз наистина не съм ходила на гроба, може би от 3-4 години). Аз ядях пиле с ориз й я подкних да си вземе, а тя ми каза, че такова не яде. А ядеше една пита хляб. Аз опитах и от питата, но беше някак си сладка. После й казах "Бабо, аз съм бременна" и тя ми вика "знам". (аз наистина съм бременна края на 3ти месец).
След малко чувам майка да идва и казвам " а, майка се връща от работа" (те е пенсионер от 1-2 г.).  И тя седна при нас и си говорехме, че ще ходим при другата баба на село за празниците. Следващия ден беше мисля, че Бъдни вечер или Коледа. По едно време погледнах през прозореца и долу имаше някакви котенца.
И общо взето това май беше. Много ще съм ви благодарна, ако се опитате да разгадаете съня ми. За първи път я сънувам и си говорим . Тя иначе много ме обичаше, отгледала ме е. И аз много я обичах.

# 96
  • Мнения: 45
Здравейте,  можете ли да се опитате да разгадаеш моя сън?
Сънувах починалата си баба (почина преди повече от 10 години), до сега съм я сънувала няколко пъти но смътно и за малко. Но този път седяхме една срещу друга и си говрихме. Още като влезнах в стаята й тя ми вика "еее отдавна не сме се виждали, 3-4 месеца". (аз наистина не съм ходила на гроба, може би от 3-4 години). Аз ядях пиле с ориз й я подкних да си вземе, а тя ми каза, че такова не яде. А ядеше една пита хляб. Аз опитах и от питата, но беше някак си сладка. После й казах "Бабо, аз съм бременна" и тя ми вика "знам". (аз наистина съм бременна края на 3ти месец).
След малко чувам майка да идва и казвам " а, майка се връща от работа" (те е пенсионер от 1-2 г.).  И тя седна при нас и си говорехме, че ще ходим при другата баба на село за празниците. Следващия ден беше мисля, че Бъдни вечер или Коледа. По едно време погледнах през прозореца и долу имаше някакви котенца.
И общо взето това май беше. Много ще съм ви благодарна, ако се опитате да разгадаете съня ми. За първи път я сънувам и си говорим . Тя иначе много ме обичаше, отгледала ме е. И аз много я обичах.

Няма нищо за разгадаване- отдал и се е случай да дойде да ви види- просто и ясно. Кое искаш да ти се разгадае като гатанки в съня няма никакви?

# 97
  • Мнения: 296
Мама почина преди два месеца..............искам да я сънувам, да ми каже нещо,  но не ми се случва....А как искам Tired

# 98
  • Мнения: 2 282
Ами не знам какво искам да ми се разгадае Simple Smile не знам какво трябва да сънувам, за да става за разгадаване. За първи път искам  да си разгадая сън, въпреки че сънувам цели филм , всяка нощ и си ги помня.
Но ми стан странно, тъй като съм я сънувала 1-2 пъти, но много бегло, а сега си говорихме. А и защото съм бременна, та не знам, помислих, че може някакви знаци да има Simple Smile

# 99
  • Мнения: 45
Ами не знам какво искам да ми се разгадае Simple Smile не знам какво трябва да сънувам, за да става за разгадаване. За първи път искам  да си разгадая сън, въпреки че сънувам цели филм , всяка нощ и си ги помня.
Но ми стан странно, тъй като съм я сънувала 1-2 пъти, но много бегло, а сега си говорихме. А и защото съм бременна, та не знам, помислих, че може някакви знаци да има Simple Smile

Когато има скрито послание от там чрез починалите близки, те говорят с алегории, държанието им е странно и нетипично. Тогава има какво да се разгадава. В случая поне от това което разказваш, нейни приказки почти няма. Та няма и какво да се гадае. Знае че си бременна (естествено че знае) и не ядяла пиле с ориз.  От тази информация ли да се разшифрова нещо?
Да я беше разпитвала поне. Или нищо не те интересува?

# 100
  • Мнения: 2 282
Е?! Ако ми се случи на живо ще я разпитвам сигурно, ама как да ти кажа защо не съм я разпитвала в съня си? И със сигурност много неща ме интересуват, щото съм си любопитна по рождние.
Ако бях "по-навътре" сама щях да си го разшифровам или да разбера, че няма нищо за разшифроване, но понеже не съм - питам тук, по-компетентите, не ми се карай, че съм невежа в нещо, дето не се учи в училище или университета.
Добре де, мерси все пак, що няма нищо, няма. Поне не е лошо.

# 101
  • Мнения: 45
Тези 3-4 мес. за които тя казва че не сте се виждали, това е най-вероятно времето откакто не е идвала при теб насън. Може да е по нейното време 3-4 мес. (там времето тече по-бавно), т.е. тук може и повечко да е, но не са 3-4 години.

# 102
  • Мнения: 2 282
Ще отида да запаля една свещ и ще отида до гробищата да я видя.
Аз вярвам във всякакви паранормални неща, без да съм много запозната, но си вярвам във всичко Simple Smile

# 103
  • Мнения: 45
Ще отида да запаля една свещ и ще отида до гробищата да я видя.
Аз вярвам във всякакви паранормални неща, без да съм много запозната, но си вярвам във всичко Simple Smile

Иди! Това винаги е желателно. Но не е задължително. Обкновено идват на посещение в началото на важен етап от живота. За хубаво идват, за да ти покажат подкрепата си.

# 104

Общи условия

Активация на акаунт