Отговори
# 705
  • Мнения: 615
Adelayda мен от около месец ме боли доста силно отдолу пубисната кост /или както се казва  Crazy/, питах лекарката, каза че от тежестта е нормално, а то дори и нощем болката е там и ми е трудно да се обръщам.
daphne13 мила давай девойката аз ще съм добра свекърва   Mr. Green, ако не друго поне имам пример каква НЕ трябва да бъда  hahaha.
Това ме подсети за една случка преди 2 години някъде - малкия беше на 5 и сме отишли на реката на разходка - те с колелетата. Питат ме дали може да се спуснат с колелетата от най-стръмното на дигата, и аз съответно отворих широко гърло  smile3514 - Неееееееееееее, съответно виждам как дребосъка се спуска надолу без да се притеснява ни най-малко от моята забрана.
Аз така  newsm09 въобще не мога да кажа и дума, а той отдолу крещи:
-Айде бе батииии пускай се - брат му не иска, и той ядосан вече - Както днес те командва майка ти, така утре ще те командва жена ти   #Crazy

# 706
  • София
  • Мнения: 230
Здравейте, момичета!  Peace

Ние с мъжО дадохме старт на подготовката за бебето с основното чистене- вчера той беше изчистил и подредил мазето, днес имахме седмично почистване у нас... Колкото и да не ми е приятно, бързо се измарям, пуфтя и пъшкам...  Embarassed Tired Но, полека-лека ще разчистим, изперем и измием всичко. Ние двамата си действаме, няма на кого да разчитаме за помощ и по- добре Wink Не мога да се оплача от половинката- през седмицата няма как да ми помага, защото е на две работи, но събота и неделя... Hug

Искам да помоля мамите, които вече са минали по този път за съвет- колко шишета да купя? Харесала съм си един комплект на Tommee Tippee с 3 шишета x 150ml и 2 x 260ml+ капачки и още нещо, но не знам дали е удачен...  newsm78

# 707
  • Варна
  • Мнения: 483
Juleto, аз също си поръчах комплект на Томи Типи. Като гледам сестра ми има поне 5-6 шишета и ги ползва всички (те обаче са на кърма и АМ и бебо не иска да суче), но тя и 10 да имаше пак щеше да ги ползва. Според мен е въпрос на оргнаизация и като цяло мисля, че тези 5-те от комплекта ще вършат идеална работа. Ососбено ако сте изцяло на кърмене може и изобщо да не трябват шишета.

# 708
  • Мнения: 307
Oblak стана ли сладкиша.
Момичета утре ми стискайте палци, че ще ходя да подавам документи за една магистратура в софийския. Палците са защото ще ходя с Митко и ще го возя на маршрутка. Стискайте палци да не се изнерви от пътуването и да свършим работа Simple Smile

# 709
  • София
  • Мнения: 131
Adelayda, болките са от разширяване на таза, и аз съм така от около 2-3 седмици. Предполагам, че  и при теб е по-кофти сутрин и докато лежиш, като се пораздвижиш и минава. Абсолютно нормално е, в някой сайтове пише, че минава след раждането, така че търпение Simple Smile
sinapovaaya, имаш стиснати палчета от мен  Wink
Yani_4ka, и на теб едни стиснати палчета, да се похвалите после и да разкажеш подробно за апартаментчето Simple Smile
Дани, не отидохме на ресторант Sad ама минахме прех H&M и си взех един клин, така че си замълчах за неспазаното обещание, а и много готино бельо за безумни пари, ама е много красиво и не се сдържах  Embarassed

# 710
  • София
  • Мнения: 131
мамита, утре мисля да ида в МД на лекцията, въпреки че не съм се записала. Надявам се да се засечем там Simple Smile

# 711
  • Мнения: 0
Плежърче, честити придобивки - с кеф да си ги носиш....на мъжа не му се ядосвай, а му извади душата с памук  Twisted Evil
sinapovaaya имаш стиснати палчета от мен Simple Smile
И аз ще ходя на лекцията в МД - хайде, кой още ще се присъедини? Може след лекцията да ходим на кафенце, например.....

# 712
  • Мнения: 319
Juleto, в началото ползвах 2-3 шишета от 125 мл само. Но имай в предвид, че се захабяват и аз сменях на 2-3 месеца най-много. Аз за сега се заглеждам по НУК, но да видим кво ще измъдря. Този път силно се надявам да успея с кърменето, пък да видим.

