Разделно хранене 52

  • 43 264
  • 756
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 0
Здравейте момичета.Първо да ви кажа,че много ми хареса атмосферата във вашия форум,много се подкрепяте и отговаряте много точно и ясно и реших да се включа и да се боря заедно заедно с вас Hug.Да ви разкажа мааалко за мен,след няколко диети който съм правила и сваляйки за кратко време много килограми(20кг) и съответно качвайки ги пак за кратко време,разбрах къде ми е проблема,лично на мен ми трябва режим на хранене,който да не забранява храни,а просто да не ги смесвам.Много книги изчетох за разделното и да ви кажа честно малко се пообърках,защото в различните книги се допускат различни комбинации newsm78.Прочетох книгата на д-р Хей,Сила за живот1,книгата на Петя Раева и направо незнам от къде да започна,прочетох и вашата първа страница,браво за всички,вложили време и сърце за нея  bouquet.От книгата Сила за живот разбрах,че е добре да се закусва само с плодове,за да не се пречи на отделителния цикъл.И много инфо изчетох и накрая незнам кой принципи да следвам.От 2 дни плааахо се храня разделно,но незнам дали не бъркам някъде.Имам само едно въпросче какви салати си правите сега в зимния сезон?Има замразени зеленчуци по магазините,но са смесени с царевица,грах,моркови и броколи,мога ли да ги смесвам в едно хранене.Извинявам се за дългия пост,но наистина се вълнувам и се радвам,че съм си открила режима и този път завинаги,ще се оттърва от излишните си килограми.Успехи и на вас Hug  bouquet

# 721
  • Мнения: 2 724
Добър ден  Hug.
След снежното кафенце на Хепинцето май идва време за обяд  Laughing.
Роси, колко вълнуващо, предстоят ти толкова хубави неща. И както е казала Хепи, плюсове -минуси няма значение, но щом за теб са силни мотиви, значи ще успееш.
Хлябът, както си го написала ,е наистина доста, но ти сигурно имаш предвид една филийка, а не цял.
Мурка, при мен острия стадий премина ,сега не зная колко ще продължи чистенето.
Нищо не съм пила, само смуках прополис - много е гаден  Mr. Green.
 Fringe1981, SLUNCE_ добре дошли   bouquet.
SLUNCE_ ,има различни теории в РХ ,избери си тази, която най-добре ти пасва на теб и следвай нея.
В зимния сезон има много възможности - кореноплодни, зелеви, напоследък преоткрих червеното цвекло и си го хрупам с удоволствие в комбинация с моркови и зеле .Добавям лимонче, зехтин и сол, може и царевичка, ако ти харесва .
Khaleesi, пиша ти шестица  Grinning.
Нерви ,тази температура е ужасн.а Аз нямам температура засега, но съм отпаднала, всичко ми е запушено и кашлям дооста, милото казва ,че хъркам като хималайски звяр  hahaha, ма аз не му вярвам  Joy.
 blaithy, колко си потайнаааааааааа  Wink.................
Оставям ви, че имам работа. Цунки на всички  Heart Eyes.

# 722
  • Мнения: 5 138
Етоо съъъм, аз днес май ще оживея, ама как да не след като се сдобих с антибиотик от семейство пеницилинови  ooooh!  гнойна ангина с ужасно подути лимфни възли и отит  ooooh!
но щом отказах болничния значи не съм толкоз зле  Mr. Green
Днес ВХ ден крекери а за довечера хлебец със зелена салатка
Добре дошли на новите, за режима момичетата вече са ви информирали, вие си решете наистина кой автор ще следвате, аз за себе си реших че първо ще сваля кг. с някой друг режим , а РХ ще ми е начин на живот и верно че в нашата тема е най приятно и мирно, никой не трие сол на главата, не се размятат бухалки , който греши за себе си греши има ли смисъл да се репчим на някой, в 90дд все някой ти се кара и играе ролята на лошата и аз там не припарвам тази врътка.
Айде сладки мои хубав ден  Hug

# 723
  • Мнения: 0
Здравейте, красиви мами! И аз да се присъединя към вас- вече 3 ден на РХ  Simple Smile Първите 2 дни беше доста трудно, но днес вече се чувствам добре, засищам се от сравнително по-малко количество храна и най- важното спрях да ям боклуци от сорта на чипс и пр. Вие с какъв спорт комбинирате РХ? Аз карам велоергометъра вкъщи...

# 724
  • София
  • Мнения: 336
Нерви, не си казала, не сме те почнали newsm66 smile3540 smile3539 Joy.
Алексче, да се оправяш Heart Eyes.
cosmogirl_92 - добре дошла и успех  bouquet. Аз ходя на фитнес, народни танци и продължавам да пробвам различни неща. Ако искаш да си тренираш вкъщи, има хубави програми в темата за тренировки в домашни условия. Сайтът на Руми на мен най ми харесва bowuu.

# 725
  • Мнения: 0
happysmile Благодаря за хубавото приветстване Simple Smile Аз по принцип обичам да играя Каланетика, но напоследък нямам нерви да правя упражненията и затова си карам колелото Grinning
Много ви е хубава темата Simple Smile

# 726
  • Мнения: 468
Khaleesi, не си капацитет, ама си напълно права, та значи може и да си Mr. Green Hug.


 bowuu

Добре дошли на всички Simple Smile
Захванала съм се да забъркам едно свинско с доматки и кисели краставички, дано стане добре Simple Smile С милото си хупихме по коледа едно прасенце, за да не се налага да си копуваме от магазина, че последния път от Била си взех 2 пържоли и като ги сготвих станаха 2 хапки... За прасенцето знам, че е гледано на село, малко, младо и хранено само с хубави неща. Че в купешкото един бог знае какво му слагат Simple Smile
Та да питам, имам спомени, че може да се сготви със зелен фасул, правелно или се заблуждавам?

# 727
  • Мнения: 5 138
Та да питам, имам спомени, че може да се сготви със зелен фасул, правелно или се заблуждавам?
ако фасулчето е младичко и няма бобчета в него или съвсем мънинки  Simple Smile
Хепииии  Crossing Arms
Аз отивам да се записвам на фитнес на 10ти в къщи малкия ми пречи и нестава да играя каквото и да било , аз започна някакви упражнения и той веднага дойде почне да ми се катери, аз го гоня крякам на баща му да го махне и става страшна обстановката , там сама и точка.

# 728
  • Мнения: 0
Мацки, съжалявам за глупавия си въпрос, но позволено ли е да се яде Активия с мюсли?  newsm78 Това е любимото ми кисело мляко, другите не ги харесвам особено...

# 729
  • Мнения: 468
Киселото мляко май по принцип не се вписва с мюсли, даже с почти нищо, а Активията е подсладена и по мое мнение само са й казали да се прави на кисело мляко... абе като цяло не съм фен на данон Simple Smile
По този въпрос ще ти споделя опита на един познат, който работи технолог в Данон (много нагоре в йерархията, считай че има идея за нещата)
На въпроса кое е най доброто кисело мляко ми отговори с подозрителна усмивка - Данон
На въпроса какво кисело мляко си купува той за вкъщи - Елена Simple Smile))
П.С. Сега ми е кофти от това земетресение, пфу....

# 730
  • Мнения: 0
Киселото мляко май по принцип не се вписва с мюсли, даже с почти нищо, а Активията е подсладена и по мое мнение само са й казали да се прави на кисело мляко... абе като цяло не съм фен на данон Simple Smile
По този въпрос ще ти споделя опита на един познат, който работи технолог в Данон (много нагоре в йерархията, считай че има идея за нещата)
На въпроса кое е най доброто кисело мляко ми отговори с подозрителна усмивка - Данон
На въпроса какво кисело мляко си купува той за вкъщи - Елена Simple Smile))
П.С. Сега ми е кофти от това земетресение, пфу....
Благодаря ти за инфото! Ще го избягвам в бъдеще Simple Smile

# 731
  • България
  • Мнения: 490
добре дошли на новите момичета  cosmogirl_92 Hug Khaleesi :hug:SLUNCE_ :hug:Fringe1981

