Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

• 23 авг. 2012, 09:28 ч.

ВМ-НВХ рецепти

• 380 944
  • 429
  •   3
Отговори
# 420
# 421
  • Sofia
Най-вкусната/според мен/пица с блат от целина Pizza
Блатът е от глава настъргана целина,кашкавал и 2 яйца.
Гарнира се по вкус.
Слагам да я пека,след малко и крайния резултат Stuck Out Tongue Winking Eye

Хапки от козе сирене,настърган чедър,3-4с.л.сладкарска извара от Лидл,всичко се обърква,в топче колкото орех се слага по желание плод-аз имах грозде,може боровинка или ягода,овалва се в счукани орехи.По-вкусни са като престоят 2-3дни.

Последна редакция: вт, 28 май 2019, 10:27 от AnMary

# 422
# 423
# 424
Здравейте!
Благодаря за чудесните идеи за рецепти.
Може ли да ми дадете идея за нещо сладко с кокосово брашно.? Ппобвах няколко пъти-не ми се получава. Да е нещо лесно и колкото ей така до имам за хапване ако ми се дояде.😊

# 425
  • София-Младост
Здравейте!
Благодаря за чудесните идеи за рецепти.
Може ли да ми дадете идея за нещо сладко с кокосово брашно.? Ппобвах няколко пъти-не ми се получава. Да е нещо лесно и колкото ей така до имам за хапване ако ми се дояде.😊
https://albisrecipebook.blogspot.com/2019/01/blog-post_96.html
Бананов кекс, не е нужно даже да е във форма за кекс, аз често си го правя в един капак от йена, застлан с хартия за печене.

ПП Допълвам, заради написаното в следващите 5-6 поста: Оказа се, че заради наличието на банани, рецептата не е точно нисковъгрехидратна, така че нека всеки си прецени дали да я пробва. Самото печиво аз го разделям на 8 малки парчета. Според Миоки, дори така не е в графа нисковъглехидратно, затова преценката ще е лична.

Последна редакция: пн, 10 юни 2019, 16:02 от Ала-Бала

# 426
  • London
С риск да разочаровам някого, бананите не са изобщо ниско въглехидратни.  Rolling Eyes

# 427
  • София-Младост
С риск да разочаровам някого, бананите не са изобщо ниско въглехидратни.  Rolling Eyes
Честно казано не се замислих, но да, абсолютно права си. Аз тук повечето чета рецептите, досега не съм се включвала, а и  не следвам 100% този вариант на хранене.
Така че, мога да махна рецептата, мога да я оставя и всеки да си прецени колко му е дневната доза въглехидрати.
Simple Smile

# 428
  • BG
И аз мисля, че всеки трябва да си напасне храненето, спрямо нуждите си. Аз съм човек, който не може без сладко, така че не изключвам напълно плодовете, даже миналата година си хапвах банани поне 2-3 пъти седмично и пак свалих близо 15 кг. Най-много държах да изключа картофи, ориз, хляб и всякакви полуфабрикати.

За да не е офф - към средата на седмицата мисля да направя палачинки от тиквички - настъргани тиквички, яйца, ленено брашно, кашкавал. Ще ги напълня със зеленчуци и ще направя някакъв сос към тях или направо лютеничка. Simple Smile

# 429
  • London
С риск да разочаровам някого, бананите не са изобщо ниско въглехидратни.  Rolling Eyes
Честно казано не се замислих, но да, абсолютно права си. Аз тук повечето чета рецептите, досега не съм се включвала, а и  не следвам 100% този вариант на хранене.
Така че, мога да махна рецептата, мога да я оставя и всеки да си прецени колко му е дневната доза въглехидрати.
Simple Smile
Проблемът е, че бананите са доста въглехидратни и дори човек да си позволява повече, с тази рецепта изобщо няма да е на НВ. Мисля, че е добре да добавиш някакво уточнение, ако решиш да не я махаш.

Естествено всеки си преценява колко ВХ да приема, но не това е проблемът тук.

Общи условия

Активация на акаунт