Разделно хранене 52

  • 43 252
  • 756
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 999
Здравейте сладурки вече от родна земя  Hug

Гледам болни е имало, ама и стриктно разделни  Hug
Алексче, Нерви оправихте ли се?
аз нали изкарах гадния вирус във финско, нали работих като луда последните месеци преди заминаване и имунитета се срина. Сега се върнахме към нормалните ангажименти.

хубав ден  bouquet

# 736
  • България
  • Мнения: 490
привет момичета
много студено тази сутрин ей Crossing Armsзамръзнах
сега съм си на топличко с чаша ментов чай
днес ще хапвам рибена супичка
ако не се лъжа луната е на 12 и мисля утре да съм на фрешчета и анг.сол
знам че не е ден за детос,но имам голяма нужда от него
и да се похваля от вчера правя разгряването на Румяна Илиева и разгледах диетата и за булки и упражнението там :)30мин си тренирам  Rolling Eyesами добре е за човек който никога не е правил и грам упражнения
хепи млада си Simple Smileи красива и  заслужаваш целия целия свят да те види в твоя ден
аз не обичам много шумотевицата около мен
Dundy Sladurska добре дошла Hug
Fringe1981 при нас е весело Simple Smileи си говорим за всичко,нямаш мърдане от тук
 
спокоен ден от мен Hug Hug Hug

# 737
  • Мнения: 0
Здарвейте,разделнички Hug  bouquet.Имам нужда да ме насърчите,че режима си действа,че бях на разделно около седмица и половина и понеже кантара не мръдна,се отказах,но сега пак съм го започнала,можете ли да ми кажете колко кг. сте свалили и за колко време.Много се нуждая от подкрепата ви и от съветите ви.Много ми харесва този режим и най хубавото е,че не се забраняват никакви храни,като се има предвид,че всички диети забраняват въглехидратите,то тук са разрешени Mr. Green.Преди бях на диета без въглехидрати и наистина много бързо и много килограми свалих,но в момента в който започнах да включвам ориз,хляб и картофи и отново качих почти всичко свалено Cry.разбрах,че от бързите диети файда няма както се казва,гладен и дебел,а на мен ми писна да съм гладна като куче и с временен резултат.Много ще съм ви благодарна да ме подкрепите,насърчите и да ми дадете съвет от къде да започна с разделното,засега успявам да се храня до обяд само с плодове и да не смесвам протеини и въглехидрати в едно хранене,но смесвам въглехидрат със въглехидрат и протеини с протеини,но си мисля,че това не е достатъчно.Вие смесвате ли различните протеини и различните по вид въглехидрати,т.е месо със сирене,на едно ядене и картофи със хляб на друго ядене.Този път искам да съм постоянна и да направя режима както трябва.Да не да бъркам с разделянето на храните и после режима да ми е виновен #2gunfire.Много минуси ви пожелавам  bouquet и ви благодаря за отговорите и подкрепата

# 738
  • Мнения: 5 138
Хей сладурки кажете дзак деее
аз слабея ли слабея, дрехите ми се въртят паласките се топят  Laughing много съм хепи
на кг. незнам как е че кантарев е без батерия но личи отсякъде.
Но този път съм 101% стриктна, яд ме е че днес не мога да съм в крак с луната , че ми е бобов, но си направих елда със зеленчуци, което е най малкото зло за такъв ден и се надявам пак да съм надолу.
Хубав и слънчев ден после пак ще намина  Hug

# 739
  • София
  • Мнения: 336
Добро утро  bouquet.

SLUNCE - естествено, че ще те подкрепим Hug. Няма да се отчайваш, ограничи малко въглехидратите, намали или спри хляба и повече движение. Аз със стриктно разделно и спорт свалям по 1 кг за 10 дни - 2 седмици. Но при всеки е различно.
Нерви, кефи ме настроението ти Hug.
Дънди, добре дошла Heart Eyes.
Росито, то не се знае докато стана булка на колко години ще съм Joy. Но годините нямат значение нито за щасието, нито за красотата. Желая ти незабравима сватба Hug.
блейтиту къде е?
Аз вчера фитнес, днес - танци, утре фитнес, неделя танци и така Mr. Green.
Хубав ден  bouquet.

# 740
  • Мнения: 4 070
Привет, дами !  Hug
Връщам се в семейството на разделните. bowuu Сега ми е много по- лесно, понеже заради Ния не мога да ям все още млечни и така един вид храни ми отпадат да ги мисля, те не че млечните се съчетават много. Мислех да почват 90 дневната, но някои неща при нея малко ме подразниха. Напр. че не мога да ям денем плодове, а само сутрин . Много ми е трудно да не пия кафе с мляко, това не знам как да го избегна... Embarassed Искам да ви питам дали ядете само един вид храна на обяд и вечер, в 90 дневната нали това е условие и се чудех дали го практикувате за по-добри резултати ?
  bouquet  bouquet  bouquet

# 741
  • София
  • Мнения: 336
gundie - не вярвам, че това точно дава добрите резултати. Ако си навита, пробвай и ще кажеш Mr. Green. За мен яденето на едно и също нещо на обяд и вечер е досадно и задължаващо, защото на обяд не ям вкъщи, вечер гледам да е нещо на бързо и не готвя много...
И добре завърнала се в редиците ни Heart Eyes  bouquet.

# 742
  • Мнения: 4 070
За мен яденето на едно и също нещо на обяд и вечер е досадно и задължаващо,
Дааа и аз го смятам за трудно, особено в движение няма как ?? Интересно ми беше дали го правите. Wink

  bouquet

# 743
  • Мнения: 0
За много години момичета.
АЗ хем бях режимна по празниците хем качих и затова се завърнах към 90 дд Sad
Сега отново съм във форма дори и свалих още някой друг кг.
А относно храненето на 1 и също много не го спазвам.гледам просто да е в групата на разрешените за деня.Ако да речем ям кюфтета със салата за обяда ,за вечеря мога яйца със салата Simple Smile

# 744
  • Мнения: 0
Здравейте искам да ви пусна едно интервю с Петя Раева и как практикува тя с разделното хранене http://novanews.bg/news/view/2011/03/06/13084/%D0%94%D0%B0-%D1%8 … 0%B0%D1%82%D0%B0/.Според мен това е най либералния подход към разделното хранене и въпреки това е отслабнала със 30килограма.Аз се лутах няколко дена из различните версии на разделното и въпреки това съм 2 килограма надолу Mr. Green,За мен принципите който съм решила да спазвам са 1-до обед само плодове 2-да спра хляба тестените храни и сладкото 3-до колкото мога да не смесвам един протеин с друг и един въглехидрат със друг,до сега с третия принцип не се справям много,но с течение на времето и това ще стане Laughing.Лек и отслабващ ден  bouquet

# 745
  • България
  • Мнения: 490
набързо поглеждам какво правите момичета
днес си правя прочистване и утре ще е така,дано луната смъкне някое кило
вчера включих и тае бо,а днес и малко йога
лутам се Simple Smileно съм постоянна и ми е добре

: SLUNCE_ по-късно ще изгледам материала
и аз така съм решила като теб и около луната по няколко дни на фрешове

 gundie-за 90 дневната
почти никой не яде едно и също на обяд и вечеря
ако се спазва свалянето е по-голямо-става един вид моно диета
плодове някой момичета хапват и следобед
и кафе с мляко,че и 3 в 1 се пие там/аз също/
харесвам я диетата,но този път се отказах малко преди първия воден
във въглехидратен ден ми е трудно по здравословни причини
ако искаш пробвай известно време как ще ти се отрази
има групи в фейса,ако не си в тях може да ги потърсиш подкрепата е голяма там

нерви много ти се радвам на настроението и че започна най-сетна да отслабваш Hug Hug Hugбравоооо

хепи ти си ни спортиската,ти писа за Румяна Илиева тук/за сега и правя само загрявката и и  ми харесва режима и за бъдещи булки Simple Smile/ дай ми насоки какво да спортувам за изцяло начинаеща с клипчета  Hugда е Hug Hug Hug
 хубав ден сладурги,ще изведа малко пинчера на вън Rolling Eyesсамо анг.сол да не ми изиграе лоша шега Joy

  bouquet

# 746
  • Мнения: 4 070
Росито, благодаря за инфото.  bouquet
В темата им тук беше написано с болтвани и червени букви да не се пита за това и онова и да не се пие др. освен чисто кафе и аз дори не посмях да вляза да се запиша. Ами тогава може да пробвам. Hug

# 747
  • Мнения: 0
Росито, благодаря за инфото.  bouquet
В темата им тук беше написано с болтвани и червени букви да не се пита за това и онова и да не се пие др. освен чисто кафе и аз дори не посмях да вляза да се запиша. Ами тогава може да пробвам. Hug


питай бе ..ти па как някой ще ти каже да не питаш.Аз съм на 90 дд и съм минус 11 кг до сега за месец и малко,така че питай ме няма проблем

# 748
  • Мнения: 4 070
Росито, благодаря за инфото.  bouquet
В темата им тук беше написано с болтвани и червени букви да не се пита за това и онова и да не се пие др. освен чисто кафе и аз дори не посмях да вляза да се запиша. Ами тогава може да пробвам. Hug


питай бе ..ти па как някой ще ти каже да не питаш.Аз съм на 90 дд и съм минус 11 кг до сега за месец и малко,така че питай ме няма проблем
HugМен предимно това за кафето и плодовете ме тормозеше... малкото зверче суче по няколко пъти нощем и не спи спокойно и денем, ако поне плодове не хапвам съм загубена....а чистото кафе ми е извън възможностите от години- аз ползвам соево мляко....само с това бих съгрешила...вярно трудно е да се яде едно и също, особенно ако си в движение, но бих се постарала максимално за по-добър ефект... Hug

# 749
  • Мнения: 0
Росито, благодаря за инфото.  bouquet
В темата им тук беше написано с болтвани и червени букви да не се пита за това и онова и да не се пие др. освен чисто кафе и аз дори не посмях да вляза да се запиша. Ами тогава може да пробвам. Hug


питай бе ..ти па как някой ще ти каже да не питаш.Аз съм на 90 дд и съм минус 11 кг до сега за месец и малко,така че питай ме няма проблем
HugМен предимно това за кафето и плодовете ме тормозеше... малкото зверче суче по няколко пъти нощем и не спи спокойно и денем, ако поне плодове не хапвам съм загубена....а чистото кафе ми е извън възможностите от години- аз ползвам соево мляко....само с това бих съгрешила...вярно трудно е да се яде едно и също, особенно ако си в движение, но бих се постарала максимално за по-добър ефект... Hug
за кафето и мен ме нападнаха ,но в наалото си го пиех с мляко....сега вее свикнах без мляко.а щом кърмиш мисля че имаше тема и за кърмачки.можеш да си правиш и 2 плодови закуски.примерно в 8 и в 10...

Общи условия

Активация на акаунт