Тренировки в домашни условия: Тема 24

  • 36 826
  • 738
  •   1
Отговори
# 690
  • Miami
  • Мнения: 413
Тази сутрин на гладно - Insanity  Heart Eyes

# 691
  • Мнения: 550
трябва да спортувам, за да изглеждам добре...не да оставям всичко на поредната диета 
 
Peace Радвам се, че все повече хора осъзнават това, въпреки че в този подфорум все още преобладват темите с безбройните диети.  Crossing Arms

На мен ми остават още три дни ваканция, не тренирам редовно, но поне гледам да хапвам здравословни неща и половинката днес пак ме похвали, че с всеки ден ставам все по-стегната.

Да споделя една нова за мен тренорвка, на която попаднах вчера и в комбинация с 17минутното ХИИТ от ФБ останах много доволна: The Butt Bible Lower Level 2

# 692
  • Мнения: 8 163
Фейо, не е толкова лоша, само че ми се желира между зъбките та се налага да флосвам след хапване Simple Smile
Не, наистина не е лоша чиата. Аз размислих и залях мюслито и чията с кефир, вместо с кисело мляко. Кефирът е ягодов и комбинацията е страхотна.

Нямам търпение тази вечер да сравня резултатите от първия си фитнес тест с днешния. Довечера ще докладвам.

# 693
  • Мнения: 83
Здравейте,момичета!
Тая седмица не ми спореше много с тренировките ,а и особено като трябваше да излизам рано от нас,а аз обичам да работя сутрин на гладно нещо.Шон нещо ми доскучава напоследък,затова днес се отчитам с Billy-Blanks - Billy's-Bootcamp-Cardio-Inferno - много свежа тренировка.
Сякаш имам още малко силички още  и ще направя и нещо допълнително. *
Айа ,аз също се опитвам да втълпя на хората около мен ,че човек има нужда от хранителен режим - личен ,а не от поредната измислена диета.
Хубави почивни дни на всички   bouquet

*Хайде и малко Bob Harper - Pure Burn Super Strength (Beginner 20 min  Mr. Green )

Последна редакция: чт, 06 сеп 2012, 17:28 от Ini`

# 694
  • Мнения: 1 088
Днес отчитам с ден 1-ви на BeFit in 90 - http://www.youtube.com/playlist?list=PLE6EB02C8ECBF8E6B&feature=plcp
Не смятам да карам цялата програма, но за известно време ще я прявя като си подбирам по дни, това което повече ми е приятно  Wink. Освен това ще намаля скачане, бърпита и прочие за сметка на силова йога, може и пилатес  Thinking
Мерси за милите думи  Hug

# 695
  • Мнения: 71
 Слагайте повечко снимки. Изглеждате чудесно и сте страхотна мотивация.   bouquet
 
 Аз се отчитам вчера с Инсанити - край на първи месец. Сега седмица "релакс" и следва 2-ри месец от програмата.
 Вечерта като заведох децата на детската площадка и мен ме прихвана вашата лудост за движение. 20-30 мин тичах - обиколки на площадката в бързо темпо. Като си помисля, че и на мен тичането до скоро ми беше най-омразното нещо на света...  Crazy (заради слабата физическа форма, разбира се). И аз вече не се водя от кантара, но ме радва, че продължават да падат цифрите. Сега вече останаха козметични промени - стягане на вътрешно бедро, още малко мазничко на корема и т.н.
 60кг съм, но изглеждам значително по-добре от време, в което съм била 50.  Heart Eyes,

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 10:59 от Venilove

# 696
  • Мнения: 741
Здравейте мацки Simple Smile
Аз се отчитам с една силова тренировка измислена от мен:

1. 360 shoulder press - от на Шон силовата
2. бицепс -  седнала на  стол пак от на Шон
3. triceps push up
Това го правя 12/10/8 пъти

1. squat biceps
2. клякане с тежест
3. кофички
Пак 12/10/8

1. lunge
2. triceps rise
3. push up

1.chest press
2. roll
3. side

Излезе ми 30 мин  което е доволно - сега ми трепери всичко... ама още се чудя с тия силови какво да правя...

# 697
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Аз се отчитам с това https://www.youtube.com/watch?v=EJK4RuUz0yI

Днес ми беше един много мързелив ден, който го чаках от две години. Деца на градина, мъж на работа, никаква къщна работа. Седях и си гледах сериалчета цял ден, после дрямка, после тренировка и си прибрах дечурлигата от градина. От понеделник съм на работа пак и гледам да се насладя на тези дни максимално

# 698
  • au bout du monde
  • Мнения: 5 300
След 2 седмици мързелуване  ooooh! се отчитам с  http://www.youtube.com/watch?v=La14c-9TAe8&list=PLB259920FC2 … eature=plpp_video
Много добре се чувствам след него Heart Eyes

# 699
  • Мнения: 571
Аз отчитам кростренажор, силова и пак кростренажор...

# 700
  • Мнения: 1 883
Момичета,
някой беше писал че освен Инсанити е следвал и хранителния режим.
Оказа се ,че аз имам тренировките ,но нямам режима .Явно съм го изтрила.Може ли някой да го качи в докса. Аз ще си го преведа с чичко гугъл,че ме няма много с английския.

# 701
  • Мнения: 8 163
Разрешете да доложа!

За 20 дни следване на 8-седмичния план точките на фитнес теста ми от 234 са се качили на 270 Simple Smile Скромно, но от сърце.

Утре продължавам с нова сила.

Рапорт даден!

# 702
  • Мнения: 207
Браво Фея  Peace Взела ли си мерки преди да започнеш.Интересно ми е какви резултати ще покаже там.

Аз точно 1месец след възстановяване на тренировките в залата + включено въже + 5дневката на ФБ и някои други упражнения в къщи съм махнала 4% мазнини  Party Поне това показва клипера, а и дрешките също.

Благодарение на Биляна се загледах в клипчетата на BeFit и ви открих 30дневката на Джилиян цялата заедно, а има и клипчета поотделно на трите нива.За по-новите момичета може да е полезно (всяко ниво се играе 10дни). http://www.youtube.com/watch?v=ve-WiQKi_W8&feature=related

Ако ви е интересно можете да изгледате филмчетата как Джилиян помага на семейства да решат проблемите си с храненето и здравето. Има ги отстрани на горния клип.Предаването е Losing it with Jillian.

Последна редакция: пт, 07 сеп 2012, 09:48 от tqna

# 703
  • Мнения: 741
Аз се отчитам с HIIT 20, табата - бърпи, jack+tuck и Recharge Simple Smile

# 704
  • Мнения: 1 883
Днес крос 7 км.
Следобяд -още не съм решила.

Общи условия

Активация на акаунт