Детски рожден ден - ВАРНА -8

  • 110 070
  • 721
  •   1
Отговори
# 555
  • Варна
  • Мнения: 433
Привет  Simple Smile
Дъщеря ми става на 8 години и иска да празнува някъде на открито - на плажа или в Морската градина. Някой може ли да предложи подходящо заведение?

Вила Буров, Максим, Аквариума ... За 1 юни е планирано отваряне на нова луксозна сладкарница в ГрандМол Варна /на мястото на Краев/, която ще е с детски кът, но не толкова голям доколкото разбрах. Най-вероятно ще е подходящо място за РД, но ще изчакаме и ще видим  Peace

# 556
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Привет  Simple Smile
Дъщеря ми става на 8 години и иска да празнува някъде на открито - на плажа или в Морската градина. Някой може ли да предложи подходящо заведение?

В неделя бяхме на РД в Екопарка, беше страхотно, всички деца се забавляваха много! Но трябва да се направи резервация доста отрано, за да се запази барбекю, предполагам, че иначе няма да има проблеми и за по-късна организация.

# 557
  • Варна
  • Мнения: 1 241
Моля дайте идеи за къща за гости, бунгала, малък хотел на не повече от 100км от Варна. Ако може кухнята да се ползва за лично приготвяне на храна и да има басейн/че. Става въпрос за 17 +/-1 лица, половината деца. Евентуално 2 нощувки, месец Юли. Ще празнуваме 5-ти РД на дъщерята.  Wink

Благодаря предварително!   bouquet

# 558
  • Варна
  • Мнения: 433
Моля дайте идеи за къща за гости, бунгала, малък хотел на не повече от 100км от Варна. Ако може кухнята да се ползва за лично приготвяне на храна и да има басейн/че. Става въпрос за 17 +/-1 лица, половината деца. Евентуално 2 нощувки, месец Юли. Ще празнуваме 5-ти РД на дъщерята.  Wink

Благодаря предварително!   bouquet


Комплекс "Дебелец", Комплекс "Белведере", Комплекс "Барите", Калимански хан /без басейн/...

# 559
  • Варна
  • Мнения: 912
някой знае ли какво се случва със заведението в Чайка, колкото пъти мина, все е затворено, няма бележка, инфо . . .

# 560
  • Мнения: 2 124
Моля дайте идеи за къща за гости, бунгала, малък хотел на не повече от 100км от Варна. Ако може кухнята да се ползва за лично приготвяне на храна и да има басейн/че. Става въпрос за 17 +/-1 лица, половината деца. Евентуално 2 нощувки, месец Юли. Ще празнуваме 5-ти РД на дъщерята.  Wink

Благодаря предварително!   bouquet


http://www.rumini-dvori.com/index_bg.php - но за по-малко хора

# 561
  • Варна
  • Мнения: 483
някой знае ли какво се случва със заведението в Чайка, колкото пъти мина, все е затворено, няма бележка, инфо . . .

До колкото разбрах собственика пак е вдигнал наема и пак са го затворили. То така вече всяка година се случва по това време. Собственика е много алчен и сега пак ще стои затворено докато някой друг не се излъже.

# 562
  • ВАРНА
  • Мнения: 2 756
Да споделя за рожденния ден в Капела Плей,много съм доволна  Peace Щерката стана на 5г,имахме много мило момиче аниматор,организираше децата,танцуваха,пукаха балони,играха на лимбо ли беше тази игра,на която танцуват под пръчката.Малките бяха големи хуни и общо взето тичаха из лабиринта,почти нищо не хапнаха.Хапките и брускетите за родителите бяха пресни и вкусни,за децата сервираха пицата и картофките топли (защото миналата година в Лабиринта в Двете кули беше студена като подметка).Тортата е от Амбелина - отново страхотна.Забележки нямам,дори слава Богу опасенията,че се засичаме с още един рожден ден се оказаха неоснователни - всичко мина ок.Изобщо големи благодарности на целия екип,всички бяха много търпеливи и мили  Peace

# 563
  • Мнения: 1 043
Обмислям вариант за празнуване на РД на плажа- напр на бар Пико (първото заведение до Приморски). Някой случайно да е празнувал там?

# 564
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Обмислям вариант за празнуване на РД на плажа- напр на бар Пико (първото заведение до Приморски). Някой случайно да е празнувал там?
Миналата година бяхме на рожден ден в района, само че не помня името на заведението, не беше първото до басейна, а някое от следващите. Получи се много добре. Бяхме на маса точно до пясъка, а децата си играеха в пясъка на воля. Бяха поръчали хапки от заведението, напитките - на свободна консумация, тортата си я внесоха. Мога да питам моята дружка как се казва заведението.  Peace

Живко, благодаря за телефона на бате Ицо. Точно на този звънях и аз, свързах се в крайна сметка и се договорихме. Според него са тръде малки и отвореното пространство(Еко парка) ще ги разсейва още повече, но реших да пробвам. Сигурна съм, че моя син ще се зарадва много и ще гледа с интерес, дано и останалите да са така, ако не поляни мнооого, ще си играят, докато трае представлението. Ще споделя как се е получило като мине.

# 565
  • Варна
  • Мнения: 912
някой знае ли какво се случва със заведението в Чайка, колкото пъти мина, все е затворено, няма бележка, инфо . . .

До колкото разбрах собственика пак е вдигнал наема и пак са го затворили. То така вече всяка година се случва по това време. Собственика е много алчен и сега пак ще стои затворено докато някой друг не се излъже.

Надявах се да са отишли на почивка собствениците и до седмица да отворят, че да ги имам като вариант за ЧРД-то. То и така си изглежда отвън - все едно току що са затворили - всичко си е наредено, нагласено, само хора няма.

# 566
  • Варна
  • Мнения: 483
някой знае ли какво се случва със заведението в Чайка, колкото пъти мина, все е затворено, няма бележка, инфо . . .

До колкото разбрах собственика пак е вдигнал наема и пак са го затворили. То така вече всяка година се случва по това време. Собственика е много алчен и сега пак ще стои затворено докато някой друг не се излъже.

Надявах се да са отишли на почивка собствениците и до седмица да отворят, че да ги имам като вариант за ЧРД-то. То и така си изглежда отвън - все едно току що са затворили - всичко си е наредено, нагласено, само хора няма.

Днес видях надписа от пред : да се под наем. А всичко си седи вътре, защото първите собственици (Анжелика) не можаха да си вземат нещата, май дължаха наеми. Имаше полиция и т.н. Сега се дава така обзаведено с всичко. Но и този път също е имало полиция като затваряли и разправии. Абе живеех отсреща и сега съм доста информирана.

# 567
  • Мнения: 1 043
Обмислям вариант за празнуване на РД на плажа- напр на бар Пико (първото заведение до Приморски). Някой случайно да е празнувал там?
Миналата година бяхме на рожден ден в района, само че не помня името на заведението, не беше първото до басейна, а някое от следващите. Получи се много добре. Бяхме на маса точно до пясъка, а децата си играеха в пясъка на воля. Бяха поръчали хапки от заведението, напитките - на свободна консумация, тортата си я внесоха. Мога да питам моята дружка как се казва заведението.  Peace
Супер, ще съм много благодарна за името на заведението   bouquet
Иначе моят юнак ще става на 7 г, мисля вариант за аниматор за 1 час и после да играят сами. Дано се получи!

# 568
  • Варна
  • Мнения: 912
някой знае ли какво се случва със заведението в Чайка, колкото пъти мина, все е затворено, няма бележка, инфо . . .

До колкото разбрах собственика пак е вдигнал наема и пак са го затворили. То така вече всяка година се случва по това време. Собственика е много алчен и сега пак ще стои затворено докато някой друг не се излъже.

Надявах се да са отишли на почивка собствениците и до седмица да отворят, че да ги имам като вариант за ЧРД-то. То и така си изглежда отвън - все едно току що са затворили - всичко си е наредено, нагласено, само хора няма.

Днес видях надписа от пред : да се под наем. А всичко си седи вътре, защото първите собственици (Анжелика) не можаха да си вземат нещата, май дължаха наеми. Имаше полиция и т.н. Сега се дава така обзаведено с всичко. Но и този път също е имало полиция като затваряли и разправии. Абе живеех отсреща и сега съм доста информирана.

има нещо гнило - всичките наематели да напускат с полиция . . .   Thinking Thinking
жалко, има си нужда от едно такова заведение в квартала

# 569
  • Мнения: 1 043
Преди време имаше май подобна оферта, ако не се бъркам с аниматора...някой пробва ли? Има ли отзиви? http://ozo.bg/offer_10505

Общи условия

Активация на акаунт