Септември на вратата чука, скоро с бебчета ще бъдем всички тука!

  • 24 181
  • 745
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 844
Здравейте! Честита нова тема! фейт  Hug
Мери-гери ,честита ви розова радост! Да е жива и здрава малката принцеска и много да ви радва !

За секциото и обезкосмяването на корема- с 1-2 коло-маски на корема космите НЕ могат и няма как да станат повече... Ако коремът е обезкосмен не те бръснат допълнително (при нас) И не е нужно целият корем да се скубе/бръсне , а само там, където се прави разрезът .

# 61
  • Мнения: 24
Абе Мели къде ти е снимката дето си обещала.Са хетеро,хетеро ама малко матриал дай хахахахах оххх защооо пак простея hahaha hahaha

# 62
  • Бургас
  • Мнения: 420
Абе Мели къде ти е снимката дето си обещала.Са хетеро,хетеро ама малко матриал дай хахахахах оххх защооо пак простея hahaha hahaha
Aдаш, забОравих, сори. Амам утре съм на неделно "соаре", ще гледам да сЪ направя хубава и ще се цъкна......да оплакнеш окото еееей хахаха Hug Joy

# 63
  • Мнения: 272
 JoyОпасни сте . А аз май се наспах и сега питам мъжо през 5 мин -"какво правиш" Simple Smile . А той ми отговаря -"заспиваййййй" Crazy

# 64
  • Мнения: 1 639
Ко да ти допада. То после ролки можеш да си слагаш на коремните масури ooooh!
hahaha hahaha hahaha

E, ти съвсем ги отчая мацките.
Такава драма за 5 косъма по корема. Стегнете се, де.  Simple Smile

# 65
  • Мнения: 24
Мене моя ме чакаше,умрял за сън-ааайде бе ,айде да си лягаме.Викам е нее,ше си гледам филма и тогава..след малко пак-ааайде бе ..и аз се изнервих и викам айде заминавай си лягай аз после.И той отиде и си спи и са нема  luvbed ,а ме викаше човека.Прецаках  ли се Laughing Laughing

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 420
леле, мен да ме канят на  шляк-шляк и аз да се дърпам, заради някакъв филм тц тц, засрами се. Ама тъй е , кой к'вото си няма, за туй бленува. Аз даже заплашвам моя - само един път ще ти кръшна, ама ще го помниш цял живот. И той : С кой? Викам му - с Пожарната команда, че е най-наблизо. Даже си представям как влизам вътре, развяла буйни къдрици (вкл. и масурите по корема) и викам: "Пожааар, пожаааар". И как идват снажните батковци, с големите маркучи иииии ох, спирам, че се отплеснах Crazy Mr. Green Ама все пак е 2 след полунощ и червена точка не ни е нужна, нали така Whistling
Еве, 5 косъма, ама какви косми само, а? smile3521

# 67
  • Мнения: 24
Ахахах,я напиши още нещо такова да гръмна тука със звънкия си хилеж и може да ме огрее  Joy.
Далеч от майтапа малкия ми разбива вътрешностите и корема ми се клати като...че е и твърдичък.Айде да ме боли??Simple Smile))))

# 68
  • Бургас
  • Мнения: 420
МиленО Mr. Green само простотии ме караш да пиша. Аз тук си седя и си цъкам из нета, тихо и кротко, а вие само за шлякане тука пишете и аз, бедна душа незадоволена, лапвам въдицата. ПОдстрекателка такава! Пу, да родиш дано Wink))))) hahaha hahaha hahaha hahaha
Пп леле моя как хъркааааа. От тук го чувам ooooh! Как да легна там сега, а? Rolling Eyes И веднага в мен напират стихове:
Скрит текст:
Да лягам или да не лягам,
къде да ида, да избягам,
с пожарната команда, в близката горичка?
да им покажа моята ...... душа красива:)
Това беше в стил Деса поетеса.
Ама съвсем се издухах ooooh!

Последна редакция: нд, 19 авг 2012, 02:08 от Melly.G

# 69
  • Мнения: 272
МиленО Mr. Green само простотии ме караш да пиша. Аз тук си седя и си цъкам из нета, тихо и кротко, а вие само за шлякане тука пишете и аз, бедна душа незадоволена, лапвам въдицата. ПОдстрекателка такава! Пу, да родиш дано Wink))))) hahaha hahaha hahaha hahaha
Пп леле моя как хъркааааа. От тук го чувам ooooh! Как да легна там сега, а? Rolling Eyes
Пий една студена водица, сестро да загасиш пожара и си лягай Twisted Evil

# 70
  • Мнения: 1 639
 Joy
Да хапна ли един топъл сандвич с кашкашал или да пия една топла вода?  Thinking
Това е моята дилема сега.  Mr. Green Тези кексове , дето ги белнувате....не ви ги ща.  Naughty
Ши раждам октомври ( аз казах Laughing), тъй че се пазя.  Naughty

# 71
  • Бургас
  • Мнения: 420
МиленО Mr. Green само простотии ме караш да пиша. Аз тук си седя и си цъкам из нета, тихо и кротко, а вие само за шлякане тука пишете и аз, бедна душа незадоволена, лапвам въдицата. ПОдстрекателка такава! Пу, да родиш дано Wink))))) hahaha hahaha hahaha hahaha
Пп леле моя как хъркааааа. От тук го чувам ooooh! Как да легна там сега, а? Rolling Eyes
Пий една студена водица, сестро да загасиш пожара и си лягай Twisted Evil
ooh, Не се гаси туй, що не гасне! Както е казал дядо ви Вазов Hug
Флайбъл, ти на хайку го докара бе. Ама каква поетична чета сме се сбрали тука Hug

# 72
  • Мнения: 24
Абе всички Милени ли сме такива?Аахахха не кълни ,че се връща бе  Joy Joy.
Ева,водица...на Мели...няма шанс да подейства...най-много да потече...
Лягам аз ,малко да опитам да поспя пък...ако хърка и моя ще го будя и може и да  Blush,ако нее..може пък да родя...еее разнообразие да има!:)
 Hug
Флайбъл...водата е за миене,я папкай:)

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 420
 Joy Joy Joy Joy Такива сме ние Милените /
нежни, мили, талантливи,
малки (някои от нас) и палави самодиви.
Айде, стига ви толкова рецитали, отивам да гушкам мечо и аз.  Mr. Green Лека, доходна и безаварийна!

# 74
  • Мнения: 1 639
Приключих си работата, мога да се понасям и аз към леглото.
Даже не искам да се замислям кога точно  започна този ден.  Crazy Бях на работа,
на цирк водих детето и едни поизостанали  снимки обработих......бре, бре .....

Общи условия

Активация на акаунт