Тренировки в домашни условия: Тема 24

  • 36 851
  • 738
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 1 346
И аз се отчитам днес със 20мин серия за крака и дупе.
Биляна333 това на снимката предполагам си ти. Изглеждаш чудесно! Браво!
d_todorova тренировките, които споделяш изглеждат много приятни!

Приятни почивни дни момичета!

# 676
  • Мнения: 8 163
Добре дошла, Д Тодорова!

Биляна, чудно телце си изваяла!

Тяна, благодаря за линковете. Доколкото разбирам, става дума за странични ефекти при употреба на големи количества чиа (аз мисля, че следва да се пише "чия" на български, но момичетата тук го знаят като "чиа" - явно така е популярно в БГ).

Да ви призная, и аз вчера забелязах разлика в тялото си. У нас нямаме огледала за цял ръст, пък и аз не се водя по кантари и мерки, а по начина, по който ми стоят дрехите. Напоследък в горещините ходех все с поли. Вчера обух панталон и усетих, че крачолите са ми по-хлабави в бедрата, а коланчето се закопчава с лекота. Но истинската изненада беше като се видях в едно от големите огледала в офиса. Краката ми са видимо по-стегнати, а дупето се е повдигнало. Сега вече знам защо мъжът ми започна така да се прехласва  Embarassed

# 677
  • Мнения: 408
Тренировка 14 - Beachbody Turbo jam 20 minute workout. Wink

# 678
  • Мнения: 741
Имам един малко странен въпрос и той е - Боб и Джилиан  да не са заедно???

# 679
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
Имам един малко странен въпрос и той е - Боб и Джилиан  да не са заедно???

Много ще си отиват ако е така, ти защо се съмняваш  Simple Smile

Аз се отчитам с това http://www.youtube.com/watch?v=zpeN0xX1VVg само вместо клековете, правих бърпита, че с коленете съм зле. След това табата с въже, планк, въже, лицеви.
Днес тренирах доста доста по- късно от обичайното и не се чувствах добре, ама пак по- добре от нищо.

# 680
  • Мнения: 0
Здравейте момичета!

Пет поредни дни правя тази тренировка: http://www.youtube.com/watch?v=SLRqfe9PBqs&playnext=1&li … ture=results_main. На клипа е даден 1-н рунд, но аз изкарвах по 3, както казва самата Лиса. След това включвах упражнения за корем и гирички.
Днес реших да се притегля и останах доста изненадана от 3-те кг. отгоре Sad(((

Някой има ли обяснение, защото аз съм шокирана.

# 681
  • Мнения: 8 163
Babby, килограмите зависят от много фактори: задържане на вода заради ПМС, нарастване на мускулна маса, тип хранителен режим, часове пълноценен сън, физическа активност и др. За мен специално е трудно да определя какво е причинило увеличаването на телесната маса при теб.

Както споменах в предишен пост, за мен най-добрият показател дали отслабвам или пълнея не е кантарът, а дрехите.

# 682
  • Stavanger,Norway/ Varna
  • Мнения: 1 934
babby_jl, така е както казва Фея. Да не си в овулация, или пред цикъл и кога и как се мериш- сутрин на гладно и след тоалетна ли. И друго, аз поддържам това, че кантара не трябва да се гледа толкова. Купи си шивашки метър ако нямаш и следи с него основните мерки на талия, бедра и ханш. Аз докато бях на почивка и нямах кантар под ръка, се мерих с метъра всеки ден, да следя за отклонения  Crazy. Правя сверка с кантара само веднъж седмично и то сутрин след ставане, след минимум 8 часа сън и преди хранене  Peace И нещо друго- на един и същи кантар ли се мери. Виж му батериата. Ако е бил друг кантар, като нищо ще покаже различно тегло. Аз варирам с по два килиграма разлика при различните кантари.

Как се храниш, сподели...

# 683
  • Мнения: 0
Благодаря за отговорите Simple Smile))

Кантара, който използвам е един и същ. Тегля се веднъж, най-много 2 пъти на седмица. Днес се притеглих след тренировката и вероятно съм сгрешила. По дрехите също намирам разлика. До момента не съм се мерила с шивашки метър, но мисля да пробвам този вариант.
Що се касае до храната не би трябвало да е от нея. Сутрин се храня главно с плодове и мляко, на обяд приемам въглехидрати (картофи, ориз и т.н.), вечер - протеини(месо, яйца). В никакъв случай не консумирам мазни меса. Дори смея да твърдя, че доста ограничавам мазнините и сладките неща.
Този режим е от доста дълго време и затова не разбирам как пълнея Sad(((

# 684
  • Мнения: 207
Инчето  Hug ще те разочаровам  Laughing Джилиян е гей и Джаки и тя.Тук се коментира, че Джилиян е приела да участва отново в новото издание на The biggest loser.

Фея, да става въпрос само за злоопотреба с количеството на чиа иначе е ок.(Изключение правят бременните и кърмачките.За тях се казва да не употребяват.)
Във връзка с дрехите.Аз преди не носех никога рокля.Не се харесвах.Това лято се относих на рокли благодарение на спорта.Стойката, раменете, бюст всичко изглежда различно и ми харесва  Grinning И преди бях казвала, че преди големи събития от рода на Оскарите например, звездите наблягат на силовите, за да оформят горната част.Затова момичета, който иска да носи рокля за Нова година, сега му е времето да вдига гирички  Mr. Green

Пропуснах да похваля Бобченка  Peace  Радвай се на хубавото си тяло след две раждания!Чудесно изглеждаш   bouquet
Билянка също   bouquet Браво! Ще влезеш бързо във форма отново!

Бейби, и аз мисля че или си задържала вода от спорта и си поналяла мускулите или батериите на кантара ти са за смяна.Не претринирай, осигури си достатъчно време за сън и всичко ще е наред  Hug

Днес ми е почивка от класовете в залата и може би ще направя Проблемните зони на Джилиян.




# 685
  • Мнения: 8 163
Край на ден 19 от 8-седмичната. Утре ще ми е втория тест. Да видим какво съм постигнала.

***

Получих си чиата. Мирише на храна за папагали Laughing Утре ще си направя закуска от мюсли, чиа и домашното ми кисело мляко.

# 686
  • Мнения: 571
А стига бе!!! Аз кога ще оформя такова телце? Явно ще си остана силно и дебело говедо  Mr. Green
Аз отчитам час кардио...мислех да ида и на стречинг ама ми върнаха детето от плейрума на джима, та ме накараха да си упражнявам енглиша, четейки си контракта и утре ще си имаме разправии...

 Д Тодорова добре дошла и от мен!
Фейо, не е толкова лоша, само че ми се желира между зъбките та се налага да флосвам след хапване Simple Smile

# 687
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Сега съм се спряла на едни тренировки от www.youtube.com от които съм много доволна. Ето ги и тях ако имате интерес - казват се Gym Direct   http://www.youtube.com/watch?v=g38mRItqtkI&list=FLbIqv5hrwVHXR-kUg6VpKog&index=1&feature=plpp_video     --- това е само една от тях.  smile3501
  Много ми допадна тренировката, поразгледах - чудесно, че винаги завършват с разтягане.
Днес - тичане около 3 км. След обяд смятам да подхвана някоя от тренировките в Gym Direct

# 688
  • Мнения: 1 809
Привет! Simple Smile
Вчера почивка,а  тази сутрин на гладно-новата тренировка на ФБ:Lower Body HIIT For Strong Legs Crazy
Биляна, много добре изглеждаш!Поздравления! Hug
Пожелавам ви хубави почивни дни!  bouquet

# 689
  • DE
  • Мнения: 2
От 3 седмици ходя активно на фитнес през ден и правя упражнения и съм се простила с общо 21см от различни ключови части от тялото. Килата не са се много променили, въпреки че имам да свалям доста, но някак си почнах да си се харесвам...Благодаря, че ви има и сте така мотивиращи!!! Не пиша често, но ви чета редовно и признавам, че вие ме накарахте да осъзная, че трябва да спортувам, за да изглеждам добре...не да оставям всичко на поредната диета   bouquet  bouquet  bouquet  bouquet  bouquet

Още нещо - като я гледам тази реклама по тукашната телевизия и все за вас се сещам  Simple Smile
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 06 сеп 2012, 12:38 от GraGra

Общи условия

Активация на акаунт