нерви благородно ти завиждам за фитнеса Simple Smileпри нас няма и все си казвам започвам от утре у дома и нищо не правя ooooh!а имам голямаааа нужда от движение и бързо отслабване
за активията ами бях и фен,но ми се подува много корема от нея newsm78противоположно на рекламата и
хепинце  Hugкакво да ти кажа за сватбата Simple Smileоще се въртят идеи в главата ми
искаме да подпишем на плажа на морето Grinningедва ли ще стане...някъде около вода да е
четох че юни е най-подходящ за целта,август и септември също са подходящи и по български обичай най-добре е да е в неделя
искаме да сме с децата,родителите ни и кръсниците
без суетене,тъпани и хора Joyне одобрявам тази час,а и от 10години сме заедно
банкетче ще има с най-близките ни в комлекса където работим
ще съм с лека ефирна бяла рокля, не мисля да е булченска Thinkingно ще видим  Laughing
мъжо и по хавайски гащета да е пак ще му кажа да Winkсамо да дойде,че доста го чаках този ден
няма дата,сега е ред рождения ден на милото,а после на малката
отпуска съм и си разпускам на макс,ледено е при нас/на вън/ и не е време за основно чистене и прозорците си стоят още с Коледната украса
 нерви и алексчи да се оправят бързо Hugмного витамини и природни средства
мурка как са принцесите и батко им Hugпоздрави на семейството


# 732
  • София
  • Мнения: 336
Добър ден Mr. Green.
То за кафе е късно, та хайде на обяд Hug.
.
Роси, звучи добре, доста романтично Heart Eyes. Аз пък ще направя голяма сватба един ден, та да ми видят повече хора роклята Joy hahaha Joy.
Khaleesi - и аз усетих земетресението, ама беше доста леко Simple Smile.
Вчера на рождения ден - иху, аху, балони, суши и бяло вино... та днес дойдох на работа с един час закъснение Joy. Гриза ябълки и чакам да стане време да ида да ям нещо по -така Mr. Green.
Хубав ден  bouquet.

# 733
  • Мнения: 5 138
Хепиии алкохолеца разяждааааа, ходи яж че да не припаднеш  Mr. Green
Аз съм с рядко щастие от АБ пия пробиотик ама май щото го ям на гладно сутрин или върху плод та така ми действа, знам ли.
Днес на плодове засега добре, тая ангина ми донесе поне безапетитие и не изпитвам вълчи глад, което е добре, значи разболяването има и ефект освен дефектите  Mr. Green
Айде лека от мен  Hug

# 734
  • Мнения: 44
Добро утро Simple Smile

Искрено благодаря за топлото посрещане и за нужните ми отговори.
Аз също стигнах до решението да свалям бавно, но дано славно Grinning
Опитах какво ли не, но все временно решение, за съжаление.
Преди година разбрах,че проблема с килограмите е основно в главата ми.
На мен често ми е повтаряно да не ям, за да не стана "прасе" и това ми е казвано, след като не съм имала особен проблем - 168см / 60-62 кг. по време на завършването ми в гимназията.
След това много се отпуснах...никакъв спорт и движения,а и ми откриха Хашимото. Често ми беше добре да обвинявам него за проблема, но не беше така.
Последните години се движа от 49 кг. до 97 кг. /2011г. - юли./ - Ужассс Simple Smile
Миналата година спрях да правя диети, смених работата си с високо-подвижна и се опитах да мисля по-позитивно за всичко. Резултата до днес е - 12 кг, т.е. сега съм 80кг.
От май месец пия топла чаша вода сутрин и най-странното е , че това просто ритуалче намали осезаемо желанието ми за глад през деня.
Търсех много точния режим за себе си и този ми се струва най-близък до мен, особено като ми се изясниха някои комбинации  Grinning
Не бързам с отслабването, защото вече се харесвам, но много ще бъда доволна един ден да мога да си намирам лесничко дрешки  Laughing

Благодаря ви за подкрепата!!! Продължавам да ви следя, за да трупам опит и за да съм сигурна, че не бъркам някъде. Поздравявам всички ви за добрия избор на хранителен режим и ви желая много лични успехи  Simple Smile

P.S. Днес така ми се е дояло грах-яхния....след малко ще я сътворя  Laughing

Усмихнат ден от мен  Wink

Общи условия

Активация на акаунт