Разделно хранене 52

  • 43 222
  • 756
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 20
Благодаря на всички за хубавото и топло посрещане   bouquet
Радвам се, че съм схванала идеята и съм права за разделното хранене, остава и да я спазвам Simple Smile
За сега наистина ми е лесно, дано да е така занапред  Crazy

# 31
  • България
  • Мнения: 490
привет момичета
чета все хубави неща тук и много ви се радвам
аз ходих в Жеравна в събота и съм многоооо възхитена от преживяното....то музика,то танци....пълен релакс..времето спира и живееш само с момента...това може би е един от най-прекрасните сни в моя живот.....до година живот и здраве пак...имам снимки с носийката във фейса...
малко по-малко започваме да мислим за училището,ще има шопинк скоро...ако сте доволни от някой онлайн магазин за детски дрехи казвайте-май предпочитам от нета от колкото да пътувам до друг град..
от 4-5 дни никак не съм режимна,хапвам си и това е....много работа,малко сън и имам нужда от по-калорична храна
замислям да скъся доста дългата коса,та да видим дали ще стане..малко ми се свиди
хайде ставам че пак на работа ще ходя,поздрави на всички и добре дошли на новите момичета

# 32
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Вместо кафе, ще ви споделя това:

Прекрасен ден ви желая Hug.

# 33
  • Мнения: 20
Много сладка маймунка Simple Smile
хубав ден и от мен

# 34
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.
Къде се загубихте всички Hug.
Да сложа кафенце, пък вие елате кажете как сте Crazy. Засега с добро, после ще вадя бухалката Mr. Green Joy.
gundie - девойката не ще ли да идва Heart Eyes?
росито - догодина и аз ще ходя в Жеравна, само хубави неща чувам за фестивала Crazy. С носии сте много хубави Hug.
Гале - ще има ли тържество или само семейно Hug.
Хубав ден  bouquet.

# 35
  • Мнения: 4 070

gundie - девойката не ще ли да идва Heart Eyes?

Тц, no no

# 36
  • София
  • Мнения: 336
Девойката ще е с характер, а? Hug. Ти си спокойна, нали Heart Eyes.

# 37
  • Мнения: 1
Здравейте, момичета1
Аз се явявам с добро НЕ ЩЪ бухалки.
Хепи, благодаря за кафето.В неделя ще има детско парти в едно завадение.
gundie, е значи ще е дева мацката.
 Hug на всички.

# 38
  • Мнения: 1 380
Здравейте момичета, Hug
лек и ползотворен ден!

# 39
  • София
  • Мнения: 336
Добър ден  bouquet.
.
Сладкишче Hug. Как са принцесите? Как е работата? Сигурна съм, че се справяш, ама да питам Hug.
gundie - май ще ни зарадва скоро Praynig Hug.
Гале - ще чакаме снимки от партито, явно ще е запомнящо се Party. Какво избрахте за подарък Crazy.
Моят ден тръгна объркано, съответно ядох глупости Crossing Arms. Утре ще правя първата си самостоятелна зимнина - лютеница Crazy Joy. Ако някой има идеи, сега е моментът да сподели Mr. Green.
Хубав следобяд!

# 40
  • София
  • Мнения: 336
Имаме си разделно бебе Party Heart Eyes.
Цитат
Eто гоооо, най-чакания щъркел, сраснах се с телефона от снощи.... Гунди си има прекрасна дъщеричка! Много да и е здрава, добричка и умничка, да радва мама и татко и да е горд с нея батко!
А ето и посланието на гордата мама: Ще ми викат Ния красотия, 3200 се родих и за малко мама просълзих, с 50см в живота стартирам, скоро искам всичко да разбирам!  [/b] [/color]

Честито бебе, gundie  bouquet. Да ти е жива и здрава, много щастлива и обичана Hug Heart Eyes. Ния е прекрасно име Heart Eyes. Ти да се възстановяваш бързо и скоро да дойдеш да разкажеш!

# 41
  • Мнения: 5 138
Честито на Гунди, да и е жива и здрава розовата радост и с такава прекрасна и грижовна мама е истинска късметлийка тази Ния красотия  Hug

Милички влизам само да ви кажа чао за петнайсетина дена в които не искам да чувам за компютър и телефон, последните два дена намразих тези два атрибута и едва ли ще се докосна  до тях по време на отпуската  ooooh! ще ми липсвате  Hug
Лека вечер и умната  Mr. Green ха ха кой го казва

# 42
  • Мнения: 2 724
Ехаааа ,каква хубава новина !
Честита дъщеричка на gundie, да им е жива и здрава и много да я слушат   bouquet  bouquet  bouquet!
Невракова ,пожелавам ти една вълшебна отпуска, да се заредиш с много настроение и сили за нови подвизи Laughing Hug! После да разказваш ...
Hие днес сме по маршрута Асеновград, Бачковски манастир и ако има време, много ми се иска да отидем до Кръстова гора .
Оставям ви ,защото от кухнята се разнася страхотен аромат на габровски кифлички, да не ми замирише на изгоряло ... Laughing
Иначе от вчера съм на строг режим, защото организмът ми започна да се бунтува сериозно .
Цунки от мен, прекрасни почивни дни на всички Heart Eyes

# 43
  • Мнения: 2 999
Гундииии страхотна новина! Mr. Green
Жива и здрава да ви е малката принцеса, да е дарена с мъдрост и късмет.

Алексче, така е мило - като се кривне повече от известно време - става страшноооо Heart Eyes
Гушшнг зо всички вас дами Hug

# 44
  • Мнения: 1
ГУНДИ, ЧЕСТИТА ТИ ДЪЩЕРИЧКА - НИЯ.ЖИВА И ЗДРАВА ДА Е И МНОГО РАДОСТ ДА ВИ НОСИ.
Алексче, какви са тези габровски кифлички?
Хепи,първата част от подаръка е книга с приказки, а втората ще е нещо златно за да й остане.
Що се отнася до лютеницата имам страхотна рецепта при това без варене.7кг. червен пипер се изпича, обелва се и се смила.Добавя се 1 буркан/800гр./доматено пюре,3-4 с.лъж. сол,5с.лъж. захар или мед,350мл. сгорещено и изпържено с хапка олио, което след това е изстудено.По желание магданоз и 3-4 скилидки счукан чесън.Всичко се разбърква добре ,пълни се в буркани и се стерелизира за 10мин.
 Hug на всички.

Общи условия

Активация на акаунт