Ох, тези нови телефони!

  • 1 083 391
  • 11 718
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 0
Аз изтеглих един четец за кодове, ама нещо не бачка.
Да се похваля, че ми изчезна един проблем.
Оня ден вързах телефона към компа и всичко беше ок, без допълнителни програми.

С коя версия на Андроид си (ако ползваш тази ОС)  newsm78
И какъв апарат използваш?
И аз имах проблем с четеца, но след ъпдейт всичко се оправи

# 91
  • Мнения: 326
Някой ползва ли Инстаграм.Не мога да го свържа с tumblr.Има едно място в настройките, където свързваш с други профили, та като публикуваш снимка тя да се публикува и там. 
Натискам на tumblr и ми иска юзър и парола.Въвеждах хиляда пъти и все ми изписва, че може да има проблем с паролата и юзъра, да ги проверя..ако са верни, вероятно инстаграм имал проблем и да чакам.Е чаках, опитвах...и нищо.А някои от блоговете, които следя редовно си публикуват снимки, та си мисля, че по-скоро при мен е проблема.

# 92
  • Мнения: 295
Тук веднъж вече ми помогнахте - с Link2SD вече всичко, което дърпам отива на СД картата.
Но все още имам проблем с нея. Както си стои телефона, без изобщо да го използвам ми изписва съобщение, че СД картата я няма  Sad Sad Трябва да я изкарам и вкарам, да протече сканиране и така. Смених СД картата с друга - същата работа.
Хич не ми се иска да е софтуерен проблем. Телефонът е в гаранция, но ще отнеме поне месец да ми го оправят, явно пътят Варна- София е доста дълъг.

# 93
  • Мнения: 108
Аз да се похваля за пръв път в темата: смених дисплея и батерията на телефона и сега е значително по - добре. Сега дойде едно спийкърче и чакам лента, за да е съвсем готов  Grinning

# 94
  • Мнения: 3 242
За Samsung съм съгласна Simple Smile)
Поне за мен е 10 пъти по-добър. Някак си не мога да се откъсна от Андроид, колкото и да ми обясняват, че iOS е по-лесна и опростена.  Grinning

По всяка вероятност никога не си работила с iOS и за това мислиш така Simple Smile Преди година бях с айфон 4 ,но след като го загубих реших да го сменя с Самсунг ... ами няма такова мъчение Simple Smile Батерията ми пада към 1 на обед и постояно ходех с зарядно в чантата  Mr. Green Отделно, че както доста от вас се оплакаха, паметта постояно се пълни и трябва да трия ... а процедурата за набиране на номера е доста усложнена в сравнение с айфона Wink Отделно че айфона си подържа кирилица а не както при Самсунга да свалям разни приложения ...
След като се намъчих 1 година с Самсунга , отново съм притежателка на айфон и съм повече от доволна Simple Smile

# 95
  • Мнения: 5 063
Съгласна съм с Troy. Ползвала съм всички операционни системи. По- удобна от iOS няма. Няма и вируси. Удобна ми беше и Win 7, но там поддръжката е доста глупаво направена.

# 96
  • София
  • Мнения: 38 524
Аз разгледах отгоре-отгоре един Сони Ериксон и забелязах, че е много по-удобен от моя Самсунг.
Още нещо - развалила ми се е камерата и ще трябва да я поправям. Телефона е в гаранция, ама поне две седмици ще съм с друг телефон.  Close

# 97
  • на пистата
  • Мнения: 5 841
аз пък имах айфон,но го смених с галакси s 3 и се родих.не знам..много ми е дървен тоя айфон.мое мнение естествено
и да допълня,че набирам само с едно плъзгане..имам кирилица в самия телефон..не ми се налагат разни айтунси и прочие да кача една песен примерно.но батерията не държи...това е единствения проблем

# 98
  • София
  • Мнения: 6 210
Темата ми идва съвсем по поръчка, благодаря  Hug.
От петък съм със Samsung Galaxy Не-знам-си-какво  hahaha. Много ми харесва и ще ми стане удобен, само да свикна по-добре с тъч-действията  Mr. Green.
Още с включването на телефона, успях да забраня директната връзка с интернет (т.е. винаги ме пита с какво да се свърже и изобщо дали да се свърже). Патихме с една огромна сметка заради ъпдейти и тем подобни с телефона на съпруга ми и сега внимавам.
Към момента се възползвам от приложенията Viber и Whats App (май така се пише) - чрез тях говоря, пращам съобщения, снимки и др. файлове безплатно, стига да съм включила Wi-Fi.
Инсталирах си и Cool reader, но го направих по-скоро от любопитство, защото има Киндъл и електронни книги чета предимно на него. Въпреки това, приложението е страхотно и бих го ползвала като алтернатива.

# 99
  • Мнения: 790
От мен глас за Андроид. Ползвам иОС в момента, а преди бях с Андроид. За мен това е поне една крачка назад.
Съгласна съм, че иОС ги правят по американски, да е лесно и да не изисква много умисъл. Но това за мен не е предимство. Андроид е къде къде по-гъвкав и ти дава много повече свобода на действие. Peace

Да не говорим, че повечето приложения се правят за гугъл и съответно за Андроид са безплатни, а с иОС трябва да си ги плащаме.  ooooh!

Последна редакция: вт, 27 ное 2012, 12:31 от БебОле

# 100
  • Мнения: 3 242
Съгласна съм с Troy. Ползвала съм всички операционни системи. По- удобна от iOS няма. Няма и вируси. Удобна ми беше и Win 7, но там поддръжката е доста глупаво направена.

Абсолютно, менюто на  iOS е юзър френдли и повече от опростено Simple Smile 

Последна редакция: вт, 27 ное 2012, 11:53 от Troy

# 101
  • Мнения: X
За Samsung съм съгласна Simple Smile)
Поне за мен е 10 пъти по-добър. Някак си не мога да се откъсна от Андроид, колкото и да ми обясняват, че iOS е по-лесна и опростена.  Grinning

По всяка вероятност никога не си работила с iOS и за това мислиш така Simple Smile Преди година бях с айфон 4 ,но след като го загубих реших да го сменя с Самсунг ... ами няма такова мъчение Simple Smile

То това зависи от телефона, не от операционната система.
Аз септември месец бях горд притежател на айфон 4S за около две седмици. Да, много хубав дисплей, сериозна батерия, но голямо дърво. И операционната система и всичките айтюн глупости хич не ми харесаха. То не може нищо да изтеглиш за без пари, а и интерфейсът ми изглеждаше много смотан. Да не говорим за тежестта му. След това си взех HTC с Андроид и съм много по-доволна от Самсунга и айфона, но това с батерията наистина е досадно. Ако не се ровя в интернет и имейли издържа и три дни, но иначе всяка вечер трябва да го зареждам.

# 102
  • Мнения: 17 546
Чудя се защо хора, на които им е трудно да боравят с Андроид, тъч и смартфон въобще, си купуват такъв. За престиж?
Това е третият ми тъч и аз не мога да си представя да се върна на старите телефони. Като взема някой такъв в ръце и все натискам по дисплея, и се обърквам как се борави с него Laughing ooooh!
Ето тук ще откриете отговор на всичките си въпроси относно работа с андроид на различните марки телефони с тази ОС.

# 103
  • Мнения: 3 242


То това зависи от телефона, не от операционната система.
 

Ще можеш ли да ми го обясниш това  Laughing
Телефона може да е самсунг, сони или някой друг и всичките са с андроид,а другите пък са  с уиндоус или iOS  Wink
и изобщо тук се заформя спор от рода на кое е първото кокошката или яйцето  Mr. Green
А какъв телефон ще изберем е според нуждите и възможностите Wink същото е и с колите, за едни мерцедеса е добър а за други москвича;)

# 104
  • Мнения: 5 063
Айде бе Laughing Нищо не можело да се изтегли без пари  Laughing Като се влезе в app- стора, могат да се разглежда приложенията по категории. Като във всяка категория може да се гледа дали приложението е безплатно или платено.

За песните: имам 4гб музика и нито една песен, която е купена. Качвам си ги през компютъра.

И последно, което струва ми се, че доста удобно го пропускате: Apple правят само iPhone и само iOS за него. Което означава, че ОС и хардуер се правят от едни и същи хора, следователно няма бъгове.

И: телефон от преди 3 години, какъвто е iPhone 3GS поддържа най- новата операционна система, каквато е iOS 6. Кой Андроид телефон от 2009та  поддържа Андроид 4.0?

Общи условия

Активация на акаунт