CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №24

  • 46 857
  • 752
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 5 435
Момичета, и аз вече се отчаях..., колко време мина и нищо! Утре съм на БТ, но не мисля че ще ми предложат нещо. Всички покрай мен работят, само аз не... Cry

# 706
  • Мнения: 40
zveti81, успех стискам палци и аз съм на път да се отчая. Опасенията ми, че детето няма да свикне в ДГ  се оказаха силно преекспонирани. Вече две седмици ходи и аз започнах да се оглеждам за работа, но уви...

# 707
  • Мнения: 1 282
Момичета, не се отчайвайте, така не си помагате.  Hug Всичко ще се подреди, всяка от вас ще намери своето място. За хубавите неща трябва малко време.
Аз не се поддадох на негативни емоции, въпреки че една година си стоях вкъщи. Мислете позитивно! Hug

Успех, Бърди, чакаме да споделиш.  Hug

# 708
  • Мнения: 649
Бърди, и от мен стиснати палци!

jasmin_veni, успех и на теб на финалното интервю. Дано ти предложат нещо сериозно като условия!

Red Velvet , хайде да те взимат във VMWare, да ми кажеш барем какво се изисква, за да те поканят на интервю за финансовия им отдел. Имаха няколко обяви, кандидатствах, но профилът ми не мачвал техните критерии  Rolling Eyes. Много ми се иска да знам какво търсят точно.

# 709
  • Мнения: 5 435
Bleido, Анч благодаря за подкрепата! Hug

Бърди, успех!  bouquet

# 710
  • Мнения: 1 446
И да ме вземат, ще работя с международни позиции. Не знам, понякога аз самата се чудя какво точно изискват големите компании.

# 711
  • Мнения: 3 372
Записвам се при вас Peace
Детето тръгна на градина и вече е време да се поогледам за някаква работа

# 712
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Записвам се при вас Peace
Детето тръгна на градина и вече е време да се поогледам за някаква работа

Mиленка, успех  Hug

И кураж на всички - хубавите неща стават бавно и за да станат, трябва да сме позитивно настроени  Peace

# 713
  • Мнения: 3 372
Записвам се при вас Peace
Детето тръгна на градина и вече е време да се поогледам за някаква работа

Mиленка, успех  Hug

И кураж на всички - хубавите неща стават бавно и за да станат, трябва да сме позитивно настроени  Peace
И ти ли си тук Светле? Мислех, че работиш? Или искаш да смениш работата Flutter Успех в намирането на подходящата за теб  bouquet

# 714
  • Мнения: 80
Аз пък даже и града не искам да си сменя EmbarassedЖивея в малък,но за сметка на това чист град.Балкана ми е на 4-5 минути пеша.Вчера 2 часа се разхождахме с малката и мъжа ми и се заредих с положителна енергия.Почти всеки път виждаме катерички как се гонят.
Мъжа ми преди години работи в Италия,но по 10-12 часа на ден и в събота,а накрая и в неделя.Смятала съм,че тук да работи по толкова на сегашната си работа щеше дори повече пари да взима.
Не се отчайвайте и аз бях на път да се отчаям,2 седмици от никъде не ми се обаждаха,но после пък трябваше да избирам.Такива разбрани колеги до сега не съм имала,ходя с удоволствие на работа и деня ми минава неусетно.
За БТ нищо лошо не мога да кажа,изпращаха ме и на друго място,което си беше свободно.Казваха ми за местата,които не стават за мен като съм с малко дете да не ходя напразно по интервюта.За 2 път почвам работа ,за която ми се обаждат от там.Предния път беше преди 9 години.

# 715
  • Мнения: X
Sesiliqqq, а с какво е свързана новата ти работа, стана ми страшно любопитно  Embarassed. И по-скоро ми звучи някак невероятно...

# 716
  • София
  • Мнения: 17 403
Благодаря, момичета, всичко беше чудесно организирано днес, не мога да ги нахваля тези хора просто! Пу-пу, да не ми е уроки, много ми хареса!

# 717
  • Мнения: 11
 И моят ден мина добре.  Hug Благодаря за хубавите думи. Само не знаам какво беше това, че в чужбина не се карат в колата на кръстовища.  newsm78 Май е имало развален телефон. Имах предвид, че едно от нещата, които ме дразнят в България е когато някой кара като луд - с бясна скорост сякаш иска да излети. Абе има си ги разликите в манталитета, но наистина и в чужбина парите не висят по дърветата.  Laughing И в София виждам катерички  Simple Smile това не е проблемът. Но мисля, че има още много по какво да работим. Манталитетът (или егоизмът) вярвате или не влияе на икономиката.  Peace 

# 718
  • Мнения: 699
Привет от мен  Hug

Не пишех редовно, но ви чета. След 5 м. усилено търсене, ходене по интервюта и какви ли не предложения (от които свят да ти се завие), а успях да намеря работа и започвам на 01.10. Договора ми е готов и подписан, днес си прекратих регистрацията и другия понеделник живот и здраве ще започна. Условията са добри, да не кажа супер добри. Осигуровки на пълната сума, плащат ми транспорта, че е извън Сф (това е единствения минус на работата). Всичко е уредено по КТ. Голяма фирма, с чуждестранно участие. На интервюто ме питаха каква заплата искам и ми я дадоха  Blush Абе с 2 думи - доволна съм. Желая на всички успех в намирането на работа  Hug

# 719
  • Мнения: 80
Химик технолог съм в мандра,ако искаш ще ти разкажа подробно на лични.Това съм завършила и не съм работила до сега.Голям шанс е за мен.

Общи условия

Активация на акаунт