Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 385
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 75
  • Sofia
  • Мнения: 4 024
Нормално е батериите да издържат само 1 ден. Самсунг галакси е просто прекрасен  Heart Eyes

# 76
  • Мнения: 108
Много искам да имам Самсунга. Наистина прекрасен телефон Heart Eyes

# 77
  • Burgas
  • Мнения: 1 584
Аз съм със Самсунг Дуос, жзех си го най вече, че с две карти, че ми беше писнало да ходя с два телефона и сега не съжалявам  Peace

# 78
  • Мнения: 326
Аз имам проблем с операта.
От седмица ми показва много странно форуми и фейсбук.Разбърква ми бутони,надписи,вместо стандартната визуализация ги показва някак издължено,всичко едно под друго.
Чистих кешове,гледах настройки...нищо.Та ползвам сега вградения браузър,но той е изключително досаден и циклещ.

# 79
  • Мнения: 108
Ако си с Андроид пробвай Dolphin browser Peace

# 80
  • Мнения: 326
ООО мерси,сега си го свалих и го разучих.Много е симпатичен.

# 81
  • Мнения: 0
Искам да попитам Галакситата имат ли опция за сканиране на тези QR Code или трябва да се изтегли приложение?

# 82
  • Мнения: 934
Искам да попитам Галакситата имат ли опция за сканиране на тези QR Code или трябва да се изтегли приложение?
Тябва да се сложи нещо от маркета. Има много.

# 83
  • Мнения: 326
Ами на мен ми е направило впечатление, че телефоните си имат вградени такива приложения.  Иконката е точно като такъв код.
Ако нямаш си изтегли от магазина.

# 84
  • Мнения: 108
Аз да похваля хтс-то ми. Батерията държи няколко часа ако се използва телефона, а когато говоря се рестартира през 5 минути. Ядосвах се до време, сега ми е трагично - смешно Laughing

# 85
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
трябва ли да правя актуализация на софтуера на галакси ес 3.онзи ден ме попита,но аз отказах

# 86
  • Italia
  • Мнения: 1 059
Ако е актуализация на фирмуера е желателно, Jellybean (Android 4.1) има google now с български език. Ако е за някое от инсталираните приложения и не ги ползваш, можеш и да пропуснеш (аз, примерно, google maps не го обновявам, защото не го ползвам и само заема ценни ресурси от иначе малкото вградена памет на htc-то)

# 87
  • Мнения: 5 062
Аз да похваля хтс-то ми. Батерията държи няколко часа ако се използва телефона, а когато говоря се рестартира през 5 минути. Ядосвах се до време, сега ми е трагично - смешно Laughing

Оо, мила, съчувствам ти  Hug Скоро ще започне да не звъни, да не получава смси. Моят дори като се рестартираше можех да си говоря докато се стигне до въвеждането на пин- кода. Тогава разговорът прекъсваше  Laughing А да, и му се отлепи екранчето и на практика нямах телефон. С какво HTC си? Аз бях с едно от първите с touch екран и съответно много стар Андроид. Със същия Андроид много мои познати имат проблеми.

# 88
  • Мнения: 108
Сенсейшън е, а и му смених дисплея и сега чакам да дойде спикърчето, за да сменя и него + нова батерия Simple Smile

# 89
  • София
  • Мнения: 38 523
Аз изтеглих един четец за кодове, ама нещо не бачка.
Да се похваля, че ми изчезна един проблем.
Оня ден вързах телефона към компа и всичко беше ок, без допълнителни програми.

Общи условия

Активация на акаунт