Тренировки в домашни условия: Тема 24

  • 36 823
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 8 163
Браво Фея  Peace Взела ли си мерки преди да започнеш.Интересно ми е какви резултати ще покаже там.
Не, не съм. Ама провокирана от теб се качих и на кантара тая сутрин. -2 кила, при положение, че със сигурност съм увеличила мускулната маса в долната част на тялото.

# 706
  • Мнения: 571
Браво на момичетата с резултати! А аз съм качила един килограм  Embarassed Ама това щото малко му отпуснах края с хапването...
За днеска съм планувала тай-чи ако стигна на време, ако не кардио...

Ще ме запалите за нещо домашно и отслабващо, ама незнам как ще се оправям с малкото дето идва и се катери върху мене, когато съм застанала на мост  Laughing
Да не беше това подскачане, много се замислям за инсанити...

# 707
  • Мнения: 71
Отчитам се с Core Cardio and Balance + малко крос и набиране на лост в парка  Crazy

Еdira забавно е с дребосъци по време на тренировка.
Скрит текст:
Сутрин, докато са още сънени, правя по една закуска/каша. Пускам детско на баткото, слагам малката в проходилката и се мятам из хола. Забавното е, когато госпожицата си мисли, че играем на щипни мама по дупето, докато се разтяга и се завира в мен със все проходилка. А баткото обикновено ми се хвърля на гърба по време на лицевите опори и ми подвиква "дий, конче"...  ooooh! Иначе се качва на кростренажора и заявява: "Днес не съм тренирал още!".  hahaha Размята гиричките от 1кг - те били негови.

П.С. Преди време пробвах да го оставям в забавачницата към фитнеса, но беше такъв рев. Не можах да го убедя да си играе там, докато аз тренирам.
 

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 18:20 от Venilove

# 708
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета   bouquet
Искам да питам за тази 8 седмична програма ,за която
толкова често се коментираше  Rolling Eyes
Бихте ли ми казали дали е платена или..... Hug
Ако може да дадете линк ще съм страшно благодарна   bouquet

Правя тренировки през ден  Peace
Днес ми се ден за тренировка ,но съм капнала и едва ли ще
успея да дам всичко от себе си  Confused
Не съм решила още каква тренировка ще е  Rolling Eyes
Но ще гледам да направя нещо ,което не съм правила до сега на Зузана  Peace
Когато съм пак така капнала сменям със тренировките на Боб Харпър  Peace

# 709
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
Днес малко зумба. Намерих я в ютуб 40мин. Стига за днес.  Sunglasses

# 710
  • Мнения: 8 163
Здравейте момичета   bouquet
Искам да питам за тази 8 седмична програма ,за която
толкова често се коментираше  Rolling Eyes
Бихте ли ми казали дали е платена или..... Hug
Ако може да дадете линк ще съм страшно благодарна

Ето линк, Мавина http://www.fitnessblender.com/v/article-group/Printable-Workout-Routines/2k/

Аз съм на първата - Fat Loss. Струва $5.00

# 711
  • Мнения: 1 091
Здравейте момичета   bouquet
Искам да питам за тази 8 седмична програма ,за която
толкова често се коментираше  Rolling Eyes
Бихте ли ми казали дали е платена или..... Hug
Ако може да дадете линк ще съм страшно благодарна

Ето линк, Мавина http://www.fitnessblender.com/v/article-group/Printable-Workout-Routines/2k/

Аз съм на първата - Fat Loss. Струва $5.00
Фея ,благодаря ти от сърце   bouquet
А доволна ли си?
Харесва ли ти?

Толкова съм се смотала ,че не ми се правеше тренировка и реших да се уча
да правя Пистолети http://www.youtube.com/watch?v=_1KzeJ_buww&feature=plcp
Голям зор са ми и ще ми трябва време да се науча  Crazy

# 712
  • Мнения: 571
Отчитам се с Core Cardio and Balance + малко крос и набиране на лост в парка  Crazy

Еdira забавно е с дребосъци по време на тренировка.
Скрит текст:
Сутрин, докато са още сънени, правя по една закуска/каша. Пускам детско на баткото, слагам малката в проходилката и се мятам из хола. Забавното е, когато госпожицата си мисли, че играем на щипни мама по дупето, докато се разтяга и се завира в мен със все проходилка. А баткото обикновено ми се хвърля на гърба по време на лицевите опори и ми подвиква "дий, конче"...  ooooh! Иначе се качва на кростренажора и заявява: "Днес не съм тренирал още!".  hahaha Размята гиричките от 1кг - те били негови.

П.С. Преди време пробвах да го оставям в забавачницата към фитнеса, но беше такъв рев. Не можах да го убедя да си играе там, докато аз тренирам.
 

