Отговори
# 195
  • София
  • Мнения: 7 648
Manhamanha - Я сподели с нас ако не е тайна - коя количка си си харесала  Blush

# 196
  • Мнения: 1 111
Brayda , аз преди споделях, просто още не съм го решила на 100%:

http://www.mothercare.com/OBaby-Zezu-Pram-Pushchair---Red-Dotty/ … 2520Red%2520Dotty

# 197
  • Разград
  • Мнения: 377
Brayda , аз преди споделях, просто още не съм го решила на 100%:

http://www.mothercare.com/OBaby-Zezu-Pram-Pushchair---Red-Dotty/ … 2520Red%2520Dotty
Количката наистина е много закътана и много сладка. Щом си ти харесва, аз мисля че става и за зимно бебе!  Peace

# 198
  • на земята
  • Мнения: 4 196
Manhamanha ,добър избор и аз не харесвам пластмасови малки колела,макар че аз съм избрала друга,тази определено ми допада  Peace

# 199
  • София
  • Мнения: 7 648
Ти трябваше да започнеш с избора си на количка! Тя изглежда чудесна за зимно бебе, а тази количка е от онези колички, които са 2 в 1 стават и на кош за новородено и на летен.
Има и груги такива, но тази определено става!
Въобще повече не се притеснявай  Sunglasses  Sunglasses  Heart Eyes и явно съм я пропуснала като си я споделяла Simple Smile

Последна редакция: вт, 28 авг 2012, 16:17 от Brayda

# 200
  • Мнения: 1 111
Brayda , преди 1-2 теми бях пуснала линк за тази и още една, между които се колебаех. Както и да е, много неща се изписаха, нормално е да не може да се запомни на всяка мама избора Simple Smile
Иначе да, много е сладка количката (може би няма да е точно в този цвят), а и е доста практична. Засега поне това е най-доброто, на което съм се спряла, но може да се намери и друго Simple Smile

# 201
  • София
  • Мнения: 7 648
Manhamanha - Това става напълно за зимно бебе. И много ме кефи определено!
Сега ще ти правя още една такава за която знам, но определено е много по-скъпа:

http://kasida.bg/peg-perego-bebeshka-kolichka-skate-system-java-2011-1-8281.html

# 202
  • Мнения: 1 111
Brayda , те и на Obaby-то в бг и искат повече пари, ако изобщо успееш да я намериш, което ме дразни много Simple Smile А за тази Peg perego какво да ти кажа, едно че е от този "изънземен тип", дето не ми харесва много и второ на тази цена и то без кошче за кола не бих я взела. Аз съм си наложила някакви принципни ограничения и засега поне мисля да ги спазвам. Но пак да кажа, че това си е мое мнение, не искам никой сега да ми се обижда  Hug

# 203
  • Мнения: 477
Brayda , аз преди споделях, просто още не съм го решила на 100%:

http://www.mothercare.com/OBaby-Zezu-Pram-Pushchair---Red-Dotty/ … 2520Red%2520Dotty

Супер е количката  Peace Имам въпрос за този сайт обаче: Мога ли да си поръчам от него и колко ще ми струва доставката...малко тъп въпрос, ама хич не съм в час  Embarassed А точно количката, която съм харесала е в този сайт и е доста изгодна Wink


# 204
  • София
  • Мнения: 7 648
Момичета, кажете - вие ядете ли сини сливи?
Аз много обичам, но вече 2-3 пъти хапнах по 2-3 сливи и после ми става лошо на корема, не ми понасят, а преди ги ядях с килограми!

# 205
  • София
  • Мнения: 7 648
Принцеса=Дидолина - ако ползваш услугите на http://www.gabco.org/ доставката за българия ще ти струва около 2.20 на килограм. Незнам колко килограма е количката, но мисля че те дават най-добра цена за доставка!  Hug

Те предлагат пазаруване и доставяне от mothercare от UK

# 206
  • Мнения: 477
Ухаа, супер! Още тази вечер ще споделя с мъжо  Party
Що се отнася до сините сливи дори не се бях сещала....по принцип не ги харесвам много, но пък като се позамисля мога да "смотая" 5-6  Laughing

# 207
  • София
  • Мнения: 7 648
Хубаво изчети как да поръчаш. Дава се адрес за доставка в UK за да се достави до там и след това до България.
съседката ми за бебето й поръча сумати неща от там и не само от този магазин, но всичките бяха през gabco... всичко си й пристигна много бързо - сигурно за седмица, много е доволна и били много коректни, а и можеш през сайта им да си следиш статуса на поръчката!

Аз лично смятам през тях също да си поръчам нещо - я дрешки я играчка, повече си заслужават от България, но все пак от сайта не можеш да ги видиш и да ги пипнеш!

Пълните условия как се поръчва са добре описани като тръгнеш да се регистрирваш в сайта!

Има и други подобни сайтове за доставки и поддържат mothercare

# 208
  • Мнения: 1 111
Brayda , аз сини сливи не ям от край време, не мога да помогна Simple Smile
Принцеса=Дидолина , от този сайт няма доставка до БГ, поне за количките (или поне за тези, които съм гледала аз). Brayda обаче ти е отговорила, че може да ползваш някоя от фирмите, които доставят до тук срещу комисионна и в повечето случаи пак излиза много по-изгодно.
А ако може да попитам ти коя количка си си харесала Simple Smile

# 209
  • Мнения: 477
Аз харесах ето тази: http://www.mothercare.com/Mothercare-Xtreme-Pushchair-Travel-Sys … 2520Grey%2520Mist

По принцип не харесвам големи гуми, но тази количка я видях на живо и страшно много ми допадна!  Crazy .......... Та в крайна сметка какво?Ако реша да си я поръчам ще искам пак помощта ви Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт