Проклятието на красивата жена

  • 71 130
  • 1 518
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 10
Аз си взех пуканките,хайде,мамчета,доказвайте се! Laughing

# 1 501
  • Варна
  • Мнения: 289
Е па аз съм си 'убава от малка...и... Joy Laughing

# 1 502
  • Мнения: 2 448
Дебелите вежди и мъха отличаваха и мен, като добавим и нарицателното „зубър“ – сещай се...
Но аз мисля, че към 29-30 някъде разцъфтях...поне познати така казват, а и аз така мисля, не знам...

Дори не мога да си те представя с дебели вежди. Мислех, че са ти естествено твърде тънки и рехави, защото поне на снимки се вижда, че много ги рисуваш. Иначе и аз се присъединявам към познатите ти, скоро засякох някакви твои снимки във фейса, повече ми допадна, отколкото на тези, които беше пускала във форума преди време.

# 1 503
  • Мнения: 1 288
Като съм разцъфнала, не означава, че съм станала красавица, а за оценката се оглеждам в мъжките очи. И интересът се повиши, неимоверно.

# 1 504
  • Мнения: 41
Вилико помня, че беше пуснала една снимка със сина си, беше много красива на нея, други не съм виждала.

# 1 505
  • в Кошера
  • Мнения: 2 228
Май към 30-така истината лъсва. Съвсем сериозно го казвам.  Naughty Пък тийн-периода изобщо не го коментирам, тогава нищо не е това, което е.  Mr. Green

# 1 506
  • Варна
  • Мнения: 289
Аз не се сещам, Вили, хайде, пусни снимка  Grinning

О, има страхотни деца на по 15 г., но, да наистина тогава не винаги остават нещата такива..

# 1 507
  • Мнения: 1 288
Май към 30-така истината лъсва. Съвсем сериозно го казвам.  Naughty Пък тийн-периода изобщо не го коментирам, тогава нищо не е това, което е.  Mr. Green

Зависи от типа структура на лицето, според мен. С годините подкожните мазнини от лицето намаляват, т.нар. baby fat и на някои жени не им се отразява добре тази промяна.

# 1 508
  • Мнения: 7 947
Дебелите вежди и мъха отличаваха и мен, като добавим и нарицателното „зубър“ – сещай се...
Но аз мисля, че към 29-30 някъде разцъфтях...поне познати така казват, а и аз така мисля, не знам...

Дори не мога да си те представя с дебели вежди. Мислех, че са ти естествено твърде тънки и рехави, защото поне на снимки се вижда, че много ги рисуваш. Иначе и аз се присъединявам към познатите ти, скоро засякох някакви твои снимки във фейса, повече ми допадна, отколкото на тези, които беше пускала във форума преди време.

Ми...аз не ги рисувам - боядисвам ги всъщност, и скубя, разбира се... Embarassed
Всъщност аз се промених доста за няколко години, най-малкото цвета на косата - съответно и стила и дрехите и....
Като съм разцъфнала, не означава, че съм станала красавица, а за оценката се оглеждам в мъжките очи. И интересът се повиши, неимоверно.

Ето това имам предвид и аз.  Peace

Веси - стига толкоз, достатъчно дадох на хиените храна  Wink

# 1 509
  • В Космоса
  • Мнения: 9 883
Честно казано знам всякакви варианти  - красиви малки деца погрозняват в тийн възраст, красиви тийнове погрозняват в зряла възраст, грозни от всякакви възрасти се разхубавяват на по-късен етап... Някаква закономерност не съм забелязала. По-скоро моите наблюдения са, че хубавото си остава хубаво, макар и не толкова младо и свежо, а дори и понапълняло, а грозното си остава грозничко, дори и поотслабнало и поускубало мустак.

# 1 510
  • Варна
  • Мнения: 289
....и поускубало мустак.

винаги стигаме до космите, рано или късно.. Joy

# 1 511
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Аз си взех пуканките,хайде,мамчета,доказвайте се! Laughing
Ай да кажа: +1 Mr. Green

# 1 512
  • Мнения: 2 592
....и поускубало мустак.

винаги стигаме до космите, рано или късно.. Joy

Майтап няма, но много жени не осъзнават колко ще се промени лицето им, ако се откажат най-накрая от заветения мустак, който пърха над горната им устна.
Не знам защо така старателно си го отглеждат някои жени  Rolling Eyes

# 1 513
  • Варна
  • Мнения: 289

Не знам защо така старателно си го отглеждат някои жени  Rolling Eyes

естествена красота  Peace

# 1 514
  • Мнения: 15 619
....и поускубало мустак.

винаги стигаме до космите, рано или късно.. Joy

Майтап няма, но много жени не осъзнават колко ще се промени лицето им, ако се откажат най-накрая от заветения мустак, който пърха над горната им устна.
Не знам защо така старателно си го отглеждат някои жени  Rolling Eyes
Аз досега жена с мустак не съм срещала.

Общи условия

Активация на акаунт