Любители на котки 64

  • 41 745
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 70
Красавица е Суши и как позира.

# 721
  • Пловдив
  • Мнения: 101
TED CAT, страхотна е Суши. Особено на предпоследната снимка - с тези черни ръчички, все едно с блажна боя са боядисани  hahaha

# 722
  • Мнения: 4 785
Суши е някакъв котешки разкош! Направо ми останаха очичките в нея, красота!

# 723
  • Мнения: 8 163
Великолепна Суши  Heart Eyes

Герче, размаза ме със снимките на Сони. Върна ме в детството ми... Баба ми имаше котки и много обичах да гледам как раждат, как кърмят и как си мият котенцата.

Трейси, дано мъникът приеме биберона и започне да суче. Пробвай да загрееш пухкаво парче плат и да обвиеш биберона така, че само "цицката" да стърчи.

Желая на Томи бързо укрепване и диви игри! Жилави животинки са това котките.

# 724
  • Мнения: 284
Страхотни са снимките на Суши! Heart Eyes

# 725
  • Мнения: 112
 Тая Суши Hug
  Да ви кажа , че вече се отказвам да се разправям с моята Шери Crossing ArmsНе знам какво я прихваща ooooh!Едно, че  се измъква навън при всеки  случай, ами и  дращи много и силно хапе.Така ме перна през устата, чак кръв пусна.И  дъщеря ми перна през лицето, за щастие без последствия, само я заболя. А снощи се  изходила направо на дюшамето в хола, където спим с малката и с нея.Нарочно ли го прави, нямам идея, но май задето й се накарах доста за  това драскане и хапане.  Започна да  обръща коша, абе , пощуря ви казвам. Не беше такава, изведнъж се промени.
 Затова  я пуснах на двора, там ще живее, какво да правя, писна ми.Добре, че снощи моя не си беше у нас.Щях и аз да излетя след нея Laughing Гледам я тая сутрин хвърля се на  гугутките, бе има  силен ловен инстинкт.Може би не става за вътрешно коте.Защо пък да се мъчи?Аз ще я храня, зимата ще  живее на топло при парното.Ще е свободна.
Явно е доволна, беснее по двора, милото, иди го разбери Confused

# 726
  • Варна
  • Мнения: 6 315
Тед кат, невероятни снимки!  Heart Eyes Удоволствие за мен е да ги гледам!

Трейси, с твоето учене кот ще израстне образован- като на Делфи и Росченка!  Laughing

# 727
  • In a surreal moment!
  • Мнения: 2 038
 Mr. Green


И една красива история
Скрит текст:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556497_3514014382 … _1397014749_n.jpg
Какво е Щастието?
Веднъж стария мъдър котарак наблюдавал малкото котенце. Котенцето бягало в кръг и се опитвало да си хване опашката. Стария котарак стоял и наблюдавал, а малкото котенце се въртяло, падало, ставало и отново хуквало след опашката си. -Защо си гониш опашката? – попитал стария котарак …
-Казаха ми – отвърнало котето – че моята опашка, това е моето щастие, и затова се опитвам да го хвана.
Стария котарак се усмихнал, така както могат да се усмихват само старите мъдри котараци и казал:
-Когато и аз бях малко котенце, също ми казаха, че в моята опашка е моето щастие. Много дни бягах след опашката си и се опитвах да я хвана. Падах без сили, ставах и отново се опитвах да я хвана. В един момент се отчаях и тръгнах. Просто тръгнах на където ми видят очите. И знаеш ли какво забелязах изведнъж?
-Какво? – с удивление попитало котенцето?
-Забелязах, че където и да отида, опашката ми винаги е с мен…

# 728
  • Мнения: 284
Mr. Green


И една красива история
Скрит текст:
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash3/556497_3514014382 … _1397014749_n.jpg
Какво е Щастието?
Веднъж стария мъдър котарак наблюдавал малкото котенце. Котенцето бягало в кръг и се опитвало да си хване опашката. Стария котарак стоял и наблюдавал, а малкото котенце се въртяло, падало, ставало и отново хуквало след опашката си. -Защо си гониш опашката? – попитал стария котарак …
-Казаха ми – отвърнало котето – че моята опашка, това е моето щастие, и затова се опитвам да го хвана.
Стария котарак се усмихнал, така както могат да се усмихват само старите мъдри котараци и казал:
-Когато и аз бях малко котенце, също ми казаха, че в моята опашка е моето щастие. Много дни бягах след опашката си и се опитвах да я хвана. Падах без сили, ставах и отново се опитвах да я хвана. В един момент се отчаях и тръгнах. Просто тръгнах на където ми видят очите. И знаеш ли какво забелязах изведнъж?
-Какво? – с удивление попитало котенцето?
-Забелязах, че където и да отида, опашката ми винаги е с мен…
Много готино!

# 729
  • Мнения: 4 785
Аз да не прибързвам да се хваля, ама не мога...  Mr. Green
Малчо вече си има име Мистър Пикълс (кисела краставичка), защото понякога е доста кисел  Whistling Ако в краен случай се окаже госпожица ще стане Мис Пикълс. Вчера цял ден се мъчихме с храненето, то плюе аз бутам, абе ужас... вечерта се сдобих с мини биберонка и снощи дори схвана какво да прави. Тази сутрин моето участие беше сведено до минимум и така лакомо лапа, че само дето не се просълзих от умиление  Crazy От препоръчаните 10 мл. то изяде 10, при положение че преди хапваше най-много 4-5 и то с 30 минутно мъчене от моя страна... И другото е, че не се обажда цяла нощ, втора нощ е тук и като заспи и чак сутринта като ни усети, започва да врещи. Но до сега не сме имали нощно хранене, хем снощи яде за последно в 9, но после заспа и аз не го и будих, реших, че като спи, значи не е гладен и сам ще си поиска. Crazy В момента нещо не е съгласен със ситуацията и плаче, но знам че е нахранен, топло му е, пуснах го 5-10 минути да обикаля около мен, но пак го оставих сам, за да заспи - то сега нали спят и ядат, но може и да не му се спи, цял нощ спа...

Още ме притеснява, че не е ходил по голяма нужда, но истината е, че само снощи и днес хапна нормално. По малка нужда ходи. Правя му масажи винаги след ядене. Според мен го боли коремче, може и заради това да е неспокоен, ако само се изходи вече ще е супер всичко. Ако и днес не го направи, утре ще трябва да го заведем на вет. за клизма, няма как иначе.

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 101
Трейси, живо си представям картинката с бебето   babyuu. Мисля си обаче, че е възможно да го мъчат и глисти животинчето, защото съм чувала, че се предават от майчината кърма. Така че е напълно възможно да има. Не знам дали е прекалено скоро, но те съветвам да го заведеш на ветеринар да го погледне и да даде насоки за правилното отглеждане на мъника. Пожелавам ти да порасне здрав котак и много да те радва  Hug

# 731
  • Мнения: 4 116
Да ви се оплача от Суши, съборила ми е гримове разни вчера и си е играла с тях. Един ден забравих да си дръпна ципа на чантичката... и спиралата ми я няма никъде! Ще го убия това животно!
Сутринта в 5 се е разиграла с разни нещица, които си търкаля по ламинат  и то дрънчи много досадно. няма да се разберем с това ставане в никое време  Crossing Arms

# 732
  • Мнения: 4 785
Ами аз поне от предните ми опити знам, че при кучетата става на 2 седмици вътрешното, а при котетата чак на 6-тата седмица и после се повтаря на 8-ма и 10-та. Пак ще проверя, но мисля, че така беше, аз затова не бързам да му давам хапчета, пък и е малко още.

И аз очаквам периода, в който ще ни буди в 5, просто не знам... Заки беше ужасен! Спеше от 8 до 10 и после буйстваше от 00:00 до 2, после от 4 до 6 и после заспиваше.... еее беше ужасно! И сега като по часовник става в 4 и 30 да си играе  Tired Лошото беше, че аз го бях научила да спи с мен и едва го отучих - такъв рев беше нощно време  ooooh! Сега Пикълс спи сам, въпреки, че е толкова малък и мисля да запазим тази тенденция - никаква котка в леглото и без това предпочитам да гушкам голямата котка (мъжът ми)  Whistling

# 733
  • Мнения: 4 116
На мен ми харевсва да спи при мен, но не да ме буди в 5!

# 734
  • Мнения: 2 510
На мен ми харевсва да спи при мен, но не да ме буди в 5!
То и моя беше същия. Около 1 година / колко успокоително звучи/ поотмина.
През лятото е по- лесно защото оставям вратите отворени и се движи, но през зимата е кошмар и вечер лягането и ставането нощем и сутрешното будене. През деня си поспива където намери усамотено място. Него да будят не харесва.

Общи условия

Активация на акаунт