Новите ни козметични похождения 29

  • 58 617
  • 726
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 25
Мерси за новата тема  Hug

Много им се чудя на червилата на Орифлейм, които сте коментирали в края на старата тема. Но нещо ми се струват скъпи за тази марка  Rolling Eyes А и съм основно разочарована от нещата, които съм пробвала и още повече се резервирам да купувам скъпи неща от каталозите...

 Здравей, относно червилата и всеки друг продукт, ако си недоволна, би трябвало да върнеш продукта на консултанта и той/тя да ти възстанови цялата сума обратно, казвам го като консултант, без да си правя реклама, това е политиката на този тип бизнес, включително и на Avon; Орифлейм имат червила за всички нива на потребители - от най-обикновените полупрозрачни тийнейджърски червила за 3лв до по-висок клас червила като това; важно е човек да открие какво предпочита и е подходящо за него Simple Smile

# 16
  • Мнения: 4 428
Мерси за новата тема  Hug

Много им се чудя на червилата на Орифлейм, които сте коментирали в края на старата тема. Но нещо ми се струват скъпи за тази марка  Rolling Eyes А и съм основно разочарована от нещата, които съм пробвала и още повече се резервирам да купувам скъпи неща от каталозите...

 Здравей, относно червилата и всеки друг продукт, ако си недоволна, би трябвало да върнеш продукта на консултанта и той/тя да ти възстанови цялата сума обратно, казвам го като консултант, без да си правя реклама, това е политиката на този тип бизнес, включително и на Avon; Орифлейм имат червила за всички нива на потребители - от най-обикновените полупрозрачни тийнейджърски червила за 3лв до по-висок клас червила като това; важно е човек да открие какво предпочита и е подходящо за него Simple Smile

Ами всъщност аз се водя консултант  Laughing Но едвам се навивам да си купувам нещо за мен, камо ли някой друг. И нямам нерви да се разправям с рекламации  Crazy Всъщност едно от малкото неща, които наистина харесвам на марката, са точно червила - 3в1. Може пък и от тези да пробвам  Wink

# 17
  • София
  • Мнения: 5 498
 Благодаря за новата тема!  bouquet

# 18
  • Мнения: 532
Hellinger, ще пиша Peace

*Bubble*, ще споделиш ли отзиви от спиралата, като я пробваш? Много ми е любопитно как точно подчертава цвета на очите - самата спирала ли е цветна, що ли.. newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 749
Мерси за темата!

http://casyopea.bg/products/3613.jpg    - люляк

# 20
# 21
  • София
  • Мнения: 1 611
* PASSION FRUIT sugar body scrub

* Lip Balm YOGURT Of Bulgaria

* Lancôme - Hydrazen Neurocalm Soothing Anti-Stress Ultra-Moisturising Gel Essence

* Dior Nail Polish 916 -

* Urban Decay Naked Palette (все се опитвах да я избегна, но като я видях последничка в Сефора и реших да не се спирам повече Simple Smile )

# 22
  • София
  • Мнения: 5 498

*Bubble*, ще споделиш ли отзиви от спиралата, като я пробваш? Много ми е любопитно как точно подчертава цвета на очите - самата спирала ли е цветна, що ли.. newsm78
Кокорих се пред огледалото вчера,не видях как точно подчертава цвета на очите,но като ефект ми харесва,четката е хубава и разделя много добре миглите,повече впечатления в темата за спиралите като я поползвам известно време.Моята спирала е за кафеви очи,като цвят е черна.

# 23
  • София
  • Мнения: 984

Magnum доволна ли си от palmers , заглеждам го от доста време

# 24
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 781
Да, доволна съм .Кожата ми става много мекичка, а как мирише, мммммммм  Heart Eyes Аз си взех малка тубичка мостра за проба, но сега ще си купя и голяма разфасовка .

# 25
  • София
  • Мнения: 152
Благодаря за отзивите за червилото на Орифлейм  Hug
От мен скромнички нещица, но се оказаха истински попадения предвид цената им  Peace
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:

# 26
# 27
  • Бургас
  • Мнения: 2 090
                  

+ един лак Maybelline Colorama (в новите опаковки) - номер 56.

# 28
# 29
  • Венера
  • Мнения: 858
  -Мирише страхотно!




Общи условия

Активация на акаунт