За бебета и деца от 0+ месеца, съвети; За бързи въпроси и отговори - 33

  • 32 261
  • 763
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 15 376
Овиез и Фокс (особено последните) за мен са тотален аут с лигавите материи.
От Овиез пазарувах често, вече съвсем. Сякаш Зара държат положението. Засега.

# 721
  • Мнения: 8 242
Лятото, ако не е на пряко слънце не слагам шапка. Защо да му се запарява главата?
Днес съм решила да ходим за есенни шапки. Ще видя в Н&M. Много ми харесват тези, които Ейндж е пуснала.
Постоянно е с шапка с козирка ляотото - тънак и светла. През цялото време бяга и търчи на сам натам - мога ли само да го гоня и през 2 минути да я махам/свалям  Crazy
Аз също ходя с шапка лятото, иначе умирам от главоболие  Rolling Eyes

# 722
  • Мнения: 15 376
Шапка слагам само на плажа. Косата му е ужасно гъста и всяка шапка го кара да се чеше като въшлясал, защото се поти и го сърби.
Пък и тая коса си е като шапка баш, та няма смисъл Laughing.

# 723
  • On the sea
  • Мнения: 1 860
Извинявам се първо за глупавият въпрос, даже не знам тук ли е правилно да го задам, но днес се зачудих, и понеже съм тотално забравила може ли да ме подсетите бебето като се роди омазнено какво значи - че е преносено или че е родено по рано? newsm78

# 724
  • Мнения: 1 876
Не е глупав,а странен newsm78,тази майка дето се чуди,не знае ли кага се е родило бебето,по-рано,или по-късно? Rolling Eyes

# 725
  • София
  • Мнения: 47 993
омазано с какво? верникс? колкото по-близо до термин е родено следва по-малко да има, т.е. ако е било по-омазано вероятно по-раничко е родено? имат съмнения в термина ли? все пак не числя, че е най-точното определяне кога се е родило детето.

# 726
  • Мнения: 3 114
По-тънките шапки на Н&М са хубави, аз оттам все на разни райенца съм купувала, така че да се връзват тоново с якетата.

Не зная дали е само мое мнение, но дрехите тук, които предлага веригата са масов шит. Купувала съм отвън и нямат нищо, ама нищо общо.


Права си! Имам личен опит и това важи за всички марки, които се продават тук. Да не ги изброявам сега. Само детската Зара си струва, за по-специални дрешки, въпреки че и спортни от намаления съм взимала за парк и за игра. Аз всичко си поръчвам от вън, но шапките не ги бях предвидила. Фокса освен, че не ми харесват като качество, са голяма шарения не по моя вкус. Извинявам се и аз за спама, но не се сдържах.

# 727
  • Мнения: 943
Е няма такова чудо , днес обиколих целия ни град и никъде няма тънки шапки Shocked само дебели зимни и тези кокошки ще ми казват , защо не съм си купила зимна направо ooooh! сещам се миналата година от къде и я купих , ама ако и там няма трябва от нета да поръчвам Tired

Майка ми настоява да съм слагала от сега ръкавички сутрините , когато отиваме на дома , защото ръцете и бяха студени...днес беше много студено при нас , има едни тънки продават памучни , ама рано ми се вижда за ръкавици Thinking

# 728
  • София
  • Мнения: 47 993
аз му слагам от 2-3 дни ръкавички, до у-ще в 7,30 си е студеничко.
освен да потърсиш някаква мн тънка поларенка шапчица...също е вариант. Но да и аз преди 2 седмици като обикалях за тънката(мързеше ме да се дигна до НМ)  също не видях на други места почти.. или само някакви съвсем бебешки.

# 729
  • Мнения: 8 242
Сутрин рано е 5-6 градуса - съвсем си е нормално за ръкавици... -20 ли трябва да стане  Rolling Eyes
Важно е на децата да им е топло, а не как се обличат околните  Crazy
Още ни гони топлото време, затова не сме свикнали със зимните аксесоари, ама си им е съвсем време.

# 730
  • Мнения: 943
Днес ще посетя още един магазин , дано там има шапки и ще купя едни тънки ръкавички.По принцип сме с кола , но когато не сме да стоиш 15мин.и чакаш автобус си е стидено cold

# 731
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Бебо от няколко дни се държи странно по време на хранене. Засуква, суче няколко минути, след което започва да пъшка и ръмжи, да се напъва, целият почервенява, плюе зърното, пак засуква и това се повтаря по няколко пъти, докато започне да плаче и се отказва да суче. Съответно нагълтва доста въздух и като го вдигна да се оригне, се оригва много мощно, чак ме хваща страх да не повърне, но не го прави. Също така почти при всяко хранене ака и след това се успокоява и се нахранва, но често от изтощение заспива. Това колики ли са и мога ли да направя нещо против тях или трябва да се въоръжа с търпение и да приема, че ще се храним по един час, докато отминат?  ooooh!

Последна редакция: пт, 26 окт 2012, 11:57 от elfie

# 732
  • Мнения: 15 376
Това са колики - можеш да даваш капки, които педиатъра да предпише. Другото е да го оригваш неколкократно по време на хранене или да го храниш почти прав.

# 733
  • On the sea
  • Мнения: 1 860
Не е глупав,а странен newsm78,тази майка дето се чуди,не знае ли кага се е родило бебето,по-рано,или по-късно? Rolling Eyes

Тази майка съм аз Whistling Вчера се заговорихме с мъжо и си спомних, че малката се роди много мазна и понеже смених няколко лекари по време на бременността, различни видеозони, не помнех последния си цикъл, защото той е страшно нередовен та така и не разбрахме време ли е било или е подранила. И аз естествено си помислих, че по това горе долу ще се ориентираме newsm78 ама както и да е минало заминало  ooooh!

# 734
  • България/Германия
  • Мнения: 515
Не е глупав,а странен newsm78,тази майка дето се чуди,не знае ли кага се е родило бебето,по-рано,или по-късно? Rolling Eyes

Тази майка съм аз Whistling Вчера се заговорихме с мъжо и си спомних, че малката се роди много мазна и понеже смених няколко лекари по време на бременността, различни видеозони, не помнех последния си цикъл, защото той е страшно нередовен та така и не разбрахме време ли е било или е подранила. И аз естествено си помислих, че по това горе долу ще се ориентираме newsm78 ама както и да е минало заминало  ooooh!

По принцип колкото по-близо до термин се е родило бебето, толкова по-малко следва да е верниксът. Дъщеря ми обаче се роди 2 седмици преди термин, а синът ми - 4, но той беше много по-чистичък от нея  newsm78

Това са колики - можеш да даваш капки, които педиатъра да предпише. Другото е да го оригваш неколкократно по време на хранене или да го храниш почти прав.

Благодаря ти  Hug Дано да са колики, че аз се бях притеснила за нещо по-сериозно, а коликите, колкото и да са неприятни, все ще отминат в един момент. Следващата седмица ще посетим педи.

Общи условия

Активация на акаунт