Щастливи заедно (Aşka Sürgün) - Beren Saat и Mahsun Kırmızıgül - Тема 12

  • 46 139
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Славена,
Скрит текст:
Арда ще го кръстят, след много умуване и разговори.

# 721
  • Мнения: 12 005
Славена,
Скрит текст:
Арда ще го кръстят, след много умуване и разговори.

Значи съм разбрала  bouquet

аз отивам да хапна,че фамилията взе да става много нервна,до после

# 722
  • Мнения: 571
Иве, не съм казала ,че са се разбрали ,а че бяха искрени един към друг,тя сподели болката си ,той прояви загриженост ,имаше диалог между двамата,и с признанието ,че бебчо е бил в къщи - първата реплика "имах работа" ми избледня ,ако не беше го направил и си беше замълчал бъди сигурна ,че аз първа щях да го линчувам  Mr. Green А че е малко дървен за прегръдки и целувки на мен си ми е такъв от самото начало  на филма newsm43  и не очаквам повече  -толкова може човека  Laughing

# 723
  • Мнения: 3 436
Ах, Хазар, Ах   ooooh!
... Оттук нататък ми избледняха и думите му "Радвам се, че ти си моята съпруга. Радвам се, че си в живота ми."
... и явно не може да носи две дини под една мишница. Да видим сега дали Чичеците или "Тамам, тамам" ще му помогнат. Мъжка работа, необмислена.

Пред Джелял дори каза, че никога не е била по щастлива.

Да, удари колата съзнателно защото мъката я беше сковала ...

Извинявам се, но днес явно МЕТЛАТА е моя.

1) Силве, в цялата серия нейните думи на любов към него бяха по-силни и истински, точно когато можеше да му ги спести. А неговите поизбледняха ... дали случайно след раждането на детето? И как така вчера гледаше да заведат детето в нейно отсъствие, а днес й вика "Ми ти, като си влязла така и така, що не поостана с нас ..." Аз вчера затова се изгаврих с кърменето на Бурджу ... все едно в спалнята или банята ...

2) А на Зилян това й проблемът с боя, че все бие и шамаросва когото не трябва -  преди Хазар, сега колата ... Ама и нея май ще я пратим на уроци при Силвето и Ивето - като яхне метлата, да знае кого точно да измете ... ама за дълго.

3) Това за двете дини под една мишница го казах с други думи вчера - че по начина, по който ги е понесъл, неминуемо ще се спъне в едната. Не може да е пълноценен съпруг на жена си и баща на детето си, докато и двете не са му под покрива. Просто няма как. Все един ще бъде ощетен, засега Зилян, понякога и той.
Скрит текст:
Затова накрая сценаристите ще ги съберат - жената и детето  ... в общ дом.

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 20:43 от Tania M.

# 724
  • Мнения: 3 436
Чакайте малко как така са се разбрали. Той и каза, че трябва да го приеме положението, тя му каза, че съпругът и има дете от бившата и легнаха всеки на своята страна. Това ли е разбирането ?!
Peace Peace Peace
Точно така беше! И той точно след тия й думи не помръдна дори ... за разлика от друг път, като че и не беше много гузен ...

Иве, ние не вървим ли към нова тема тая вечер? newsm78 Някоя и друга снимка и сме прескочили в тема 13 май ...

Последна редакция: пт, 24 авг 2012, 20:45 от Tania M.

# 725
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Луси, то не беше към теб само въпроса, защото и други написаха, че са се разбрали. Права си, че поне говориха. Тия двамата няма да се научат да говорят до края май. ooooh!
За целувките си права обаче, хич ги няма даже и като чистеха тавана пак не се целуваха.
Не се крий няма да те бием, все пак това е мнението ти!

Таня, егати разбирането. Хора, който са се разбрали за нещо поне биха се прегърнали, а не да се застанах намръщени в своята си част. Извинявай, ама тук няма как да ме убедиш, че са се разбрали. Хазар си няма и на идея как  страда Зилян (в понеделник ще видиш защо).

# 726
  • Мнения: 0


3) Това за двете дини под една мишница го казах с други думи вчера - че по начина, по който ги е понесъл, неминуемо ще се спъне в едната. Не може да е пълноценен съпруг на жена си и баща на детето си, докато и двете не са му под покрива. Просто няма как. Все един ще бъде ощетен, засега Зилян, понякога и той.
Скрит текст:
Затова накрая сценаристите ще ги съберат - жената и детето  ... в общ дом.


