За контракции ослушваме се вече, бърза да излиза СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 23 922
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 802
natalie_mos страхотни дрешки има малкото човече  Hug


Хайде момчета  bg... разбийте ги тези руснаци   

# 61
  • София
  • Мнения: 58
 smile3501  love001

Запис в новата тема,тук заваля, загърмя и стана мнооого задушно.

# 62
  • Мнения: 23
Да се разпиша и аз в новата темичка. Фейт-   bouquet
Мале, аз като ви чета вашите бебчета колко са  големички и започвам да се чудя защо моята бебешорка е толкова малка или пък може и да е нормално, знам ли  newsm78
Миленa87 хич не ти завиждам за свекървата  Rolling Eyes защото каквито и добавки да има на пазара- най-добро за бебето е това, което може да му предложи майката /поне аз съм на тоя принцип/.
А пък аз като се сетя, че моята свекърва ще дойде и ще седи седмица-две  #Crazy не, че имам кой знае колко против, ама не искам някой да ми се меси в гледането на бебето или някой да ми помага.. или поне не и в началото... Защото, когато трябва да почна средата на септември лекции, тогава ще се чудя как да се оправя след като всички са се изредили преди това да помагат за бебето. Пък то колко ще е помагане и колко не- това е отделен въпрос. Че и мъжа ми и той щял да си вземе бащинство 14 дни ли колко се падат... и направо  #2gunfire ама нЕма как
Напредвам малко по малко с работите за беба, ако нета ми е малко по-свестен ще опитам да кача някоя друга снимчица Simple Smile

# 63
  • Мнения: 0
Здравейте мамчета!
Благодаря ти, F.a.t.e., за темичката!

Аз ходих до Lidl и си взех възглавницата. Тази вечер ще си я пробвам и много се надявам да ми е удобна, че напоследък много ме боли корема през нощта. Нашата спалня е с твърд, еднолицев матрак и аз си мисля, че това е причината за болките ми, но ще си проличи.

Успех на нашите момчета, но като пуснах телевизора и видях 24:19 за руснаците се отчаях.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 420
А 14:5 за втори гейм хич не звучи добре ooooh!

# 65
  • Мнения: 2 802
Успех на нашите момчета, но като пуснах телевизора и видях 24:19 за руснаците се отчаях.

Защо пускаш телевизора  Naughty нали се разбрахме, че няма да гледаш волейбола  Mr. Green Hug

# 66
  • Мнения: 0
Пуснах телевизора, не за да гледам волейбола, а за да си пусна някакво филмче, но беше на Канал 1 и заради това видях резултата. Не го гледам мача, нямам и такова намерение. Ще гледам утре повторението, ако има такова.

# 67
  • Мнения: 217
juliya_r   , дай отзиви за възглавницата. Аз вчера замъкнах мъжо до там, ама нещо се колебаех, дали ще стои в полумесец и да ли ще мога да слагам бебето в средата. Иначе не изглеждаше никак лоша като качество.
 

# 68
  • Мнения: 0
juliya_r   , дай отзиви за възглавницата. Аз вчера замъкнах мъжо до там, ама нещо се колебаех, дали ще стои в полумесец и да ли ще мога да слагам бебето в средата. Иначе не изглеждаше никак лоша като качество.
 


pocoloco1, възглавницата е изцяло права. Според мен няма да можеш да я оформяш като полумесец. Но пък мисля, че ще е удобна и все ще се намери как да се използва и при бебо.

# 69
  • Мнения: 237
Мартичка,толкова си хубава на снимките!Ама коремчето ти май доста се е смъкнало надолу,или само така ми се струва? newsm78
Благодаря, мила  Hug Специално ти, си ми идеала за бременна жена. Нежна, фина, слаба с едно хубаво коремче  Heart Eyes излъчваща много любов и спокойствие.
Наистина доста се смъкна корема ми, като стоя седнала и направо си ляга върху краката  Laughing

На Константин в началото не съм слагала възглавница, само калъфка. Сега се чудя дали да ползвам, тази която Анхелка е показала я водят от 0 месеца  newsm78.

# 70
  • Мнения: 2 802
Пуснах телевизора, не за да гледам волейбола, а за да си пусна някакво филмче, но беше на Канал 1 и заради това видях резултата. Не го гледам мача, нямам и такова намерение. Ще гледам утре повторението, ако има такова.

 Mr. Green Ееее, нали знаеш, че се шегуваме  Hug
Гледай си го ... и без това падаме  Tired

# 71
  • Мнения: 237
Джулиа, пускай си мача, може пък да се обърнат нещата благодарение на теб  Hug

# 72
  • Мнения: 122
Момичета страхотни снимки имате.Много готино сте излезли ,но то няма как при хубави модели готини снимки. Барбера на мен  също всички ми викат че имам остър корем и ще е момче. Бая се бях зачудила ама днес вече на 100% ми казаха че е момиче. Каката като разбра и веднага купи за бебчето комплекта за изписването. Много ми е миличка милата  бабите на нея и дават пари а тя не за бебето щяла да купува. Днес след втория преглед на който ходих останах много доволна. Докторката ми показа всички органи,обясни ми как работят и видя че няма никакви малформации. Всичко на бебчо си му е наред. Вече е 2,300 и каза че ако продължава така ще стане към 3,100 до секциото.
 Алексис количката ти е в много хубав нежен цвят.
Натали направила си  много хубави покупки.
Фейт извинявам се за съобщението което съм ти изпратила то беше за Лина.Сори.
Лина сега мисля че ти изпратих съобщението.
Пак се олях - спирам.

# 73
  • Мнения: 0

 Mr. Green Ееее, нали знаеш, че се шегуваме  Hug
Гледай си го ... и без това падаме  Tired

Знам, знам -  Hug

Джулиа, пускай си мача, може пък да се обърнат нещата благодарение на теб  Hug

Взех, че ви послушах - пуснах си ТВ-то и взехме гейма  Mr. Green

# 74
  • Мнения: 2 802
Джулиа, пускай си мача, може пък да се обърнат нещата благодарение на теб  Hug

Май го гледа Mr. Green, щот им взехме гейма  newsm44
 Joy Joy Joy


teta014 и аз така предположих, но след като изчетох темата после  Mr. Green
Но мерси за инфото и аз  Heart Eyes
Браво за хубавите новини  Hug

Общи условия

Активация на акаунт