Мама пере дрешки и простира, че СЕПТЕМВРИйчето все повече напира!

  • 21 956
  • 723
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 39
Ариел,зная че не се работи,но Господ ще прощава.Трябва да си ги доприготвя нещата,че няма кой .
И да ви  кажа разочарованието си от обиколника на Бертони-еми ,че сви се,а го прах на най-финната си програма и то за 30 мин.Сега трябва да мисля варианти как и с какво да допълвам при слагането им на кошарката. Thinking

Стаси,радвам се че всичко е наред Hug

# 46
  • Мнения: 237
Стасиии, радвам се, че вече си вкъщи  Hug Вече наистина само за раждането на бебка в болницата, малко остана, дръж се  Heart Eyes

# 47
  • Мнения: 24
Eдна от нас..Съвета ти ДЕЙСТВА!!!Няма хър няма мър...обсъдили сме и млъква.Е тва е да ти каже някой по препатил кво да правиш за да си спестиш нервичките.Благодаря ти много Hug Hug Hug

# 48
  • Мнения: 135
Stasy87 миличка вече в къщи  Hug супер да си мислиш само за бебка и да си почиваш много .
Супер снимки имате ей тумбачета  Laughing
Даная защо така с това пране ти ли беше казала че и други бебешки дрешки са ти се свили ???

# 49
  • Мнения: 437
Stasy87 добре дошла у дома, мила!  Hug Hug Измъчи се и ти - повече да няма такива.
anghella ама и ти с едно сладко  Hug Heart Eyes Heart Eyes И тая камуфлажна рокля
Моите кг са повечко, ама са си основно на корем и малко на бедрата, ръцете и гърдите, но не мога да го скрия с нищо, та си нося прилепнали дрехи и си развявам гордо тумбака. ааа, имам и един потник дето така ме скрива - изглеждам дебела, не бременна  hahaha
Milena_87 екстра, че върши работа.

# 50
  • Мнения: 1 639
 Усмихвах се до едно време, ама последния път и се изцепих и аз - Оле ама ти колко си остаряла  Shocked Shocked hahaha . Е от тогава не ме закача  Mr. Green

 newsm48 Много добро попадение.

Егати мързела ме гони днес.  Tired Отвиснах си във форума , а уж имах планове
да излена по-рано... След малко тръгвам за работа.  smile3507

# 51
  • Мнения: 24
Честит Имен Ден на всички! Нека Богородица да ни пази!
 Аз не съм съвсем Мария, Марина съм, ама ще почерпя за празника!
 
 Ани, много хубави снимки, Камен е страхотен!
 И аз тази нощ много лошо спах, нещо ми се гадеше, по едно време почна коремчето да стяга...та си мислих дали да не почна раждането, обаче днес бях на тоново и всичко е ок, няма контракции, бебето е добре, та се поуспокоих малко.

# 52
  • Мнения: 10
Честит празник на всички именници, на всички бъдещи и настоящи мами!    bouquet
Запис и отиваме да си видим бебка и да чуем тонове. После ще разкажа.

# 53
  • Мнения: 0
F.a.t.e., благодаря за темата!

Завърнах се от лекар.  Очите са ми достатъчно добре, за да мога да родя нормално. newsm44
Направиха ми и нови вагинални прегледи. Всичко е добре - чисто влагалище, шийката малко е омекнала. Записаха ми и нови тонове - няма контракции. Всичко е наред, т.е. от вчера - фалшива тревога.

# 54
  • Пловдив
  • Мнения: 14
Здравейте,бъдещи мами.  smile3525Аз днес съм именничка и макар и виртуално, ще ви почерпа за мое здраве.Нека Богородица бди над всички нас в най-трудният момент, който предстои, и най-вече живот и здраве да гушкаме сладки бебоци накрая. Честит имен ден и на другите именнички! Tada



# 55
  • Бургас
  • Мнения: 420



Иначе дълго с М ... аз харесвам Магдалена и Моника  Heart Eyes


[/quote]
Ами Миленка newsm47 Много сме хубави, умни, интелигентни, добри, срамежливи и най-вече скромни Rolling Eyes Heart Eyes

Стаско, добре дошла у дома Hug
Аз тръгнах да запаля една свещичка на църква, ама то няма такъв митинг днес;(  И всички се правят, че не ми виждат корема и което е по-странно - че съм с малко дете ooooh! Няма такава нация ooooh!
Стефи, не успях да стигна до Гамишев, че нямаше кой да гледа малкия в последния момент.

# 56
  • Мнения: 2 802
Аз се завърнах от хайманосването  Mr. Green
Ходих до един магазин и отскочих и до църквата ... запалих свещичка и се помолих за всички нас за едно леко раждане и всичко да мине нормално  Hug Попа ме понамокри с една китка ... и дим да ме няма  Mr. Green

Бена ... на много хубава дата ти е предложил ... романтик е значи  Heart Eyes

Ариел ... Анхелче ... много сладки пупи  Hug Всичко наистина е до дрехата  Crazy

Стефанелче ... снощи и двете сме раждали значи  Joy Joy Joy

Охххх Стасииии  Hug радвам се, че вече сте вкъщи ... макар и не за дълго сигурно  Mr. Green но вече спокойно можеш да очакваш бебка, защото избута почти до финалната права  Hug

Зайче ... хич не подскачай такава  Mr. Green ами ела кажи две думи ... как си, какво става с вас  Hug

Миленка ... чак аз се нахъсах онзи път и сега много се радвам, че има ефект   Twisted Evil Mr. Green

Джулия ... супер новини  Hug

# 57
  • Мнения: 122
Мели наистина не спах цяла вечер. Като легнех и се задушавах, пък и после ми дойде музата да се карам на тоалетната. На всичкото отгоре сутринта разбрах, че джипито ми е в отпуска и така трябваше да чакам 1,30мин. пред другия кабинет. Не ми стига всичко това ами и като слизах от асансьора по стълбите ми се схвана крака и щях да падна. Хубаво че моичкият и дъщеря ми бяха зад мен да ме хванат. Голяма беля щях да си отворя.
Стаси добре дошла мила.
Аз няма на къде трябва да пусна дъщеря си на училище и нямаме занималня.Ама те така или иначе ги натоварват много и ги държат по цял ден. Само дано да мога да и обръщам внимание и да не съм изнервена,че казват че в пети клас било най - трудно.
Мели пиши за впечатленията си за Гамишев.
Сега отивам да се опитам да поспя че вече съм като зомби. Дано да успея, че едвам дишам от тази хрема с кръв.

# 58
  • Мнения: 122
Мели видях, че си писала.Сори
Джулия браво много добри резултати от прегледа.

# 59
  • Мнения: 526
Докато гладя, готвя и търча около милото сте изписали старата тема и новата сте наченали  Laughing
Фейт, както винаги прекрасна!   bouquet  bouquet
Ама че съм и аз, Честит празник Варна    bouquet Hug
juliya_r радвам се, че всичко е наред при теб!
beefeater, Mince Ама вие милост нямате ли?  smile3505 Този пъпеш, така съблазняващ, ми събра погледа  Laughing
Аз продължавам да гладя, че се насъбра доста пране  1ironing

Общи условия

Активация на акаунт