 Peace ТАНЧЕ  Hug аз досега харесвах как и говори, но днес ме издразни много с тази дребна лъжа, защото понякога малкото камъче обръща колата и всичкото му внимание по нататък спрямо нея ми се загуби. Искаше ми се малко по мъжкарски да се представи, но .... какъвто ни го показват, такъв ще го гледаме. Пък и вчера му простих, че не съсна на майка си, но днес вече трябваше да и се опъне, защото тя е нахална и ще продължи да си налага своето.

# 727
  • Мнения: 3 436
Иве, ще те бия вече! Казах, че точно така беше, както си го написала ... Ама не така, де, толкоз ли побъркано пиша? Hug

# 728
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Иве, ще те бия вече! Казах, че точно така беше, както си го написала ... Ама не така, де, толкоз ли побъркано пиша? Hug

Таня, цял ден превеждам специализирана тематика и може аз да не чета като хората. Не ми се сърди. Просто ми кажи, че не съм прочела като хората.

# 729
  • Мнения: 3 436
Иве, нищо. По-хубаво, че не си ме прочела като хората, че ми даваш повод да те подкрепя с доказателствен материал от тази сцена в леглото. Той - подпрян на лакът и с лице към нея.

Той: Това бебе вече е част от живота НИ. Трябва да го приемеш.
Тя: Не ми се говори.
Той: Защо?
Тя: Съпруът ми има бебе от бившата си, което ще се казва Хазар. Какво да кажа?

И точно на това място той се обърна и си легна на дистанция от нея. Нямаше крясъци - да, но помежду им остана разтояние ... не само физическо. Какво ти разбиране?

# 730
  • Мнения: 0
Ако не беше тази сцена зад гърба и Зилян щеше по-лесно да приеме детето. Дори вечерта в леглото самата тя му го сподели да и разкаже, какво е почувствал, да си помогне да приеме случващото се.
И ето днес това... утре друго.... и на Берин истериите.
Лошото е, че Зилян ще заплати с цената на здравето си всички тези семейни аномалии.
И ще ни разплаче! Peace

# 731
  • Мнения: 0
  По въпроса с "разбирането" камъните са в моята градина. Да поясня - под това, че са се разбрали имам предвид, по въпроса с гостуването на Бурджу и бебето. За останалото спор няма. Те ако се разберат още от сега, значи сериала да свърши. Кой знае още какво са и намислили сценаристите на Зилян.
  Съжалявам за неточното изразяване. Наистина звучи много общо, както го бях написала.   Whistling

# 732
  • Мнения: 3 436
Силве, Iva Di, ама при тях точно такъв е сценарият. Тя като иска да говорят, той не ще. И обратно.
И преди България беше така: той я заведе на Босфора да говорят, тя метна колието там. След България тя го заведе на обяд и каза "Слънцето, звездите знаят пътя си ... а ние защо не знаем?" А той: "Изобщо не искам да говорим за нас", което завърши със сцената на покрива на следващата нощ.

И с раждането на детето стана така. Преди вечер-две - пак в леглото - тя го пита какво изпита към детето, той: "Не знам". Сега пък тя: "Не ми се говори."

Еми сценарий. Дето вика Славенка, какво му се връзваме на един сериал, ама ...

И още нещо. У Хазар вече няма и помен от чувство на вина и угризение. Думите "Знам, че те наранявам" сега са машинални, няма и следа от погледа в сцената с невдигнатото було. Сякаш тя му е вече в кърпа вързана, сигурен е в любовта й, няма къде да ходи. "Трябва да го приемеш".
Ама как, като тя пита толкова безпомощно и себе си, и него "Как ще издържа?" Ами просто, както вече писах,
Скрит текст:
накрая няма да издържи.

# 733
  • Мнения: 0

Ама как, като тя пита толкова безпомощно и себе си, и него "Как ще издържа?" Ами просто, както вече писах,
Скрит текст:
накрая няма да издържи.

ТАНЧЕ  Hug на мен това "Как ще издържа?" днес ми прозвуча предупредително и разбирам по нататъшните и действия. Хубавото е, че има голяма любов и тя ще ги промени, макар и на цена, която всеки ще си плати.
Днес разбрах, защо Хазар трябва да носи "този кръст". Peace И той ще порасне...

# 734
  • София/Бургас
  • Мнения: 97
Понеже ме е хванала лигнята нещо реших да Ви покажа тази снимка. Пък и малко да се развеселим от тази серия :
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт