CV-та пишем безкрай, все ще ни вземат, знай!-тема №24

  • 46 863
  • 752
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 1 446
Разбрах Simple Smile Просто на моменти съм се чудила дали да не се преквалифицирам Mr. Green Но едно е хоби, друго това...

И аз, ама...все отлагам да се занимавам с нещо по-спокойно.

# 736
  • Мнения: 1 446
Едно пояснение за производството--интервютата започват веднага,може да се започне от понеделник.

# 737
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
на мен в понеделник ми звъннаха и отнемиха интервюто за днес, затова стискайте палци Praynig

Пловдичанки, шапка свалям:http://www.monitor.bg/article?id=355784

# 738
  • София
  • Мнения: 3 152
Ами да се запиша и аз при вас. Не искам да се връщам на старата работа след майчинството и си търся нова. Досега не съм имала проблеми с намирането, но ето че вече един месец почти пускам СВ-та и никой отникъде не ми се обажда дори за интервю  Sad В началото бях посочила, че от еди-кога си съм в майчинство, след това реших, че е погрешно и махнах тази информация, но пак същото... Не се отчайвам, така или иначе ни предстои адаптивен период на яслата, а и аз ще се регистрирам като безработна, но нещо не ми харесва как се развиват нещата и започвам да се чудя дали да не задействам един собствен проект, който съм отлагала поради липса на време и финанси.
Не че финансите сега ги има, но ако получавам обезщетение от борсата все е нещо.
Някой знае ли дали може да ми се прекрати договора чрез съкращаване на щат (детето ми няма 2 години), след като нито аз, нито работодателя ми имаме нещо против?

Успех на всички търсещи работа  Simple Smile
jasmin_veni, имаш палчета.

# 739
  • Перник
  • Мнения: 4 870
на мен в понеделник ми звъннаха и отнемиха интервюто за днес, затова стискайте палци Praynig

Пловдичанки, шапка свалям:http://www.monitor.bg/article?id=355784

jasmin_veni , изпреварила си ме  Simple Smile Тъкмо това исках да споделя. Безобразие!

# 740
  • Мнения: X
Аз си харесах една обява от БТ и тъкмо утре отивам да се разписвам и ще питам. Но работното място е в съседен град-това значи ли, че категорично отпадам като кандидат? Мисля, че щом са я пуснали като свободна позиция в нашия град, може да се кандидатства, нали така?

# 741
  • Мнения: 1 446
Аз си харесах една обява от БТ и тъкмо утре отивам да се разписвам и ще питам. Но работното място е в съседен град-това значи ли, че категорично отпадам като кандидат? Мисля, че щом са я пуснали като свободна позиция в нашия град, може да се кандидатства, нали така?


Има логика да е така.

Пак казвам--позицията в производството виси, може да се започне веднага. На смени е, сумарно работно време.

# 742
  • Мнения: 80
По принцип може да кандидатстваш за работа и на другия край на България,ако искаш.Ние и двамата с мъжа ми не работим в града ни.При започването не е имало проблем с това,че ще пътуваме.Днес пак в 13 часа си бях в къщи WinkНа 1 ще взема и първата заплата Simple Smile

# 743
# 744
  • Пловдив
  • Мнения: 5 042
Отзиви за Киров АД?

# 745
  • Под кленовите дървета
  • Мнения: 953
Момичета, днес се оказа НЕпоследно интервю Shocked Ай стига бе, направо се шашнах.
Работата с писмото ми е отлична, усетила съм тяхното мислене и стил.
Провокираха ме с по-психологически въпроси, като цяло добре мина интервюто, казаха, че има още 1-2 срещи до финал. 800 СВ-та, около 15-20 на първи кръг, 8 на втори, 3 на трети. Сега ще избират между мен и още две момичета.
Ами, продължавам да си стискам палци и да вярвам, че работата е моя.

# 746
  • Мнения: 11

Пак казвам--позицията в производството виси, може да се започне веднага. На смени е, сумарно работно време.

Red пусни обява в jobsa. Видях, че позицията не е обявена. Може би хората не искат да си разкриват самоличността във форума. Тук ти нямаш вина. Но аз лично съм си патила преди години пратих си cv на незнам кой и повече нищо не чух, което беше страшно фрустриращо за мен.   

# 747
  • София
  • Мнения: 16 221
Е, какво толкова шокиращо? Това са изискванията на фирмата, който ги покрива - да заповяда.  Работата е рутинна, за деловодител. Вярно, по описанието е много работа, но на практика нищо сложно. Но нали сега всички са магистри с езици и с много изисквания ..... Те били учили, ама какво могат на практика е друг въпрос.
Предполагам 300 лв. е обявено заради БТ. Другите ще ги добавят подмасово.

# 748
  • Мнения: 22 543
Aisha, добавят, ама друг път...)
В повечето случаи заплатата си остава колкото е обявена.
То по-добре метачка до обяд за половината пари...

# 749
  • Мнения: 1 282
300 лв е ненормална работна заплата поне за мен. С тия 300 лв какво да си покриеш?  Tired
Иначе да, работата не е сложна.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт