Къпете ли бебетата си в морето?

  • 6 868
  • 87
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 231
Смисълът може да бъде следният - отишли сме цялото семейство, ходим на палж, къпем си се... Супер ни е, обожаваме морето. Друг смисъл никога не съм и търсила, да си притная  newsm78
Ето такъв е и "моя смисъл"  Mr. Green

Освен това бебката "цвърчи" и в прекия и в преносния смисъл от удоволствие като е във водата. Реве, че не иска да излиза. И това за  бебе под една годинка  Mr. Green
Иначе първото й море беше  на 7 месеца, и тогава си разбираше детето, че обича морето Heart Eyes.

Още повече, че избягвам басейните. Само заради каката се съгласявам да вляза  Laughing

# 76
  • София
  • Мнения: 20 162
Аз лично дори не бих завела толкова малко бебе на море, камо да го къпя във водата.
За първи път заведохме детето на море като беше на 2.5 години.

# 77
  • Мнения: 134
Тази година бяхме 2 пъти на море. Малкия нямаше годинка първия път. Много му хареса. Влизаше с нас във водата и много се радваше. Втория път като отидохме, сам се засилваше да влиза в морето....
Та исках да кажа, че ДА къпала съм си децата в морето.

# 78
  • Мнения: 2 231
Аз лично дори не бих завела толкова малко бебе на море, камо да го къпя във водата.
За първи път заведохме детето на море като беше на 2.5 години.
И защо не би го завела?  newsm78
 
Моите не се отделят от нас. Където ние, там и те.  Няма начин да не ходя аз 3 години на море, да съм била чакала да порасне  Confused А това да си оставя децата на някой друг е мисията невъзможна  Mr. Green
И двете са ходили под годинка на море. Много си им беше хубаво. Всъщност бебето тази година е ходила на 3 пъти по 10-дневни морски почивки, отделно тия с басейните и Велинград не ги броя  Sunglasses

# 79
  • София
  • Мнения: 20 162
Моето също не се отделя от нас, а и никога не е имало кой да ни помага. Така че "жертвахме" две години от нашето море, пардон, три, защото бременността ми беше рискова и не посмяхме и тогава да отидем.
Иначе воденето и неводенето са изцяло въпрос на лична гледна точка. Според мен е прекалено горещо за толкова малко дете, слънцето е много силно /независимо, че детето ще стои на сянка, разбира се/, водата е мръсна.
 Като беше малка, лятото я извеждах на разходки сутрин рано до 10-10.30 часа и в късния следобед до вечерта. А да отида на море с този график ще означава, че трябва да си стоим все в стаята, което не е моята представа за "на море".

Щом при вас  ходенето на море е било успешно и безпроблемно, какво по-хубаво от това.  Grinning

Последна редакция: пн, 10 сеп 2012, 15:44 от Reiny

# 80
  • Мнения: 2 231
Разбирам ти съображенията  Peace. При нас имаше малко проблеми първия път, но от друго естество, не зарзди морето  Rolling Eyes

# 81
  • София
  • Мнения: 20 162
Е, то с малки деца никога не може да е съвсем гладко, предполагам.  Laughing

# 82
  • Мнения: 2 231
Е, то с малки деца никога не може да е съвсем гладко, предполагам.  Laughing


така е, искара ми бебката Морбили, ама не заради морето, а заради липсата на ваксина и дестинацията  Mr. Green (първото й море беше чужбинско)
Иначе се държа повече от добре и обожава морето и басейните  Laughing

# 83
  • Мнения: 12 674
То и аз акъл давам. Като се сетя, че на месеци я изкъпахме в едно ледено езеро. Ама много мръсно туй море, бе. 

# 84
  • Мнения: 2 231
То и аз акъл давам. Като се сетя, че на месеци я изкъпахме в едно ледено езеро. Ама много мръсно туй море, бе. 
Верно тая година беше много мръсно  Sick
Чак някакви слоеве отгоре мазнина и боклуци се виждаха, за водорасли, и тем подобни да не говоря, защото е естествено  Confused
Но пък аз моите ги гледам малко като циганчетата и гледам да не се втилясвам толкова   ooooh!

# 85
  • Мнения: 27 524
Верно тая година беше много мръсно  Sick

Същото ми споделиха доста хора... че морето даже миришело на урина и тиня  Rolling Eyes

# 86
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 797
Заведохме дъщеря ни за първи път на море, когато беше на 1 година - топвали сме крачетата, най-много до кръста.

# 87
  • Перник
  • Мнения: 211
Баткото го заведохме за първи път на 1г. и 2м., а малката на 8 месеца. Топвала съм им крачетата само, с баткото си спомням че стояхме на брега по няколко минути да ни плискат вълните. Синът ми има вече 4 почивки на море, малката - 2 и да чукна на дърво никога не са боледували там.
На мен пък тази година ми се стори кристална водата. За справка - бяхме в Китен в средата на юли.

Общи условия

Активация на акаунт