Ох, тези нови телефони!

  • 1 082 959
  • 11 718
  •   2
Отговори
# 9 045
  • Мнения: 1 536
Здравейте, имам един айфон 6 който не ползвах много. Преди време го върнах до фабрични настройки с мисълта да го продам или да го дам на някой да го ползва. Акаунта ми, с който го ползвах го затворих.
Телефона се рестартира и в последващите стъпки трябваше да избера някаква парола, не можех да го избегна. Сега искам да го дам на близък човек и..... не мога да го отключа!!
Какво да направя? Помня, че нещо лесно избрах за парола, но не мога да го налучкам.
Благодаря предварително

# 9 046
  • Мнения: 838
Здравейте! От известно време новите свалени файлове не ми се отварят, без значение от формата. И изглеждат по този начин. Предлага да ги сваля отново, но всъщност нищо не се сваля. Преинсталирах приложението и пак нищо. Място има. Със старите файлове, които съм сваляла преди да се появи този проблем, всичко е наред.  Някой има ли идея как да го поправя? Samsung j4+

# 9 047
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
и при мен е така от известно време насам Sad
Единствено с PDF формат няма проблем да се отвори

# 9 048
  • Мнения: 838
и при мен е така от известно време насам Sad
Единствено с PDF формат няма проблем да се отвори

При мен всичко. И PDF не може. 

# 9 049
  • София
  • Мнения: 9 534
Моят не е Самсунг, а Xiaomi . Имам малко по-различен проблем -  не мога да отварям никакви файлове. Трябва да ги записвам в телефона и после да отида до папката, в която са записани, за да ги видя. Не ми ги отваря автоматично след записването, нито позволява просто да ги отворя, за да ги разгледам без да записвам. Има ли вариант да направя нещо, че само да ми ги отвори без записване?

# 9 050
  • Мнения: 5 249
Моят не е Самсунг, а Xiaomi . Имам малко по-различен проблем -  не мога да отварям никакви файлове. Трябва да ги записвам в телефона и после да отида до папката, в която са записани, за да ги видя. Не ми ги отваря автоматично след записването, нито позволява просто да ги отворя, за да ги разгледам без да записвам. Има ли вариант да направя нещо, че само да ми ги отвори без записване?
Как да отвориш файл без да го запишеш в телефона? Това е невъзможно.

# 9 051
  • Мнения: 1 945
Възможно ли е от развален телефон да се изкарат стари записи .
Купихме нов , но на картата го няма записа който търся , а този стария въобще е издал багажа и се чудя има ли смисъл изобщо да го карам на едно момче да ми намери записа който ми е много 'скъп"
или да не се излагам . Защото съм чула че при развален копютър пак може да се свали от хард диска информацията и искам да знам дали и от телефона може .

# 9 052
  • Мнения: 1 495
Възможно ли е от развален телефон да се изкарат стари записи .
Купихме нов , но на картата го няма записа който търся , а този стария въобще е издал багажа и се чудя има ли смисъл изобщо да го карам на едно момче да ми намери записа който ми е много 'скъп"
или да не се излагам . Защото съм чула че при развален копютър пак може да се свали от хард диска информацията и искам да знам дали и от телефона може .
При компютрите си има взаймозаменяеми части. Нещо на компютъра като се развали винаги можеш да извадиш хард диска (паметта) и да я боднеш на друг компютър, стига да не е точно тази част сдала багажа. При телефоните не е така. Едва ли е невъзможно, но не знам как става и едва ли е просто.

# 9 053
  • Мнения: 1 945
Благодаря . То и аз не знам как става и ще питам момчето което се занимава с това . А, още един въпрос -ако записа е изтрит дали е възможно да го намери ? Извинявайте за въпросите, но наистина много ще ми е мъчно ако не намеря този запис ..човека с който го направих ще ми остане скъп спомен

# 9 054
  • Мнения: 1 281
Извинявам се предварително, ако някъде е писано, но темата е голяма и не мога да изчета всичко Имали начин от стар телефон да се прехвърли автоматично всички приложения, настройки и адреси към новия, понеже някой акаунти вече не ги помня, пък не ми се правят нови и да тегля приложенията също наново.

# 9 055
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 1 843
По принцип има такива приложения за различните марки телефони, но акаунтите пак няма да ти се прехвърлят. Т.е. ще ти свали самите приложения, а акаунтите ще трябва ти да си ги въведеш.

# 9 056
  • Мнения: 14 784
Има тема за приложенията,но не е много активна,та ще питам тук-кое безплатно приложение за обработка на снимки ще ми препоръчате? За iOs става дума. Теглих доста,но все някакви тъпи,а не мога да сваля всичките и да пробвам. Искам да има някакви интересни рамки,колажи...

# 9 057
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
wiwala75, не знам как успях аз - просто следвах стъпките, които ми показваше устройството (Nokia 5.1 plus). Свали всички приложения с данните, които съм запаметили на тях, с акаунтите и пароли и всичко Simple Smile
Учудена останах, че като отидохме в жилището на родителите ми, автоматично се свърза с мрежата им (паролата никой не я помни, естествено Joy).
С предишният ми телефон (Xiaomi Redmi 5 PRO) нищо не успях да прехвърля от по-предишния (HTC One m8).

***vasilena***, по принцип може, но много зависи на колко кадърен човек ще попаднеш Simple Smile
Преди години ми изгоря хард диска. От 6 различни места ми казаха, че няма шанс, но аз съм тъпа и упорита и от 7 ми възстановиха 99% от информацията на него (единственото, което не можаха, са файлове, на които името беше написано с кирилица)

# 9 058
  • Мнения: 1 945
Мерси ! Вдъхна ми надежда, сега трябва да открия и човека който да го може .

# 9 059
  • Мнения: 216
Здравейте! Въпросът ми може да ви се стори малко смешен, но ми е любопитно да разбера. С айфон 6с съм и вчера си купих китайски магнитен калъф, та влия е ли по някакъв начин на батерията и дисплея, че чета някакви статии от преди 9/10 години?
Снощи докато си ползвах мобилния мобилния интернет, телефонът се изключи на 30 и няколко процента, но батерията ми е за смяна и не ми направи впечатление, а преди малко попаднах на въпросните форуми за магнитните калъфчета и се зачудих дали не е и от калъфа?

Общи условия

Активация на акаунт