За контракции ослушваме се вече, бърза да излиза СЕПТЕМВРИйското човече!

  • 23 967
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 1 067
Страхотна тема Феит   bouquet

Нещо обаче нашите момчета се излагат, дано обърнем резултата Praynig

# 76
  • Мнения: 135
Айде на лъвовете да не се дават и да намажат ските на братушките .


Влизам да ви видя моята гордост пишете ли ,пишете ли ...ахам изписали сте темата  smile3501

 Аз да ви кажа очаквах го и сега имам да чета пет страници от новата и май 2 странички скромни от старата тема ,но поне ще е на хлад ...

Аз не знам гнездене ли е какво ли - измих пералнята и я подготвям за арсенала от бебешки дрехи,пелени,одеалца и всякакви такива .... След което минах на съдомиялната и микровълновата и на фурната се предадох,защото ме сряза ниско долу в ляво корема и викам "Гнездене ,гнездене ама ми е рано за мътене и люпене на пиленца и всякакви такива "

# 77
  • Бургас
  • Мнения: 420
Момичета страхотни снимки имате.Много готино сте излезли ,но то няма как при хубави модели готини снимки. Барбера на мен  също всички ми викат че имам остър корем и ще е момче. Бая се бях зачудила ама днес вече на 100% ми казаха че е момиче. Каката като разбра и веднага купи за бебчето комплекта за изписването. Много ми е миличка милата  бабите на нея и дават пари а тя не за бебето щяла да купува. Днес след втория преглед на който ходих останах много доволна. Докторката ми показа всички органи,обясни ми как работят и видя че няма никакви малформации. Всичко на бебчо си му е наред. Вече е 2,300 и каза че ако продължава така ще стане към 3,100 до секциото.
 Алексис количката ти е в много хубав нежен цвят.
Натали направила си  много хубави покупки.
Фейт извинявам се за съобщението което съм ти изпратила то беше за Лина.Сори.
Лина сега мисля че ти изпратих съобщението.
Пак се олях - спирам.
Браво, Тета! Чудесни новини Hug при кого беше на преглед?

# 78
  • Мнения: 237
Взех, че ви послушах - пуснах си ТВ-то и взехме гейма  Mr. Green

Да не си посмяла, да смениш канала  hahaha  Hug

Абе, някой рода с Цецо Соколов няма ли? Да ни уреди с един автограф  Laughing Иии от Виктор Йосифов не отказвам  hahaha

и викам "Гнездене ,гнездене ама ми е рано за мътене и люпене на пиленца и всякакви такива "[/b]


 Joy Joy Joy , много яко, както казва синът ми

# 79
  • Мнения: 4
Мартичка да, водят я от 0 месеца, аз все още не мога да преценя точно, но все пак ми се струва височка, най-добре ако има някъде да я видиш  Hug също, уж Чико, а си е дунапрен с дупки, може би аз очаквах повече  Mr. Green

Моника гледам на теб остват 20 дни, на мен 21 дни  Mr. Green горе-долу сме еднакви - колко казаха, че е твоя бебчо - казваш, че бил малък  newsm78 моят вчера уж бил 2700гр - пък накрая ще видим...  Mr. Green

nikita_gd много готина кокошка  hahaha

# 80
  • Мнения: 23

Моника гледам на теб остват 20 дни, на мен 21 дни  Mr. Green горе-долу сме еднакви - колко казаха, че е твоя бебчо - казваш, че бил малък  newsm78 моят вчера уж бил 2700гр - пък накрая ще видим...  Mr. Green


Ами лекарят каза, че е около 2,600-2,700, 45 см. И аз седя и си мисля само "Не дай Боже да родя сега, че е много мъничка или поне на мен така ми се струва". Дано още да си поседят в нас, че да пораснат още малко  Heart Eyes

# 81
  • Мнения: 51
Момиченце е ! newsm30 Доктора този път каза че е на 100% сигурен и ако се окаже момче щял лично да дойде да смени обзавеждането вкъщи  Grinning Много се зарадвах чак се разплаках а таткото добре че беше там да види с очите си защото нямаше да повярва Crossing Arms Каза че плацентата ми била като чисто нова и всичко е ок с беба.В понеделник  в 8 сутринта гладна жадна  за изследвания ooooh! Как ще стане нз аз през два часа си хапвам Embarassed иначе ставам Rage

# 82
  • Мнения: 4
Моника ама сме си еднакви  Grinning на мен ми се иска да раждам вече, но като за 1-во раждане, ще си изчака май докрая  Mr. Green все ще пораснат още  Heart Eyes

Браво Мария време беше и вие да знаете  Heart Eyes супер  Party

# 83
  • Мнения: 7
Калинка sesion coming soon Hug

# 84
  • Мнения: 23
anghella май май има нещо такова  Grinning само дето според първата страничка твоето е момче, а моето момиче, иначе май едно към едно са бебчетата. Аз пък съм точно обратното на теб май- не искам да раждам /понеже не знам какво ме очаква/, но пък искам да срещна вече бебка. Пък и аз все й казвам да изчака още и след 20-сти да се ражда, ама да видим... каквото тя си реши  Heart Eyes

# 85
  • Мнения: 135
Мария дано да сте доволни от новината че ще имате мома

# 86
# 87
  • Мнения: 0
Привет момичета!
Само ден и половина не можах да чета и вие сте изписали старата тема, та дори и нова сте почнали.
Малко правихме ремонт в къщи Crazy
Да се похваля днес си взех и болничния и от другата седмица ще се отдам на почивка или
може би не .... на подреждане пране и гладене.
Сега се връщам да изчета всичко...

Браво, FATE темата е страхотна както винаги!!!

# 88
  • Мнения: X
И аз да се разпиша в новата тема вече с болничен и от утре в къщи  newsm44. Взех си и възглавницата на бертони да се гушкаме с нея Simple Smile само май трябва да и ушия някакви калъфки.

# 89
  • Мнения: 51
Никита аз и таткото сме много шастливи само бабата и дядото малко странно  реаргираха "е нищо важното е да се роди здраво" и "ами каквото е няма какво да се направи" Все едно ме утешаваха че не е момче  ooooh! но просто са с по стари разбирания хората предполагам  #Crazy

Общи условия

Активация на акаунт