# 713
  • Варна
  • Мнения: 506
Амииии... загледах се в един филм, после ми се доспа, а после беше много горещо, след това пък трябваше да ходим на разходка...иии отпадна Embarassed

# 714
  • София
  • Мнения: 1 984
Добро утро.
Да ви се оплача, в петък ме заболя зъб,ама малко и реших,че може да съм наранила венеца докато хапвах,да ама вчера като ме сви след като се наобядвах,ужас росто.Обадих се на моя приятелка зъболекарка - запознахме се покрай първото дете и нейното второ и тя ми каза да съм отивала да ме види.На пръв поглед нищо,каза,че съм имала някакво повърхностно минятюрно кариесче и ми вика не варвам да ти стига чак до долу от него да те боли,тръгна да пили жената  ooooh!  до долу кариес пулпит вече,а наскоро ми оправи всички зъби,ама нали сега губя много калций и явно е станало оследните 6 месеца тази беля,упойка,пили,пили и сега ми сложи и лекарство,няма как без него и ще вадим нерви в четвъртък  ooooh! И това ми дойде до главата,ама какво да правя и предния път като бях бременна ме удари в зъбите.  Sad

Оплаках се,а сега пък се радвам на лошото време,расота е този вятър.Жалко,че ще е само до сряда и после се оправя  Cry
Днес бих дошла на лекцията най-вече,за да се видя с някои от вас,ама няма да има кой да гледа Ники и пак ще пропусна  Sad
Много хладен и хубав ден на всички ви желая! Hug

# 715
  • Мнения: 615
Оплаках се,а сега пък се радвам на лошото време,расота е този вятър.Жалко,че ще е само до сряда и после се оправя  Cry
И аз му се радвам много, все си мисля, че колкото и да се оправи свърши се вече с горещините  Praynig. Аз по този повод мисля да се отдам на разходки, защото този месец съм качила 4кг. ooooh!, ама пък и моето движение беше от спалнята на дивана, до хладилника и обратноэ Mr. Green

# 716
  • Мнения: 280
Добро утро, голяма жега си беше през уикенда и си мисля че беше последната.
Добре дошли на новите мами. Лека и безпроблемна до финала.
Честито на мамите с нови придобивки.
Yani_4ka дано безпроблемно подпишете договорът за новото жилище.

За секса - при нас е мираж, но и нямам грам желание. На прегледа док. каза вече по внимателно и по рядко да е. А пък и имам пресен случай с колежката, в 8-мес. роди в резултат на секс.

За общинската помощ - вчера говорих с братовчедка на мъжът ми, която работи в нашата община и тя ми потвърди че от тази година са гласували помощ за новородено дете, така че мога да разчитам на 200 лв, които не са ми хич излишни.

Juleto като разглеждах за шишета и аз видях този комплект, но мисля че няма смисъл първоначално за толкова шишета. Все пак ти си прецени и виж точно как ще ти дойдат паричките ако ги разбиеш, защото според мен 2-3 бр. за началото са напълно достатъчни ако си на кърма. Аз също мисля да си купя от тази марка но само 2 бр. с различна вместимост.

Sinapovaya дано днес детенце не ти създава проблеми и се запишеш успешно. И да попитам ти редовно магистратура ли ще запишеш. И ще можели по този начин да вземеш паричките, които дават за студентки.

# 717
  • Бургас
  • Мнения: 231
Здравейте, момичета.
Ходихме при свеки в Плевен, голяма жега беше, те нямат климатик, едвам изкарах. Оставихме децата до 15 септември, тогава ще ни ги докарат.

Ходих на видеозон там и ми казаха, че ще имам момиче. Толкова много се разочаровах, че няма да е момче, след като първия път ми казаха.  Cry
Все още се надявам, че е объркала, защото ме гледа една млада и притеснителна д-р Йорданова, след като каза момиче и казахме, че предния път доц. СТойков е казал момче, тя го извика и той гледа въртя ме и каза пак жена. Надявам се, че може д аго е направил за да я защити, че тя много притеснителна.
За секса - ни го практикуваме редовно всеки ден, а като ги няма децата и сутрин и вечер, аз имам огромно желание.
За шишетата смятам да си взема на авент.

# 718
  • София
  • Мнения: 1 984
yana_kuncheva аз пък все още вярвам,че ще е момченце,просто моята таблица позна и за двете ти дъщерички и за третото ако си спомняма добре каза момче.
А за секса направо не знам как успявате  Shocked
То и ние не сме на пост,ама чак всеки ден си е подвиг и мен малко ме е страх,но внимаваме и по-полека,не е зле,дори имаме много хубави моменти последната седмица,нали сме влюбени наново  Mr. Green


sinapovaaya
сигурна съм,че ще слуша юнака,а какво ще учиш точно?

Момичета аз къде да разбера,дали нашата община дава тази допълнителна помощ?

# 719
  • Мнения: 280
Момичета аз къде да разбера,дали нашата община дава тази допълнителна помощ?
Първо пробвай чрез Google, ако не успееш или за по сигурно намери телефон и попитай. А пък най-сигурното е на място да отидеш.

Общи условия

Активация на акаунт