Борбата с рака - духовното оцеляване и физическото преодоляване - 31

  • 69 308
  • 753
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 0
Пеперуди, единственото което искам да ти кажа аз е ,че те  прегръщам силно с усмивка и с това ще се справим newsm10. На вас момичета хубав ден желая

# 691
  • Мнения: 884
Ха добрЮтро от слънчева София! Много ми харесва този град-става все по-зелен ...след малко излизаме на разходка. Благодаря за за милите думи! И на вас пожелавам слънчева неделя!

# 692
  • Мнения: 10
Луди Пеперуди ,минала си половината от изпитанието.....това с ръката придърпването и  болките в плешката е при всички ни.И аз като другите момичета  от вратата се хвърлих в домакинските задължения, без да вдигам много тежко.Моят лекар ми каза колкото по-скоро преминеш към нормалния начин на живот, толкова по-добре.С упражненията за ръката ми беше обяснено, че трябва до такава степен да се разтегне ръката ,че искам каза доктора да те видя опряна на стената с вдигната ръка и подмишницата да е плътно до стената.Нито един шев не се скъса ..а не бяха малко.И на мен ми се доплакваше от това разтягане ама.....правех го по няколко пъти на ден.Трудно  и с голяма болка простирах отначало ....игнорирах цялото мъчение  и продължавах.Все още си правя упражненията като ми изтръпне малко ръката понякога.Сигурна съм ,че и ти ще положиш всички усилия, които се изискват след операцията.Важното е ,че си преминала и през това ...откога чакаше този момент.Скорошно възстановяване ти пожелавам и много сили за напред в борбата!
  Момичета ,за всички вас Hug Hug Hug!

# 693
  • Мнения: 972
Пеперудке, аз пак съм отървала нещо! Blush
Каква операция бе,душата?!
Ти нали скоро беше на операция....Сега какво стана пак?

# 694
  • Мнения: 4 864
Имам едно питане. Може ли някой, на който му се занимава да ми пише на лични? Благодаря!!

# 695
  • Мнения: 15
 Пеперудке и от мен една силна прегръдка  Hug Hug Hug Прави си упражненията от първа страница и това с пълзенето по стената - мен още от първия ден ми казаха да го правя .Ще усетиш как всеки ден движенията ти ще се подобряват , и като се прибереш в къщи да не се хвърлиш в домакинстването - давай го по полека .  Но както казаха Кали  и Сияние - простирането си е едно страхотно упражнение Mr. Green

# 696
# 697
  • Мнения: 4 864
Благодаря на всички, които ми писаха!!!  Hug Hug

# 698
  • Мнения: 884
Пеперудке, аз пак съм отървала нещо! Blush
Каква операция бе,душата?!
Ти нали скоро беше на операция....Сега какво стана пак?
Бях, бях, ама нали съм с връзки-повторихме!
 Пак да благодаря на всички за милите думи. Вече съм си у дома-правят ми салата, аз се двуомя за ракията, ама така се размириса тук на пресен магданоз, че вече се прежалих Embarassed. Хайде наздраве-за здравето на всички ни!

# 699
  • Варна
  • Мнения: 118
Наздраве, Луди Пеперуди, Бързо възстановяване ти желая.
 newsm51

# 700
  • Мнения: 884
Добро утро! Направо на въпроса-естествено още нямам сутиен, нито епитеза-какво да правя?Какво да подложа? Нищо не мога да измисля.

# 701
  • София
  • Мнения: 5 074
Направи си една торбичка с размера на гърдата и я напълни с жито, леща или там каквото дребно вариво имаш.

# 702
  • Мнения: 884
Blagodarq!
 Започвам я!

# 703
  • Мнения: 4 864
Можеш да носиш шал, докато се обзаведеш Simple Smile Аз имах "късмета",че ми се случи по студено, та шала вършеше супер работа Wink

# 704
  • София
  • Мнения: 5 074
Шал или памук също върши някаква работа, но при движение се вдига и е некомфортно.
А тези торбички, за които написах тежат, а и рехабилитират !

Общи условия

Активация на акаунт