Скрит текст:
Моя големия е голям и даже потренирва - хванал се е с инсанити и понеже майките на негови приятели го били забранили понеже било твърде трудно, вчера много притеснен ме пита "Нали ти няма да ме спираш?"  Laughing
Но малкото е ужас...идва, имитира, катери се...та само във фитнеса съм на мира. Той пък много се радва на плейрума там, но пък аз имам известни документални противоречия с тях...
От една страна ми изнася и договора и цената от друга има принципни неща с които съм в конфликт и ги смятам за извиване на ръце...Отплеснах се.

Аз отчитам един час Тай-чи - скука голяма, ще хващам Джо Дилън на бягащата пътека вкъщи по някое време, защото иначе днешния ден изобщо не го броя за трениран.

# 713
  • Мнения: 8 163
Мавина, много съм доволна. Мъжът ми - още повече  Embarassed Резултатите са видими, дори само след 20 дни. Струва си всеки цент.

Едира, браво на големия ти син!

# 714
  • Sofia
  • Мнения: 1 121
Аз последните дни съм супер уморена, хлапето ми е болно и намирам време и сили само за пилатес. Напоследък правя поп пилатеса от You Tube. Butt Blаster 25 min,мн. Ми харесва. Днес тренировката ми беше боядисване на стени Crazy

# 715
  • Мнения: 205
Аз от една седмица се мъча с Инсанити, но започнаха да ме болят колената Sad Преди със Слим ин 6 нямах такъв проблем.
Някой май наскоро се оплакваше от подобен проблем

# 716
  • Мнения: 8 163
Изпълних тренировъчната програма от ден 21-ви на 8-седмичната: пирамидална тренировка с въже и силова за горна част на тялото.

Днес обух джинси, които не ми ставаха до преди 20 дни  Sunglasses

# 717
  • Мнения: 1 809
Добро уотр,момичета!

Фея,поздравления! HugТи какъв хранителен режим спазваш?
Аз вчера пропуснах тренировката, че от четвъртък  следобед ме тръшна чревния вирус.Днес обаче се чувствам добре. Сега пия кафето и ще направя един ХИИТ за ''добро утро" Grinning
Хубав ден! Hug

# 718
  • Мнения: 177
Аз от една седмица се мъча с Инсанити, но започнаха да ме болят колената Sad Преди със Слим ин 6 нямах такъв проблем.
Някой май наскоро се оплакваше от подобен проблем

Аз също съм започнала Инсанити от понеделник и днес ще завърша първата седмица. Проблем с коленете нямам, защото се старая да следвам съветите на Шон при тези подскоци и бягания да използвам тялото за да го правя. Моят проблем е, че ме заболя кръста от едната страна...но не мисля да спирам поне засега.
Искам да попитам момичетата, които правят Инсанити от кога горе-долу започнаха да им падат мерките и изобщо да имат видими резултати.

# 719
  • Мнения: 1 091
Моля за един огромен съвет  Hug
Проблема е ,че на работа нямам време за ядене и почивките са много кратки  Confused
Имам само 2 почивки за 9 часов работен ден  Confused
Едната е 10 мин. а другата е 20 мин.
От 12.30ч. до 17.00 нямам почивка  Confused
Проблема е следния:
Нямам време за хранене;
Ако си взема нещо свястно /нямам време да го изям/.
И ям по 2 пъти за почти 12 часа /от ставането докато се прибера в нас/
Вземам 500 мл. мляко ,сандвич и някакъв плод или някакъв боклук
/който се яде много навързо/.
Яденето ми е в по-голямата част въглехидрати  Confused
И другия проблем е ,че не искам да отслабвам ,ама и грам  Confused
Организма ми запада от гладуването а за мен и
за моя организъм стреса е голям
/не обичам да стоя гладна а и не мога ,защото цялата се разтрепервам/
А за кафе /вземам от нас и го връщам почти пълно, и кафе едвам успявам да пия/.
Искам да кача килограми ,но в мускулна маса /2-3 горе-долу/.

Моля за съвета ви  Praynig
Въпроса ми е за протеините  Hug
Ще бъде ли по-добре за пия протеини?
/Харесах едни в Кауфланд на растителна основа, марка не запомних/  Peace
Вашия съвет относно протеините ,да си взема или не?
Нямам сили за тренировка /правя силови през ден 
на Зузана или Боб Харпър и скачам на въже/.

От тренировките не искам да се отказвам ,защото чрез тях
си изкарвам яда и отрицателната енергия ,натрупана през деня  Laughing
Защото ми дават тонус и сила /която ми се губи напоследък от неяденето/ Confused

Общи условия

Активация на акаунт